Baldai, kurie moko vertinti namų jaukumą

 

Namų jaukumas, šiluma ir harmonija – visa tai priklauso nuo mūsų asmeninio indėlio ir noro puoselėti savo būsto erdvę. Ne ką mažiau svarbu, kas ir kokiomis vertybėmis vadovaudamasis prisiliečia prie medžiagų, kurdamas baldą būstui, ir kokį tikslą savo darbu bando pasiekti. Tai, kaip kuriamas interjero objektas namų erdvei, turi įtakos žiniai, kurią jis komunikuoja „apsigyvenęs“ konkrečiuose namuose.

 

 

Bendrovė „Solo baldai“, užsiimanti nestandartinių baldų gamyba, savo veikloje naudoja pažangiausias rinkoje esančias technologijas. „Esame įsitikinę, kad pagal individualų užsakymą pagaminti baldai geriausiai atspindi šiuolaikinio žmogaus poreikius asmeninėje erdvėje. Baldo vizitinė kortelė – jo kokybė – tai iš esmės lemia, ar daiktas taps interjero puošmena“, – savo požiūrį į verslą pristato „Solo baldai“ įkūrėjas Mindaugas Petrauskas.

Stilingos virtuvės, spintos bei pertvaros su stumdomomis durimis, miegamojo bei vaikų kambario, svetainės ir ofiso baldai – viskas kalba apie tai, kad kūrėjų rezultatas, pasiektas sinergijoje su užsakovu – gali džiuginti daugybę metų.

„Nuolat plečiame medžiagų, spalvų ir raštų, aksesuarų asortimentą, ieškome klientams patrauklių sprendimų. Baldus gaminame iš kokybiškos laminuotos medžio drožlių, taip pat dažytos medžio dulkių plokštės bei natūralaus medžio. Naudojame aukščiausios kokybės „Blum“ firmos furnitūrą, THERMOPAL bei EGGER stalviršius“, – akcentuoja išskirtinių baldų kūrėjai.

Elegancija, kokybė, lengva priežiūra, akiai maloni spalvų gama – visa tai, nuo ko prasideda kūrybinis procesas. „Solo baldai“ gaminių galite rasti BALDŲ NAMUOSE „Skraja“.

 

   
   
   
   
 

 

www.baldunamai.lt   www.solobaldai.lt