Dirbtinių dekoratyvinių vejų ROYAL GRASS® panaudojimas urbanistikoje – balkonams, terasoms ir stogams tampa vis dažnesnis, mat įvertinami ne tik tokio sprendimo praktiniai aspektai, bet ir estetinis vaizdas. Galimybė visus metus džiaugtis žaliuojančia asmenine erdve suteikia motyvacijos ieškoti modernaus pasirinkimo.


Įmonės „Svajonių Vejos“, atstovaujančios olandų prekės ženklą, konsultantai patikina, kad ši danga tinka skirtingiems interjero, eksterjero ir kraštovaizdžio sprendimams. Ja galima iškloti ir gyvenamųjų daugiaaukščių namų terasas, kuriose šiltuoju metų laiku praleidžiama nemažai laiko, ir balkonus bei stogus. „Visus metus, nepriklausomai nuo oro sąlygų, lydi komfortas ir akiai malonus vaizdas, nes žolė laikui bėgant iš esmės beveik nepraranda savo pirminės išvaizdos ir gali tarnauti keliolika metų“, – pasakoja „Svajonių Vejos“ vadovė Ulrika Rutkauskienė.

ROYAL GRASS® vejų gamybai naudojamos naujausios technologijos, kurios leidžia sukurti aukščiausios kokybės medžiagas. Kompanija aktyviai investuoja į sukurtos produkcijos testavimą, tyrimus ir sertifikavimą.

Dirbtinės žolės eksterjere privalumai

Praėjo tie laikai, kai dekoratyvinė žalioji danga buvo siejama su pigiai atrodančia, greitai besidėvinčia, įprastai kapuose naudojama medžiaga. Dabar ši danga neatsiejama nuo inovacijų, estetikos, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo. Specialistai išskiria šiuos pagrindinius tokios dangos pasirinkimo aspektus:

  • Ilgalaikė investicija, nes ji labai atspari aplinkos poveikiui (nenublunka, turi 11 metų garantiją dėl ultravioletinių spindulių poveikio, o augintinių nagai ar kitokio destruktyvaus elgesio pasekmės iš esmės neturi jokios reikšmės šios dangos estetinei išvaizdai. Šios vejos turi patentuotos V-formos žolės stiebelius, kurie esant nepalankiam susidūrimui su aplinkos veiksniais, vėl atsistato ir grįžta į vertikalią padėtį.
  • Jokios priežiūros: nereikia laistyti, rūpintis dėl nuo kaitros išdegusių plotų, naudoti trąšų, nuolat pjauti.
  • Draugiška žmogui ir aplinkai: ji neturi sunkiųjų metalų ar specifinio nemalonaus kvapo. Ne paslaptis – įprastos pigesnės alternatyvos jau gamybos procese kenkia gamtai, o eksploataciniame – žmogui. ROYAL GRASS® vejos turi saugumo sertifikatą EN 71-3, kuris kalba apie tai, kad gaminyje nėra policiklinių aromatinių angliavandenilių (PAHs).

Rezultatai pranoksta lūkesčius

Dirbtinė veja atveria neribotas erdves fantazijai – kai nebesibaiminama žodžio „dirbtinis“, prasideda visa apimantis kūrybinis procesas. ROYAL GRASS® vejos tinkamos naudoti ne tik eksterjere, bet ir interjere. Pavyzdžiui, galima įsirengti žaliuojantį plotą ten, kur norima suteikti vaizdui vitališkumo arba apsaugoti grindis nuo pažeidimų.

Ant dirbtinės žolės malonu bėgioti basomis kojomis, saugu ropinėti netgi mažyliams ar lakstyti augintiniams. „Galima rinktis pageidaujamus žaliųjų zonų dydžius, spalvos intensyvumą. Populiarėja būdas dirbtine veja dekoruoti būstų sienas ir netgi lubas. Įprastai tokie sprendimai pasirenkami ten, kur reikia sukurti buvimo gamtoje įspūdį, jausmą, kad žaliasis prieglobstis padeda atgauti jėgas ir pailsėti“, – naujausias tendencijas apžvelgia „Svajonių Vejos“ atstovai.

Universalios vejos gali būti naudojamos ir baldams apvilkti, stendų įrengimui parodų metu, vaikų žaidimo aikštelės išklojimui, jaukios oazės sukūrimui prieš įžengiant į namus. Tarptautiniu mastu pripažinti gamintojai potencialiam naudotojui nenubrėžia jokių ribų, tad laisvė veikti atgaivinant ir naujam gyvenimui prikeliant pilkus interjero ir eksterjero plotus, tampa absoliučiai neribota.

svajoniuvejos.lt