„Ballo“ išvertus iš italų kalbos reišia „šokti“. Garsus dizaineris Don Chadwick, remdamasis kamuolio idėja sukūrė nepakeičiamą šokio partnerį aktyviai darbo vietai.

Atsisėdus, iškarto pasirodys kad sėdite ant kamuolio, tačiau greitai pajusite, kad toli gražu tai ne tas pats. Sėdėjimas ant kamuolio kiek sudėtingesnis, kadangi kojas turite arba labai praskėsti į šonus arba tiesti į priekį. Sutikite, tai nėra labai patogu dėl apvalios kamuolio formos, o kur dar pačio kamuolio reidėjimas iš kampo į kampą.

Ballo kėdės forma išsprendžia visa tai. Turėdama mažesnę apimtį kėdė suteikia kitus privalumus, todėl vos tik atsisėdus kūnas ima lengvai judėti į šonus, į priekį ir atgal, norisi šiek tiek pašokinėti ar tiesiog balansuoti ant jo paviršiaus. Ballo, universali kėdė-kamuolys, sukurta darbą paversti aktyviu, kūrybingu, nenuobodžiu ir sveiku, o sėdėjimas ant jos nugaros ir viso kūno raumenis priverčia dirbti ir palaikyti sveiką viso kūno balansą.

Ši kėdė-kamuolys kelia lankstumo, lengvos elegancijos ir gracijos įspūdį. Ballo yra unikali ritės formos kėdė, ji lengva, dinamiška su nesusiplojančiomis, neslidžiomis gumuotomis viršutine ir apatine dalimis, kurios abi yra sujungtos. Ši pilna oro kėdutė sveria tik 6 kg, tačiau gali daug ir išlaiko net iki 136 kg svorį. Kėdės viršutiniame kupole integruotos paslėptos rankenos leis ją lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą.

Ballo sukurta taip, kad būtų patogu naudoti kasdieniame gyvenime. Modernus dizainas, plati, o kartu ir linksmų spalvų gama pagyvins bet kokį interjerą. Sėdėjimas ant Ballo – linksmas ir sveikas šokis!

www.aktyvussedejimas.lt