„Bensen, Montis ir Pastoe“

 

 

Bensen  1918 m. Nielso Bendtseno įkurta dizaino ir projektavimo grupė, kurios filosofija remiasi paprastumu ir sąžiningumu. Šiam gamintojui būdingas nestandartinis modernus dizainas, persipinantis su elegantiška estetika.

 

Edward sofa, gamintojas „Bensen“, Italija

Pavadinimas Edward yra užuomina į amerikietį dizainerį Edwardą Wormley, kurio darbai iki šiol įkvepia naujus kūrėjus, o ši sofa – tai moderni šio amžiaus vidurio autoriaus kurto baldo interpretacija. Kartu komplektuojamos pagalvėlės kelia neformalumo bei jaukumo įspūdį. Sėdimojoje dalyje įsiūtos sagutės pabrėžia proporcijas, suteikia tam tikrą ritmą. Nugaros atlošas ir ranktūriai parinkti tokio aukščio, kad būtų patogu atsiremti, tačiau jie nėra pernelyg stambūs, nes norėta išsaugoti eleganciją, lengvumą. Sofos gali būti trijų dydžių, aptrauktos gobelenu arba natūralia oda, taip pat galimos skirtingų audinių kombinacijos – gobelenas ir odinė sėdimoji dalis.

 

 
___________________________

 

Montis – puikiai Europoje ir visame pasaulyje žinoma Olandų bendrovė, įkurta dar 1974 m. Per šį laikotarpį įmonės devizas nesikeitė – gražų ir estetišką dizainą paversti patogiu ir ilgaamžiu. „Montis“ garsėja išskirtiniais spalvų deriniais bei plačia audinių ir odų pasiūla. Medžiagų įvairovę atspindi patrauklus modernių baldų asortimentas. Inovatyvios gamybos technologijos plėtojamos kartu su laiko patikrintomis amatininkų tradicijomis ir įgyvendinamos drauge su garsių dizainerių idėjomis.

 

Enzo krėslas, gamintojas „Montis“, Olandija

Patogiai įsitaisyti ir atsipalaiduoti kviečiantis krėslas. Paprastos formos, lengvas ir kompaktiškas. Dėl savo dydžio ir išskirtinio dizaino krėslas gali būti pritaikytas tiek šiuolaikiniame, tiek klasikiniame interjere. Siūlomas platus audinių ir odos pasirinkimas. Dizainas: Geert Koster.

 

 

Back Me Up kėdės, gamintojas „Montis“, Olandija

Pažadėtas komfortas. Ant šių kėdžių itin patogu sėdėti, nes jų atlošai lengvai spyruokliuoja ir organiškai prisitaiko prie nugaros padėties. Itin aukštos kokybės sėdimosios ir nugaros dalies užpildas prailgina baldų tarnavimo laiką. Šiuolaikiškos kėdės išsiskiria unikalia išvaizda bei komfortu. Ateikite ir atraskite Montis receptą šiuolaikiniam ir patogiam gyvenimui. Sukurta Arian Brekveld olandų baldų kompanijai Montis.

 

 

Axel XL sofa ir Flint staliukas, gamintojas „Montis“, Olandija

Sofa su žema, gilia sėdimąja dalimi – tai  olandiškos stilistikos „gulinėjimo“ baldas, skirtas visiškai atsipalaiduoti. Itin stabilios, savitomis architektūrinėmis struktūromis žavinčios sofos bei jų elementai gali būti komponuojami atsižvelgiant į būsto dydį. Sulaukus svečių, iš kraštų galima pridurti po pufą  – tuomet ant jos tilps visas būrys draugų. Savotišku nerūpestingumu spinduliuojantis baldas su  elegantišku žurnaliniu staliuku Flint – tai puikus derinys moderniuose namuose.

 

 
___________________________

 

Pastoe istorija prasidėjo 1913 m. Utrechte, kai vokiečių ir olandų verslininkas Fritas Loebas nusprendė savo dirbtuvėse gaminti tradicines kėdes. Šiandieną „Pastoe“ ir toliau gamina įprastus, aukštos kokybės baldus, įskaitant korpuso sistemas, laikymo elementus ir kėdes. O istoriją menantys pirmieji gaminiai eksponuojami garsiausiose galerijose ir muziejuose kaip moderniojo meno atstovai.

 

A’dammer komoda, gamintojas „Pastoe“, Olandija

A’dammer yra išsirtinis baldo kaip dizaino objekto pavyzdys, pasižymintis unikaliu, retro ar art deco stilistiką menančiu dizainu. Jo skiriamasis ženklas yra briaunuotos ritininės durelės, kurios gali būti pakeltos iki pat viršaus ir pranykti nugarinėje baldo dalyje. Galimas dviejų spalvų tonavimas, kuomet išorinė ir vidinė dalis dažoma skirtingai. Galima rinktis vidaus lentynas, vyno skyrių. A’dammer yra dizaino ikona, sukurta Aldo van den Nieuwelaar, ir vienas geriausiai parduodamų olandų dizaino modelis visais laikais.

 

 

Vision Atlas komoda, gamintojas „Pastoe“, Olandija

Vision” yra sistema su begalinėmis galimybėmis. Sukurkite su vizija: suprojektuokite savo kabinetą ir leiskite savo kabinetui pasikeisti ir augti kartu su savo gyvenimo pokyčiais. "Vision" linija turi begalę variantų ir sudaryta iš daugiau nei šimto komponentų, iš kurių galima rinktis. Ji buvo sukurta pagal filosofiją, kad pasirinkta kompozicija turėtų tapti bendro kambario architektūros dalis. Dizainas: "Mazairac" ir "Boonzaaijer". Vienintelė riba yra jūsų fantazija.

 

 

Žurnalas: „Centras“

 

Daugiau informacijos:

Biuras: V. Putvinskio 45-1A, Kaunas; salonas: Kęstučio g. 59, Vilnius

info@bustoharmonija.lt, www.bustoharmonija.lt, www.facebook.com/Bustoharmonija