BOCONCEPT: NUO ŠIOL IR LIETUVOJE

2016 m. gruodžio 7 d.

 

Trečiadienio vakarą Vilniuje vyko BoConcept atidarymas. Pasaulyje pripažinto danų baldų salono atidarymas sudomino gausų būrį besidominčių interjerų tendencijomis.


Išskirtiniu vakarėlio akcentu tapo salono atidarymo proga pristatyta Algio Kriščiūno pop-up darbų paroda. Ryškūs, išraiškingi, aliejumi ir akrilu tapyti paveikslai  ir popartinė grafika užkarauja modernaus meno mylėtojų širdis ir interjerus. Parodoje pristatomi 2016 metais menininko sukurti darbai, kuriuos salone bus galima apžiūrėti ir įsigyti iki gruodžio 19 d.

Pirmasis BoConcept salonas Vilniuje – lygiai toks pat kaip Niujorke, Paryžiuje, Londone, Kopenhagoje ar kituose pasaulio megapoliuose. Daugiau nei 60 metų patirtį skaičiuojančios danų įmonės BoConcept salonai veikia šešiasdešimtyje šalių, o Lietuva buvo paskutinė iš Baltijos šalių, kurioje duris atvėrė BoConcept salonas.

 

 

 

Klientų laukia nauja apsipirkimo patirtis. Anot salono vadovės Lauros Budrevičiūtės, Lietuvoje gausu baldų salonų, atstovaujančių skirtingus prekės ženklus, o tokių, kurie prekiautų tik vieno gamintojo baldais – trūko.

Urbanistinių ir skandinaviškų baldų salonas įsikūrė sparčiai besivystančioje Vilniaus vietoje Žalgirio g., naujame verslo centre „135“, kur susitinka verslas ir veržlus miesto gyvenimas. „BoConcept salono pasirinkimas mūsų įmonei EIKA – didelis pasiekimas ir įvertinimas. Mums labai svarbu, kad toks žinomas prekinis ženklas pasirinko savo pirmąjį saloną atidaryti būtent mūsų išplėtotame – „135“ centre. Linkėdami sėkmės ir įsitvirtinimo Lietuvos rinkoje, tikime, kad EIKA ir BoConcept bendradarbiavimas bus abipusiai naudingas ir atvers naujų sinergijos galimybių“,- atidarymo proga BoConcept sveikino EIKA generalinis direktorius Domas Dargis.

 

 

Arti 400 kv.m. ploto salone klientai ras visas naujausias BoConcept baldų ir kolekcijas, kaip ir legendinius baldus – klientų įvertintus bestselerius - „Imola”, „Adelaide” krėslus, „Copenhagen” lentynų sistemą, „Mezzo” sofa, „Milano“ stalą ir kitus baldus. Kuriant namų jaukumą svarbios ir įvairios interjero detalės, tad apsilankę salone rasite interjerą papildančius aksesuarus – vazas, šviestuvus, veidrodžius, kilimus, tekstilės gaminius.

Aiškios linijos ir formos bei funkcionalumas – dvi kertinės vertybės, kuriomis vadovaujasi BoConcept dizaineriai, kurių kūriniai patiks jau pamėgusiems skandinavišką dizainą, vertinantiems kokybiškas medžiagas ir baldų funkcionalumą bei norintiems namams suteikti modernių, urbanistinių formų. Ko verta graži kėdė, jei ant jos nepatogu sėdėti? BoConcept dizaineriai teigia pasiekę pusiausvyrą tarp grožio ir patogumo, tad klientams nebeteks rinktis vieno iš jų, kai bus galima turėti abu. Tuo įsitikino ir atidarymo vakarėlio svečiai, kurie jaukiai įsitaisę ant sofų ir krėslų klausėsi užburiančių Ericos Jennings atliekamų dainų.

Iš viso pasaulyje franšizės verslo principu veikia apie 300 salonų, kuriuose prekiaujama išskirtinai BoConcept baldais.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daugiau nuotraukų: