Tai pirmasis įsigytas dainininkės namas, kuris šiuo metu yra parduodamas.

Nekilnojamojo turto agentūra "Trulia" praneša, kad daininkė Britney Spears parduoda vieną iš savo namų Kalifornijoje. Po to, kai daininkė prieš šešis mėnesius įsigyjo savo antrąjį namą toje pačioje apylinkėje, ji nusprendė savo pirmąjį namą, kurį dar 2012 metais buvo atpirkusi už 8,9 milijonus JAV dolerių vėl parduoti. Vieno aukšto, ispaniško stiliaus dvaras, kuris išsidėstęs per du sklypus, kurių bendras plotas sudaro 5667 kv.m. Didžiuliame dvare yra penki miegamieji, septyni vonios kambariai, du biurai, kino kambarys, plius įspūdingas baseinas ir lauko pramogų vieta su žavingu vaizdu į Santa Monikos kalnus.

Atviras, dienos šviesos užpildytas gyvenamasis kambarys, kurį naktį apšviečia net keturių tipų šviestuvai: pakabinami, sieniniai, toršerai bei mažos LED panelės.

Nuostabi ir didžiulė virtuvė yra tikra virtuvės šefo svajonių fantazija su baltos spalvos baldais bei marmuro stalviršiais, kurie apšviesti nedidelėmis, apvaliomis LED panelėmis, o centre kabo didžiulis pakabinamas šviestuvas.


Didžiuliame miegamojo kambaryje stovi karališka lova ir šalia naktiniai staliukai, ant kurių pastatyti toršerai ir keli rėmeliai su nuotraukomis. Kambario centre kabo metalinis šviestuvas.