Dekorai šiuolaikiškam ir tvariam interjerui kurti

Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas
Interjero autorė: Edita Stankevičiūtė-Righetto

 

Šiomis dienomis itin gilių tekstūrų dekorai dėl išskirtinių savybių vis labiau veržiasi į interjerų erdves, suteikdami naujų kūrybos, improvizacijos galimybių, kurias įgyvendinti leidžia sparčiai tobulėjančios gamybos technologijos. Daugiau kaip 20 metų sėkmingos veiklos skaičiuojanti lietuviško kapitalo įmonė UAB „Trukmė“, atstovaujanti pasaulinio garso plokščių, stalviršių, baldų furnitūros gamintojams iš visų žemynų, siūlo italų kompanijos „SM’art“ gaminius, tinkamus įvairiems interjerams kurti.

 


 

Itališka kokybė su natūralumo prieskoniu

Italų įmonė „SM’art“ siūlo modernius dekorus ir tekstūras su itališku prieskoniu. Gamintojas kuria skirtingas dizaino koncepcijas ir skatina jas derinti tarpusavyje. „SM’art“ ypač vertina išgrynintus natūralaus medžio raštus bei gilias tekstūras, kurių rasti galima tik gamtoje.

 „SM’art“ plokštės gaminamos pritaikius specialias technologijas, kuriomis išgautas išskirtinės tekstūros reljefas ypač realistiškai atitinka pageidaujamą medžio dekorą. Sukurti produktai paįvairinami itin skirtingais natūraliais atspalviais, atitinkančiais naujausias interjerų kūrimo tendencijas.

 

 

Pastaruoju metu pastebima, kad vartotojai vis drąsiau renkasi ir derina spalvas, ypač populiarėja tamsūs tonai. Savo ruožtu „SM’art“ skatina derinti ne tik spalvas, bet ir įvairius paviršius. Galima naudoti tiek vienos linijos plokštes, tiek maišyti visas. Italų įmonė kuria kolekcijas taip, kad visi joje esantys atspalviai puikiai kartu tiktų.

 „SM’art“ dekorų ir tekstūrų gausa leidžia kiekvienam pirkėjui išsirinkti plokštes pagal savo skonį ir charakterį – nuo industrinio stiliaus „Urban“ betono iki romantiškojo „Vintage“ ar „SoHo“.

 

 

Ypač madinga betono imitacija moderniam interjerui

Tuo, kad „SM’art“ plokštės ne tik puošia interjerą, bet ir padeda pasiekti išsikeltus tikslus, netruko įsitikinti daugybė vartotojų. Vienas iš pavyzdžių – 2017  m. duris lankytojams atvėrusio drabužių butiko „Dolce Vita“ Kaune interjeras. Šioje parduotuvėje Kauno gyventojams ir svečiams pristatomos italų prekės ženklo „Fabiana Filippi“ kolekcijos iš kašmyro. Vasarą dominuoja linas, šilkas, medvilnė. Čia taip pat siūlomas platus asortimentas prekių, skirtų namams. Visi daiktai puikiai dera tarpusavyje, dominuoja švelnios, pastelinės, klasikinės spalvos. Aukščiausios kokybės prekių pasiūla, patenkinsianti net išrankiausius klientus, bei estetiška aplinka ideliai atitinka butiko pavadinimą – čia rasite viską, kas susiję su grožiu bei elegancija.

 

 

Parduotuvės interjero autorė – arch. Edita Stankevičiūtė-Righetto, o čia esantiems baldams gaminti naudoti „SM’art Urban“ kolekcijos dekorai: „Urban Concrete U002“ ir „Urban U005 Iron Smart“. Baldų gamintojas – „Vyšnių baldai“. Įmonės vadovas Gytis Vyšniauskas teigia, jog UAB „Trukmės“ gaminių kokybe ir patikimumu jis neabejoja ir pasitiki jau ne vienus metus. O įgyvendinant nestandartinį projektą turėti patikimą partnerį yra išties labai svarbu. „Vienas didžiausių iššūkių vykdant šį projektą buvo suleisti plokštę 45 laipsnių kampu: tai ypač sudėtinga padaryti didesniame plote. Šiuo atveju „Urban Concrete“ plokštėmis „apsiūtas“ stalas ir kolona, į kurią dar įleistos atviros spintos drabužiams sukabinti. Tam tikra prasme šis darbas buvo eksperimentas ir jis iš tiesų pavyko“, – pasakoja G. Vyšniauskas. Anot jo, architektės bei baldininkų drauge parinktos spalvos ir medžiagos padėjo sukurti šiuolaikišką, modernų ir stilingą visuomeninį interjerą, kuriame dominuoja šiandien itin madinga betono imitacija. Neutralios spalvos ir švarios lakoniškos linijos leido ne tik sukurti nuosaikią erdvę, bet ir subtiliai išryškinti butike demonstruojamus drabužius.

„SM’art“ plokštės patvaresnės ir patikimesnės už įprastas, todėl mums, kaip gamintojams, daug lengviau įgyvendinti net ir sudėtingus užsakymus bei užtikrinti klientui aukštą darbo kokybę. Maloniai nuteikia ir natūralumo jausmas, juntamas liečiant plokštę, kai apčiuopiama jos struktūra. Na, o derinant įvairių atspalvių „SM’art“ plokštes, galima susikurti individualų interjero stilių“, – įsitikinęs G. Vyšniauskas.

Daugiau: trukme.lt

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“