Naujoji „Smeg“ kolekcija Dolce Stil Novo buvo pristatyta vienoje reikšmingiausių tarptautinių parodų „Eurocucina 2016“. Ši linija pasižymi priešpriešų derme: tamsos ir šviesos, funkcionalumo ir estetikos. Dizaino bei stiliaus naujovės, pabrėžiančios namų prietaisų svarbą, suteikia jiems pagrindinį vaidmenį mūsų namuose. Kolekcija siūlo itin platų orkaičių, daugiafunkcių stalčių, dujinių viryklių, indukcinių bei mišrių kaitlenčių, gartraukių, vyno šaldytuvų, kavos aparatų pasirinkimą. Galimos pačios įvairiausios jų kombinacijos.

Dar viena Dolce Stil Novo estetinė naujovė – medžiagos, spalvos ir šviesos pritaikymas prie patalpos paviršių bei interjero detalių. Vienspalviai prietaisai įgyja estetinę vertę dėl vario ar nerūdijančio plieno apdailos, pabrėžiančios produktų stiklinio fasado kraštus ir horizontales, suteikiančias subtilaus rafinuotumo. Dėl technologinių ypatumų dažniausiai gaminami minimalistinio dizaino prietaisai, tačiau naujoji „Smeg“ linija pateikė kitokią interpretaciją, todėl buvo išvengta formalumo ir sukurti elegantiški gaminiai.


Orkaitės

Dolce Stil Novo orkaitė atrodo itin patraukliai dėl vientiso stiklo – maistas joje matomas visą kepimo laiką. Orkaitėje įrengtas specialus apšvietimas bei spalvotas jutiklinis ekranas, kuriuo lengva kontroliuoti prietaiso funkcijas. Unikalu tai, jog orkaitės rankena „nematoma“. Jei norime atidaryti orkaitę, tereikia ją spustelėti. Galime rinktis iš trijų modelio versijų.

Kaitlentės

Šios kolekcijos dujinės kaitlentės su žiedinės liepsnos degikliais, patentuotais „Smeg“ gamintojo, yra gerokai efektyvesnės. Titanu padengti nerūdijančio plieno puodų laikikliai yra atsparūs karščiui ir ilgaamžiai. Įprasti kaitlentės puodų laikikliai gali būti pakeisti laikikliais su miniatiūrinėmis paukščių, drugelių, lapų ir vaisių skulptūrėlėmis, atspindinčiomis kūrybišką sielą ir sustiprinančiomis maisto bei meno artumą. Indukcinių kaitlenčių paviršius yra vientisas, be jokių bereikalingų chromuotų detalių, papuoštas variu ar nerūdijančiu plienu. Subtiliai pilkšvas valdymo simbolių atspalvis ir balta LED šviesa suteikia rafinuotumo ir galantiškumo.

Daugiafunkciai stalčiai

Siekdama maksimaliai įprasminti pagrindinius virtuvės prietaisus, „Smeg“ siūlo įvairias funkcijas atliekančius stalčius (įprastas, pašildymo, someljė), vizualiai neišsiskiriančius iš bendro konteksto dėl kolekcijai būdingo stiklinio fasado bei vario ir nerūdijančio plieno apdailos.

Kavos aparatai

Dolce Stil Novo serijos kavos aparatai atrodo taip, lyg būtų išlieti iš juodo stiklo ir įrėminti variu ar nerūdijančiu plienu. Baltos foninės LED šviesos apsuptas jutiklinis ekranas leidžia kontroliuoti daugybę funkcijų. Kavą galima ruošti įvairiais būdais, pagal individualius poreikius.

Gartraukiai

Išpopuliarėjusi virtuvių tendencija naudoti platesnius nei standartinio 60 cm gylio maisto gaminimo paviršius leido „Smeg“ pasiūlyti gartraukius, išnyrančius iš paties stalviršio. Tokie gartraukiai gali išsikilti 350, 400 ar 500 mm, o jų nenaudojant matoma juodo stiklo ar nerūdijančio plieno juosta be jokių chromuotų detalių.

Vyno šaldytuvai

Siekdama maksimaliai įvertinti ir išsaugoti geriausias vyno savybes, bendrovė „Smeg“ siūlo vyno šaldytuvus, kuriuose įdiegtos pačios naujausios technologijos. Ištyrus chemines ir biologines vyno savybes, juose sukurtas tobulas mikroklimatas. Vienas didžiausių kolekcijos vyno talpyklų privalumų – tiesiai ant durelių įtaisytas jutiklinis ekranas, kuriuo galima programuoti atitinkamus režimus, atsižvelgiant į aplinkos temperatūros pokyčius. Pačios lentynos pagamintos iš ąžuolo. Prireikus, jas galima išimti.

Sukurta ir pagaminta Italijoje, Dolce Stil Novo kolekcija suformavo naujas buitinės technikos dizaino gaires ir dar kartą pasiūlė patirti aukštos klasės „Smeg“ virtuvės privalumus, kokybę, technologinę pažangą ir pridėtinę vertę mūsų namams.

Smeg.lt

Žurnalas: „Centras“