Interjero profesionalai vienbalsiai tvirtina, kad durys – interjero veidas. Pagal jas neretai galima spręsti, ar būsto savininkai turi estetinį skonį, ar vertina kokybę ir ilgaamžiškumą. Šios vertybės yra įmonės „Interjero durys“, valdančios prekės ženklą „Porte Vista“, vizitinė kortelė. Bendrovė atstovauja Baltarusijos gamyklą „Vist“, kuri jau daugiau kaip 16 metų užsiima vidaus ir išorės durų gamyba iš natūralių medžiagų.


„Išskirtines duris gaminanti bendrovė savo veiklą pradėjo nuo nedidelių produkcijos kiekių, vėliau įgavo kur kas spartesnį veiklos pagreitį – modernizavo įrangą, kūrė europietiškas tendencijas atspindinčius modelius, vertinamus visoje Europoje. Šiuo metu įmonės asortimente – per 40 skirtingų durų modelių su daugybe apdailos variantų. Durų gamybos procese naudojama tik natūrali mediena, o per metus gamykla pagamina ir parduoda per 25 000 durų“, – pasakoja „Porte Vista“ parduotuvės Vilniuje atstovas.

Šiuo metu „Porte Vista“ pristato penkias naujas durų kolekcijas, kurias kuriant buvo atsižvelgta į naujausias dizaino ir interjero tendencijas.

CLASSIC – tai amžinoji klasika. Išskirtinis stilius, nepriekaištingos linijos, ąžuolo tekstūros kilmingumas. Gamyboje naudojamas tik aukščiausios kokybės karpatų ąžuolo lukštas ir ekologiškos apdailos medžiagos.

Classic kolekcijos modelis Viena

FLORENCIJA kolekcijos durys pagamintos iš spygliuočių medžių ir padengtos aukštos kokybės alksnio lukštu. „Klasikinių proporcijų grožis, aukštos kokybės rankų darbo apdaila, spalva, gylis ir elegantiškumas visada bus madingi, todėl šios kolekcijos durų modeliai turėtų patikti tiems, kurie interjerą kuria ilgam, nemėgsta dažnų pokyčių“, – pasakoja „Porte Vista“ atstovai.

Durų modelis Prestizas Florence kolekcijos

MODERN – šios durys puikiai tiks šiuolaikiškam moderniam buto, namo ar lofto interjerui. Natūralaus lukšto naudojimas ir aukštos kokybės apdaila suteikė dizaineriams galimybę sukurti įdomias glotnių ir medžio tekstūros elementų kombinacijas.

Modeliai Lacio ir Skandi 3Modern kolekcijos

SOLENTO – tai lakoniškos linijos ir didelis apdailos spalvų pasirinkimas. Šios durys puikiai tiks ir skandinaviško, ir klasikinio stiliaus interjeruose. Pagal kliento pageidavimą durų paviršius gali būti su lengva arba gilia patina. Įmanomas individualus dažymas pagal RAL spalvų paletę.

Solento 4Solento durų kolekcijos

Rafinuotas interjeras, aukštos lubos, aristokratinis stilius – geriausias derinys VALENCIJOS kolekcijos durims. Aukštos kokybės emalis ir auksinė arba sidabrinė patina suteikia įsimintiną prabangą.

Valencija 5Valencija durų kolekcijos

Tiems, kuriems itin rūpi ekologija, įmonė siūlo platų ekodangos durų pasirinkimą.Šiuo metu asortimente yra 40 įvairaus dizaino durų modelių ir net 10 spalvų.

„Daug dėmesio skiriama detalėms, nes būtent jos durims suteikia individualumo. Mūsų partneriai taip pat gamina ir lauko-buto duris. Jos ypatingos tuo, kad vidinis durų skydas gali visiškai atitikti pasirinktas vidaus duris. Prie kiekvienos savo durų kolekcijos galime pasiūlyti skirtingų profilių apvadų, dekoratyvinių elementų: dekorai, karūnos, sieninės panelės. Viską apjungti į darnią visumą padės to paties gamintojo sukurtos grindjuostės“, – konsultuoja „Porte Vista“ durų ekspertai.

„Siekiantiems darnos ir estetikos interjere, padedame išsirinkti partnerių gaminamą dvisluoksnį parketą, kuris gali būti tos pačios spalvos kaip ir durys. Mūsų specialistai padeda sukurti užsakovo interjerą nuo a iki z – parenkame duris, grindų dangą, sienų apdailą, konsultuojame, kokius sprendimus pasirinkti pagal individualius poreikius“, – apibendrina „Porte Vista“ salono darbuotojai.

Porte-vista.lt/

Interjeras.lt