Tiems, kurie ketina atnaujinti vidaus duris ir nėra linkę taupyti, dažnai kyla klausimas, kokias duris rinktis – medžio masyvo ar faneruotas? Kaip žinia, taškus apsisprendimo procese dažniausiai sudėlioja realus poreikis: jei norima neapsiriboti klasikiniu variantu ir spalvos, ir originalumo atžvilgiu, laimi faneruotos durys.

Lietuviškos bendrovės „Hertas“, gaminančios originalias faneruotas duris pagal individualius poreikius, specialistai pataria neskubėti ir gerai įvertinti, ko norima. „Jeigu žmogus ieško išskirtinio sprendimo, kuris savo kokybe nenusileidžia medžio masyvui, faneruotos durys tikrai gali tapti sprendimu. Tarkime, neretai ieškoma prie vidaus interjero spalviškai priderintų durų. Jei gyvenamosios patalpos sienos mėlynos, durys iš kambario pusės irgi galėtų būti panašios ar keliais tonais šviesesnės spalvos, o iš išorės – visai kitokios. Toks variantas gana dažnas, kai sunku rasti universalias ir vidaus, ir išorės interjerui tinkamas medžio masyvo duris“, – aiškina UAB „Hertas“ direktorė Alina Danilevič.

Faneruotos durys gaminamos iš aukščiausios rūšies klijuotos pušies medienos, kuri yra dengiama natūralios medienos lukštu. Lukšto spalvą galima pasirinkti iš daugiau nei 100 skirtingų medžio tekstūrų ir spalvų. Jei vis tiek nerandama pačios tinkamiausios spalvos, lukštą galima dažyti. Visų durų karkasas medinis. Į jas, esant poreikiui, gali būti dedamas stiklas. Jei nepavyksta išsirinkti iš turimų modelių, įmonės dizaineriai gali suprojektuoti vidaus duris pagal individualų užsakymą.

Gamintojai paneigia mitą, kad faneruotos durys yra ne tokios patvarios kaip medžio masyvo. Specialistai akcentuoja, kad tinkamai eksploatuojant, faneruotų durų tarnavimo laikas gali būti ilgesnis nei 50 m.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daugiau nuotraukų:

Durys Abelia:

Durys Buxus:

Durys Daphne:

Durys Iberis: