Žvelgiant į Europos gaisrų statistiką, skaičiai nedžiugina. Kiekvienais metais pranešama maždaug apie 2 mln. gaisro atvejų, jų metu žūva apie 4 tūkst. žmonių ir dar apie 70 tūkst. yra paguldomi į ligonines dėl patirtų sužalojimų. Nevaldoma ugnis daro ir ekonominę žalą – kasmet gaisrų sukeliami nuostoliai yra verti maždaug 126 mlrd. eurų, kas sudaro 1 % viso Europos Bendrojo vidaus produkto (BVP).


Siekdama pakeisti esamą situaciją pozityvesne linkme ir užtikrinti didesnį patalpų saugumą, Knauf rinkai pristatė naują produktų liniją FireWin. Visas produktų asortimentas priskiriamas pasyvioms gaisro apsaugos sistemoms, todėl naudojant šią produkciją įrengiamoms patalpoms suteikiama aukščiausios kokybės pasyvioji priešgaisrinė apsauga. Su FireWin nuo šiol galite užtikrinti statomo objekto saugumą jau pačioje statybos proceso pradžioje!

Knauf FireWin asortimentą sudaro didelis aukščiausios kokybės priešgaisrinių statybinių medžiagų pasirinkimas. Visi produktai yra ilgų eksperimentų rezultatas, o tai lemia aukščiausią produkcijos kokybę ir patikimumą.

  • SIBATERM – mažo svorio, greitai užpurškiamas priešgaisrinis cementinis tinkas, itin gerai sukimbantis su plienu. Tai – išskirtinai ilgalaikė medžiaga, eksploatuojant pastatą jos nereikia periodiškai atnaujinti. Tinkas skirtas naudoti vidaus ir išorės darbams, kai nėra tiesioginio atmosferos poveikio. Šis tinkas – ekonomiškai naudingas siekiant statybinių konstrukcijų atsparumo ugniai, nes jį galima taikyti su itin mažais ekonominiais bei atliekų nuostoliais.
  • VERMIPLASTER – priešgaisrinis gipsinis tinkas, itin gerai sukimbantis su plienu bei betonu. Skirtas naudoti vidaus patalpose, atitinka aukščiausius higienos reikalavimus ir taikomas net maisto pramonės objektuose. Be to, tai išskirtinai ilgaamžė medžiaga – eksploatuojant pastatą nereikia jos periodiškai atnaujinti.

  • FIRECOLLARpriešgaisriniai manžetai, tinkantys įvairių tipų ir skersmenų vamzdžiams (net iki 250 mm). Suteikia galimybę montuoti itin aukštose vietose ir taip taupyti erdvę ir išlaidas.
  • FIREPAINTdvigubai greičiau džiūstantys priešgaisriniai dažai, tinkami ir vidaus, ir išorės darbams. Išdžiūvusį paviršių galima kur kas greičiau liesti bei kloti ant jo antrą sluoksnį. Šiuos dažus taip pat galima naudoti drėgnesnėje aplinkoje nei įprastus, be to, jais galima sukurti išskirtinai glotnų dažytą paviršių.

Knauf FireWin produktų linija buvo sukurta atsižvelgiant į architektų, projektų vykdytojų, sistemų kūrėjų, interjero dizainerių ir kitų vartotojų poreikius. Ilgą laiką buvo jaučiamas stiprus statybinių medžiagų, kurios padėtų sumažinti gaisro keliamą pavojų, poreikis. Nuo šiol tai tampa realybe – įrengiant patalpas su Knauf FireWin produktais pasiekiama 30-240 min. gaisrinė sauga. Galite būti tikri, kad Knauf FireWin – tai raktas į saugią jūsų aplinką!

Jei norite pasikonsultuoti ar parinkti medžiagas savo namui, skambinkite į Knaufinformacijos centrą tel. +370 5 213 2222 arba rašykite info@knauf.lt.www.knauf.lt