Parengta pagal GLOBO naujienas ISH‘2017


Spalvingieji paviršiai

Pastaruosius kelerius metus vykusios vonios santechnikos gamintojo Globo spalvų paieškos pagaliau baigėsi – atkaklaus darbo vaisiai tapo prieinami kiekvienam. Spalva – viena svarbiausių interjero stilistikos sudedamųjų dalių: ji apibūdina patalpų pobūdį ir perteikia jų nuotaiką. Būtent todėl Globo eksperimentavo su nusistovėjusia baltos santechnikos samprata ir pasiūlė naujų įkvepiančių paviršių.

T-Edge

Laboratorijoje ilgametę patirtį turinčių ekspertų kruopščiai atlikti tyrimai padėjo sukurti technologiją, leidžiančią neapdorotai medžiagai išlaikyti tvirtumą net ir drastiškai sumažinus jos storį. Kolekcija išsiskiria itin plonomis, tik 6 milimetrų briaunomis. Šiandien galime džiaugtis, kad šie praustuvai jau gali būti ne tik balti, bet ir spalvoti.

Display

Kuriant šią praustuvų kolekciją didžiausias dėmesys buvo skiriamas produktų bei žmonių tarpusavio sąveikai. Jos gaminiai išties palengvina kasdienį gyvenimą. Stalviršiai, matmenys, proporcijos – visa tai sukurta atsižvelgiant į vartotojo gyvenimo būdą. Keturi praustuvai su atskiru skyreliu, turinčiu keraminį dangtelį, gali būti įvairių proporcijų, matmenų ir spalvų. Šalia praustuvo laikomos kasdienės priemonės sukelia netvarkos jausmą, o jas uždengus išlaikoma švari estetika.

Stockholm

Norintiems mėgautis elegancija bei kokybe, tiek ryte, pradedant dieną, tiek vakare, ją baigiant, Globo siūlo kolekciją „Stockholm“. Švelnios, plastiškos formos suteikia patalpai harmonijos, paprastumo ir intymumo. Rezultatas buvo pasiektas suderinus grožį ir komfortą. Tai – ilgaamžės vertybės kiekvienam, norinčiam mėgautis santechnika kasdien.

Incantho

Esminis naujos kolekcijos tikslas buvo suformuoti šiuolaikišką vonios kambario interpretaciją, pasitelkiant lytėjimą. Šiam pojūčiui patikėtas pagrindinis vaidmuo. Lakoniškas santechnikos prietaisų dizainas sužadina modernaus interjero estetikos poreikį, tačiau aksominės plokštumos žavi šiluma, patikimumu. Melamino ir metalo medžiagos, priderintos prie matinių paviršių, sukelia išskirtinumo įspūdį. Ši stilistika tinka prie įvairiausių plytelių, keramikos, akmens masyvo ar ne tokių tradicinių medžiagų. Globo siūlo naujus vonios kambario dekoro variantus, koloritą bei tekstūras.

Forty3

Kolekcija buvo kuriama siekiant suderinti šiuolaikiškas formas ir technologines naujoves. Tai serija praustuvų, unitazų bei kitų elementų, išsiskiriančių švariomis linijomis, minimalistine estetika. Pakabinamieji unitazai gali būti dviejų gylių (52 ir 57 centimetrų), taigi jie tobulai tinka net mažoms patalpoms. Kadangi prietaisai montuojami pagal pažangią FISSAGGIOGHOST sistemą, nematyti jokių instaliacinių ertmių ar varžtų, – keramika atrodo vientisa ir švari.

Stone

Keramikos kolekcija, pasižyminti švelniomis, tačiau kontrastingomis formomis – plastiškų linijų ir stačių kampų deriniu, sukuria modernaus bei solidaus prietaiso įvaizdį. Griežtesnių nei įprasta formų „Stone“ kolekcija pasipildė naujais dydžiais bei gyliais. Pakabinamieji tualetai ir bidė puodai gali būti naudojami su MULTI nuleidimo sistema.

Visuose kolekcijų unitazuose pritaikyta naujoviška Senzabrida vandens nuleidimo technologija. Ji leido atsisakyti visą puodo skersmenį supančio slenksčio ir suteikė papildomos apsaugos nuo bakterijų.

www.aquahome.lt

Žurnalas: „Centras“