Tik ekspertas gali pasakyti, kas iš tiesų slepiasi už gražaus vandens nuleidimo mygtuko. O juk išsirinkti tinkamiausią sistemą savo namams galiausiai turėsime patys. Net jei patarimo klausiame eksperto, įsigilinti į tai, kas mums yra siūloma ir išmanyti pagrindinius aspektus, padėsiančius priimti geriausią pasiūlymą, – privalome. Todėl visame pasaulyje gerai žinoma įmonė „Geberit“ siūlo susipažinti su technologijomis, kurios gali būti diegiamos kartu su jūsų pasirinktu potinkiniu rėmu. Jos ne tik palengvina unitazo priežiūrą, bet ir suteikia gaivos pojūtį tualete bei galimybę nuleisti vandenį nenuspaudus mygtuko.

Viskas prasideda nuo rėmo...

Norint turėti naujovišką ir kokybiškai įrengtą vonios kambarį, pirmiausia reikia išsirinkti tinkamą potinkinį bakelį. Šiuo klausimu gali patarti ilgalaikę patirtį turinčios ir pirmųjų potinkinių sistemų gamintojos, įmonės Geberit, specialistai. Jų teigimu, tikrą perversmą potinkinių WC rėmų pasaulyje padarė Geberit Duofix rėmo moduliai, išsiskiriantys didelę apkrovą atlaikančia konstrukcija bei lengvai reguliuojamu montavimo laikikliu. Sistemos profilius lengva pritaikyti prie instaliacinės sienelės, sienos ar net lengvos konstrukcijos pertvaros. Šis modelis montuojamas lengvai ir greitai. Standartinio bakelio storis yra 12 cm, taip pat yra ir paplonintų 8 cm storio bakelių. Plona montavimo elementų konstrukcija suteikia tikrą dizaino kūrimo laisvę. Platus šios linijos modelių asortimentas lengvai pritaikomas ir daugeliui kitų sanitarinių prietaisų: praustuvams, bidė, pisuarams ir kt. Visoms potinkinėms sistemoms yra suteikiama 10 metų garantija, o jų atsarginių dalių tiekimas užtikrinamas net 25 metus.

Technologijos žengia pirmyn

„Geberit“ žengiant koja kojon su pažangiausiomis technologijomis, po laiko patvirtinto Geberit Duofix pristatymo, sukurtas Geberit DuoFresh. Tai potinkinis WC modulis su integruota oro filtravimo sistema ir higieninių kubelių priedu, užtikrinančiu gaivų orą tualete. Nemalonus kvapas sulaikomas keraminiame unitazo dubenyje ir nukreipiamas į aktyvios anglies filtrą, kuris įmontuotas vidinėje mygtuko Sigma 40 dalyje. Kai oras išgryninamas, tylus ventiliatorius išsklaido jį patalpoje. Pati sistema praneša, kai reikia pakeisti filtrą, o tai padaryti labai lengva: vienas paspaudimas vandens nuleidimo mygtuko viršuje ir jūs lengvai pasiekiate filtrą. Šalia esantis sanitarinis kubelis gali būti montuojamas iš karto rengiant sistemą arba kiek vėliau, jau naudojantis mygtuku. Beje, jis tinkamas daugeliui Geberit Sigma vandens nuleidimo mygtukų. Dėl vietos bakelyje (šiek tiek žemiau vandens lygio) jis lengvai tirpsta ir kaskart nuleidžiant vandenį užtikrina unitazo švarą.

Bekontaktės inovacijos

Švara ir higiena – svarbiausi dalykai vonios ir tualeto patalpose. Sanitarinių produktų gamyboje taikomos šiuolaikinės technologijos leidžia laikytis aukščiausių sanitarijos standartų. Bekontakčiai maišytuvai jau nebe naujiena, tačiau vandens nuleidimas neliečiant valdymo skydelio – rinką užkariaujanti technologija, kuri labai aktuali ne tik visuomeninių patalpų lankytojams, bet ir asmenims, norintiems palaikyti nepriekaištingą higieną namuose. Tokią galimybę suteikia aukštos kokybės, lakoniško dizaino produktai Geberit Sigma 10 ir Geberit Sigma 80. Pastarasis įvertintas daugybe apdovanojimų, tarp kurių žinomiausi – Red Dot Design Award bei iF product design award. Jis išsiskiria penkių spalvų LED apšvietimu ir patvariu stiklo korpusu. Geberit Sigma 10 modelis – turi tiek bekontaktį, tiek mechaninį vandens nuleidimo mechanizmą ir net septynis spalvų variantus. Abiejuose modeliuose įdiegta jutiklinė įjungimo ir išjungimo funkcija, taip pat gali būti nustatytas viengubas arba dvigubas vandens nuleidimo režimas.

Informacinis šaltinis: www.geberit.lt

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“