Vokiečių bendrovė Duravit AG, šiemet mininti 200 metų jubiliejų, siūlo išskirtinio dizaino ir nepriekaištingos kokybės produktus Jūsų voniai – pradedant keramine santechnika, vonios kambario baldais, akrilinėmis voniomis, baigiant garo kabinomis, saunomis, baseinais ir higieniniais unitazų dangčiais. Šio prekės ženklo gaminiai padės sukurti vientisą Jūsų vonios kambario dizainą, suteiks jaukumo ir išskirtinumo. Rinkdamiesi Duravit produktus, renkatės nesenstantį dizainą, unikalumą ir vokišką kokybę – tai pridėtinė vertė, kurią įvertins kiekvienas klientas. Duravit įkvepia vonios kambarį gyvenimui!

„Luv“ – šiaurietiškos gamtos įkvėptas dizainas

Neįprastas „Luv“ serijos dizainas, kurio autorė – danų dizainerė Cecilie Manz, skandinavišką minimalizmą jungia su nesenstančia elegancija. Švelnios formos papildo griežtą geometriją. „Luv“ serijos produktams būdingos tikslios, aiškios ir dailios formos bei briaunos. Pradinė šios kolekcijos vizija buvo vandens pripildytas dubuo ant stalo. Vizijos rezultatas – nauja minimalistinė, elegantiška, tačiau visuomet labai asmeniškai interpretuojama dizaino kalba.

„Luv“ praustuvai

Tikslios briaunos ir aiškios formos. „Luv“ serijos praustuvai yra pagaminti iš specialios „DuraCeram®“ keramikos. Ši medžiaga leidžia sukurti ypač tikslias praustuvų briaunas, todėl ovalūs modeliai pasižymi itin aiškiomis ir dailiomis formomis. Siūlomi praustuvai su integruota maišytuvo platforma arba be jos. Platforma gali būti naudojama kaip lentyna muilui ar kitiems daiktams laikyti. Keraminis ventilio dangtelis sukuria solidžios elegancijos įspūdį.

Ploni kraštai suteikia daugiau erdvės praustuvo vidui: ovalus dubuo viduje – itin talpus. „Luv“ serijos gaminiai gali spindėti klasikine balta glazūra arba būti matinės baltos, pilkos ar smėlio spalvos. Matinis paviršius, ypač priderintas prie baldų apdailos, sukuria bendrą harmoningą įspūdį, nepriekaištingai tinkantį prie skandinaviško stiliaus.

Kolekcijoje taip pat rasite daiktų mažiems vonios kambariams. Mažuose praustuvuose integruotą maišytuvo platformą galima naudoti kaip lentyną muilui ar kitiems daiktams pasidėti. Tai taupo erdvę.

„Luv“ baldai

Nesenstantis minimalizmas. „Luv“ serijos baldai yra dar vienas patvirtinimas, kad dizainerė puikiai jaučia medžiagas ir spalvas. Šiuolaikinio dizaino komodos turi reguliuojamas kojas ir vieną arba du stalčius. Dėl tip-top technologijos ir savarankiško užsidarymo funkcijos jie labai švelniai atsidaro ir užsidaro. Atskirai pasirenkami vidiniai stalčių dėklai pagaminti iš solidaus riešuto arba klevo. Baldams siūlomos naujos spalvos – „White“, „Nordic White“, „Taupe“, „Stone grey“, „Light blue“ ar „Night blue“ leidžia susikurti individualų vonios kambario stilių.

Solidžios konsolės

„Luv“ konsolės plokštės pagamintos iš kvarco arba solidaus Amerikos riešutmedžio. Švelniai suapvalinti plokščių kraštai puikiai dera su ovalo formos praustuvais, o plonos linijos suteikia elegancijos ir lengvumo.

XXL veidrodžiai

Veidrodžiai suapvalintais kraštais taip pat atkartoja šios kolekcijos dizaino kalbą. Jie tobulai atskleis kolekcijos dvasią vonios kambaryje. Bekontakčio šviesos įjungimo sistema su įvairiais LED apšvietimo variantais ir veidrodžio pašildymo funkcija (neleidžianti rasoti stiklui) padės pajusti komfortą kiekvienoje situacijoje, net ir po karšto dušo.

„Luv“ kolekcijos vonios

Šios serijos vonios pagamintos iš specialios „DuraSolid®“ medžiagos. Galima rinktis įvairius vonios variantus: laisvai stovinčią, statomą prie sienos, kairinę ar dešininę. Jums pageidaujant, užsakysime vonią, turinčią vandens pripylimo, oro masažo funkcijas ar integruotą muzikos įrangą.

Vero Air“

Nauja nesenstančios geometrijos interpretacija: jau nuo 2001 m. Duravit siūlo „Vero“ vonios kambario kolekciją, kurios produktai išsiskiria stačiakampio dizaino formomis. O dabar atėjo „Vero Air“ laikas. Tai – nauja vonios kambario kolekcija, kurioje naujausi techniniai pasiekimai dera su nepamirštamu originaliu dizainu. Tikslumas ir tobulos proporcijos yra neatsiejami šios serijos bruožai.

„Vero Air“ praustuvai

Aiški geometrija sukuria tobulą eleganciją. „Vero Air“ praustuvams būdingi aptakūs paviršiai, maži ir tikslūs išlenkimai, tobulos proporcijos ir ploni kraštai. Palyginti su ankstesne „Vero“ serija, naujieji praustuvai atrodo lengvesni ir elegantiškesni.

„Vero Air“ baldai

„Vero Air“ praustuvai gali būti komplektuojami su „Vero“ baldų programa, tobulai pritaikyta prie šios „Vero Air“ serijos. Specialiai „Vero Air“ praustuvams užsakomos preciziškai prie jų derančios „Vero Air“ spintelės. Siūloma daug įvairių individualių variantų. Stilingos chromuotos metalinės baldų kojelės puikiai pabrėžia „Vero Air“ keraminių praustuvų proporcijas ir stilių. Aptakių formų kojų aukštis reguliuojamas pagal poreikį.

„Vero Air“ unitazas ir bidė

Ne tik išoriškai, bet ir funkcionalumo prasme „Vero Air“ unitazas yra sensacija. Pagrindinė unitazo ir bidė forma yra stačiakampis, tačiau apačioje stačiakampis apvalėja ir virsta į ovalą. Bendras dizaino vaizdas yra ir geometriškai tikslus, ir harmoningai apvalus. Į unitazą įdiegta naujausia, ištobulinta „Rimless®“ technika: ji pirmą kartą pritaikyta stačiakampiam modeliui. Ergonomiškai suprojektuotą unitazo dangtį labai paprastai nuimti ir išvalyti. Šios serijos gaminiai yra su antibakteriniu „HygieneGlaze“ paviršiumi arba higieninio dušo funkciją atliekančiu dangčiu „SensoWash® Slim“.

„Vero Air“ vonios

Visos „Vero Air“ vonios yra tobulos stačiakampio formos. Siūlomos laisvai stovinčios, sieninės ar kampinės versijos. Besiūlė akrilinė uždanga pabrėžia jų dizaino harmoniją. Dėl itin plonų, vos 55 mm storio kraštų vonios viduje yra daug daugiau erdvės. Į vonią vanduo pilamas iš šono arba apačios. Užsakant galima rinktis norimą variantą. Taip pat siūlomi modeliai, turintys masažinę oro, LED apšvietimo ir garso sistemas. Viskas, ko reikia, norint atsipalaiduoti ir pasijusti komfortiškai. Vonias galima užsakyti ir su baldiniu dangčiu.

„DuraSquare“ – naujo dizaino praustuvai ir vonios

Naujos serijos „DuraSquare“ praustuvai traukia žvilgsnį ryškia tikslaus stačiakampio forma. Praustuvai yra ne tik nesenstančio dizaino, bet ir ilgaamžiai, patvarūs, nes pagaminti iš specialios itin tvirtos „DuraCeram®“ keramikos. Vonių bei praustuvų sienelių storis – tik 5 mm.

Prie „DuraSquare“ praustuvų pritaikytos naujos metalo konsolės. Galima rinktis matinės juodos spalvos arba chromuotas. Papildomai siūloma užsisakyti rankšluosčių laikiklį.

„DuraSquare“ vonios puikiai dera prie šios serijos praustuvų. Jos pagamintos iš naujoviškos mineralinio mišinio medžiagos „DuraSolid®“, itin malonios kūnui. Norint pasimėgauti maksimaliu komfortu, papildomai galima įsigyti oro masažo bei garso sistemas.

„Shower + Bath“ – vonia ir dušas viename

Miestuose gyvenantys žmonės dažnai pageidauja pažangiausių sprendimų mažoms erdvėms. Bendrovė Duravit kartu su EOOS sukūrė vonios ir dušo derinį, optimizuojantį vonios kambario erdvę – čia galima naudotis tiek vonios, tiek dušo procedūromis. Šis modelis ypatingas tuo, kad į vonią galima lengvai įlipti.

www.duravit.us