Grynas dizainas 2018-ųjų metų „imm cologne“ parodoje

 

Ką sausį veikia Patricia Urquiola, Bouroulec'ai ir Sebastian Herkner? Kokios dizaino kryptys? Kokios idėjos, naujų gaminių spalvos, formos ir medžiagos vyrauja? O svarbiausia – kokią kryptį iš tikrųjų pasirinko interjero rinka? Kur susitinka viso pasaulio gamintojai ir dizaineriai, norėdami ištirti rinkos poreikius ir aptarti būsimas gyvensenos formas?


Tarptautinėje interjero parodoje „imm cologne“ Kelne 2018 m. sausio 15–21 d. 1 200 garsiausių parodos dalyvių, žymiausių dizainerių ir kūrybingų naujokų iš 50 šalių pristatys kitų metų tendencijas. Jokia kita paroda tarptautinio interjero pasaulio nepristato taip išsamiai, kompaktiškai ir struktūruotai. Visą savaitę urbanistinėje Reino metropolio aplinkoje įsikūrusios parodų salės bus didžiausia ekspozicine erdve šiuolaikiniam interjero dizainui, eksperimentinėms gyvenamojo būsto koncepcijoms ir ateities technologijoms, garsiems prekių ženklams ir jaunų dizainerių idėjoms.

 

 

Vienuolikoje salių bus pristatyta didžiulė stilių ir gaminių įvairovė. Klasikiniame „Pure“ dizaino segmente garsūs prekių ženklai pristatys vientisas gyvenamojo būsto filosofijas ir kvies parodos lankytojus susipažinti su jų gyvenimo stiliumi. Galerijas primenančiose „Pure Editions“ salėse savo idėjas pristatys baldų vizijų ir interjero koncepcijų kūrėjai. Bus ir įkvepiančių temų, tokių kaip speciali „Featured Editions“ paroda, kuri 2018 metais taip vadinamose šviesų laboratorijose (Light Labs) pristatys instaliacijas šviesos tema. Scena bus suteikta ir naujiems prekių ženklams bei jauniesiems dizaino talentams. Didžiausias dizaino įvykis „imm cologne“ parodoje 2018 m. bus pagal Čekijos interjero dizainerės Lucie Koldovos interpretaciją skirtingais „šviesos lygiais“ apšviesti „Das Haus – Interiors on Stage“ interjerai. Naujame parodos sektoriuje „Pure Architects“ didžiausias dėmesys taip pat bus skiriamas šviesos temai. Čia architektūrinių grindų, vonios ir šviesos produktų pasiūla, o taip pat ir išmaniųjų namų sprendimai suteiks įkvėpimo ištisoms interjero koncepcijoms, ypač įkvėps architektus ir galutinius klientus.

 

 

Interjerų pasaulio atspindys ir dizaino pasaulio įkvėpėja – „imm cologne“ paroda yra viskas kartu. Ne veltui žiniasklaida ir baldų gamintojai „imm cologne“ parodos performansus ir turinį laiko rinkos tendencijų barometru. Čia viena įmonė susitinka su kita, dizaineriai – su gamintojais, o profesija – su įkvėpimu.

 

 

„Pure“ yra užburiančio garsiausių prekių ženklų dizaino pasaulio sinonimas šiame išskirtiniame interjero pramonės segmente, pristatomame „imm cologne“ parodoje. (Constantin Meyer nuotrauka, Kelno paroda)

 

 

„Pure“ yra giliausias tradicijas turintis „imm cologne“ parodos dizaino sektorius ir pagrindinė garsiausius, stilių formuojančius dizaino prekių ženklus pristatanti scena, kurioje atsiskleidžia jų individualus pasaulis. Trijuose lygiuose, geroje panašių įmonių kaimynystėje, čia susilieja kryptį parodančios inovacijos, neįprastos inscenizacijos ir tarptautinis gyvenimo stilius. (Constantin Meyer nuotrauka, Kelno paroda)

 

 

„Pure Editions“ yra dinamiška, glausta tema vizionieriškų baldų ir interjero koncepcijų kūrėjams. Speciali, atvira parodos architektūra tamsioje salėje tarsi įrėmina „Pure Editions“ temos dalyvių iš įvairių pasaulio šalių produktų koncepcijų ir interjero dizaino pristatymo erdvę – sceną išskirtiniams dizaino spektakliams rodyti. (Constantin Meyer nuotrauka, Kelno paroda)

 

 

2018 m. sausį bus pirmą kartą pristatyta nauja parodos tema „Pure Architects“. Architektams ir interjero dizaineriams „Pure Architects“ pateiks idėjų, kaip derinant vonios, grindų, sienų, lubų ir šviesos sričių produktus ir medžiagas atrasti pažangius erdvinius sprendimus ir sukurti vientisus interjerus. (Constantin Meyer nuotrauka, Kelno paroda)

 

 

„Pure Studios“ pristatys skirtingas šiuolaikinio dizaino organizavimo, produktų kūrimo ir pardavimo formas – nepriklausomus, savarankiškai dirbančius asmenis, dizaino studijas bei tinklų ir dizaino laboratorijų, kuriose išbandomi nauji produktai, sąjungas. (Constantin Meyer nuotrauka, Kelno paroda)

 

 

„Pure Platforms“ sujungia į vieną temą įvairiausius interjero dizaino produktus. Čia savo publiką atranda ne tik pažangūs baldų gamintojai, bet ir spalvų sistemų, apšvietimo, interjero aksesuarų, vonios įrangos, virtuvės baldų, kilimų kūrėjai bei integruotų produktų sistemų profesionalai – viskas nedidelėje erdvėje ir atviroje, pritaikytoje parodos architektūroje. (Constantin Meyer nuotrauka, Kelno paroda)

 

 

„Light Labs“ yra specialiosios 2018-ųjų metų „Features Editions“ parodos pavadinimas: dešimtyje šviesos laboratorijų („Light Labs“) dizaineriai kartu su parodos dalyviais pristato kompaktiškas, kūrybiškas parodas ir instaliacijas pagrindine „Šviesos“ tema. (Constantin Meyer nuotrauka, Kelno paroda)

 

 

Tarptautiniu mastu pripažintas „Pure Talents Contest“ daugeliui jaunų kūrėjų jau yra tapęs laipteliu į sėkmę. Daugiau nei 500 talentingų dizainerių per paskutinius 14 metų tarptautinėje „imm cologne“ interjero parodoje pristatė virš 400 produktų. 2018 metų „imm cologne“ parodoje 15-uosius savo gyvavimo metus „Pure Talents Contest“ pažymės specialia paroda.

 

 

„imm cologne“ parodos tendencijų forumas bus pagrindinė vieta informacijai apie dabartines interjero dizaino tendencijas gauti. „The Stage“ 2018 metais vėl kviečia pasiklausyti daugybės garsių pranešėjų paskaitų ir įtemptų tarptautinių diskusijų apie interjero kultūrą.

 

 

Kiek skirtingų nuotaikų gali sukurti šviesa? Jaunos čekų dizainerės Lucie Koldovos, kuri kaip 2018-ųjų garbės viešnia „imm cologne“ parodoje kurs „Das Haus – Interiors on Stage“ interjerus, supratimu – beveik nesuskaičiuojamą daugybę. Savo „Light Levels“ interjero vizijoje ji pristatys tuos "šviesos lygius", kurie jos pačios namuose jai yra svarbiausi: šviesa reprezentacijai, įkvėpimui, šviesa atsipalaidavimui ir pasilepinimui, pristatymui ir apsirengimui. (Everbay nuotrauka, Kelno paroda)

 

 

Vis daugiau laiko žmonės praleidžia vonios kambaryje: 2018-ųjų imm cologne paroda pristatys daug vonios interjero idėjų. Naujame „Pure Architects“ segmente svarbiausiems dizaino pramonės atstovams prisistatys daugybė santechnikos gamintojų.

 

 

Į 2018-ųjų „imm cologne“ parodos koncepciją kaip pilnavertis interjero elementas bus integruota šviesos tema. Parodos lankytojai pamatys visokiausių formų „šviesos gyvenimą“ – nuo dekoratyvinių šviestuvų ir apšvietimo sistemų iki skaitmeninio šviesos valdymo.

 

 

Visi keliai veda į „imm cologne“ parodą: www.imm-cologne.com/reasons

Interjeras.lt