Humanscale žengia į Lietuvą!

 

 

Humanscale, amerikiečių itin funkcionalios biuro įrangos gamintojas, įžengė į Lietuvą bendradarbiaujant su MB Aktyvus sėdėjimas. Žmogaus judesio laisvė, aktyvumas ir ergonomika darbo vietoje pasiekiama neįtikėtinai paprastais sprendimais - be mygtukų, svirtelių, reguliavimo... Intuityvios kėdės, reguliuojamo aukščio darbo stotys, biuro priedai, leidžiantys žmogui būti laisvam, aktyviam ir sveikam. Tokia yra Humanscale filosofija ir tokie yra jų produktai. Bekompromisinė kokybė, paprastumas, funkcionalumas ir neįtikėtinas ilgaamžiškumas - net 10 metų garantinis laikotarpis - daro Humanscale išties išskirtiniu prekės ženklu.

 

 

Humanscale tiki, kad aukščiausias funkcionalumas yra pasiekiamas paprastumu. Vietoj įmantrių techninių sprendimų ir mechanizmų, yra išnaudojamas žmogaus kūno svoris ir fizikos dėsniai. Taip gamybai sunaudojama perpus mažiau medžiagų, o tai Humanscale daro ypač draugišku aplinkai.

Humanscale darbo vietos priedai - monitorių laikikliai, stalo šviestuvai, nešiojamo kompiuterio stovai - darbo vietą padaro dar laisvesne. Tai aukštos kokybės gaminiai, kurių pagalba biuro įranga yra tokioje padėtyje, kad žmogui būtų patogu ir sveika ja naudotis. O kai reikia pakeisti jos padėtį, žmogus tai padaro akimirksniu, intuityviai ir be jokios gaišaties. Tai žmogų skatina daugiau ir laisviau judėti darbo vietoje, o tai reiškia mažiau sėdėjimo, daugiau sveikatos.

 

 

Išbandyti visus Humanscale produktus galima salone Aktyvus sėdėjimas Vilniuje, Paplaujos g 3a. arba tiesiog užsisakius bandomųjų pavyzdžių pristatymą į savo biurą. Juk pabandžius - ramiau.

 

 

Kviečiame mažinti ilgo sėdėjimo poveikį savo sveikatai ir gyvenimo gerovei - būkime aktyvesni savo darbo vietose!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Galerija: