Šiuolaikiniai žmonės vertina ne tik tiesiogiai gaunamas paslaugas, bet ir aplinką, kurioje yra, jiems norisi jaukumo ir estetikos. Šių pojūčių suteikimas ypatingai svarbus viešbučių, biurų ar prekybinių patalpų savininkams, tačiau jiems yra ne ką mažiaus svarbus ir kitas klausimas: Kaip išlaikyti aplinką nepasiduodančią laikui?


Estetišką aplinkos vaizdą norisi matyti ne tik pirmosiomis dienomis, bet ir po metų, kitų, kai objektas pradeda veikti, juo intensyviai naudojasi klientai. UAB „Interjero linija“ sprendžia abu klausimus vienu metu ir siūlo estetiškas, ilgaamžes, atsparias mechaniniam poveikiui vinilinių dizaino grindų, modulines kiliminių plytelių kolekcijas, įėjimo zonų kilimines sistemas pritaikytas biurams, prekybinėms ar viešbučių erdvėms. Įmonė jau daugiau, nei 15 metų atstovauja „Amtico International“ kompaniją Lietuvoje, kuri pusšimtį amžiaus kuria ir gamina aukščiausios kokybės “AMTICO SIGNATURE” ir “AMTICO SPACIA” vinilines dizaino grindis, išsiskiriančias ne tik puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, bet ir puikiu dizainu. atsparumu dėvėjimuisi. Dėl išskirtinių dėvėjimosi, patvarumo ir estetinių ypatybių susilaukė populiarumo ir plataus pripažinimo.

Atitinka oficialius atsparumo ugniai reikalavimus

Vinilines dizaino grindis „Amtico“ galima rinktis atsižvelgiant į jų technines charakteristikas, paviršių, išmatavimus bei kainą. Jos atitinka atsparumo klases 23, 33, 42, 43, priešgaisrinius atsparumo ugniai bei dūmų emisijos (Bfl-s1), slidumo reikalavimus (R10). Ypač tinka tiems visuomeniniams pastatams, kuriems tokie reikalavimai griežtai reglamentuoti.

Galima kloti ant šildomų grindų

Vinilinės dizaino grindys „Amtico“ dažnai pasirenkamos ir individualiems interjerams. Grindys klijuojamos tiesiai ant išlyginamojo sluoksnio, kvalifikuotai paruošto betono ar klijuotos faneros. Kad priežiūra būtų lengvesnė, grindys gamykloje padengiamos uretano sluoksniu, apsaugančiu jas nuo abrazyvinių dalelių ar juodų batų žymių.

Sugeria garsą net iki 18 dB

Šiuolaikiniuose biuruose ir darbo vietose, įrengtose didelėse erdvėse, akustinis komfortas yra labai svarbus. Apsistojus viešbutyje nenorima girdėti viršutiniame aukšte vaikštančių kaimynų, todėl garso izoliacijai čia dažnai pasirenkamos kiliminės dangos. Dabar galima rinktis ir lengvai prižiūrimo paviršiaus vinilines dizaino grindis „Amtico“ su specialiu pagrindu, sugeriančiu garsą iki 18 dB (siūlomas didelis jų asortimentas ir išmatavimų įvairovė).

Aplinkai nekenksmingos grindys

Iki 100 % gamybos likučių ir nuopjovų perdirbama į pagrindo dangos sluoksnį. PVC – netoksiška medžiaga, kurią sudaro 57 % druskos (neišsenkančio šaltinio) ir 43 % lengvai perdirbamos alyvos. „Amtico“ kolekcijoms nenaudojami ftalatai ir medžiagos, ribojamos REACH reglamento, pagal vidaus oro emisijos skalę jos yra priskiriamos prie klasės A+.

Mažesni eksploataciniai kaštai

Kad prižiūrėti visuomeninės paskirties objektus būtų lengviau ir pigiau, siūloma rinktis „Amtico Entryway“ – kokybiškas ir ypač atsparias kilimines zonavimo sistemas, sulaikančias abrazyvą ir drėgmę. Jos padeda išvengti purvo ir nešvarumų tolimesnėje aplinkoje.

Lengvai erdves skirstančios kiliminės grindų plytelės

Renkantis aplinką, teikiančią papildomą komfortą, norint padalinti erdvę į atskiras zonas ar sukurti savitą, įdomų išdėstymą, visuomeninės paskirties objektams rekomenduotina rinktis ne tik vinilines dizaino grindis „Amtico“, bet ir kilimines plytelės – skirtingi išmatavimai, audimo būdas, sudėtis ir svoris padeda jas lengviau pritaikyti kiekvienam sektoriui. Kiliminių plytelių „Mannington European Carpet Collection“ ir vinilinių dizaino grindų „Amtico“ estetika, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas – tai, ko reikia kiekvienai komercinei aplinkai.

Atstovas Lietuvoje – UAB „Interjero linija“
Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas
El. p. interjero-linija@interjero-linija.lt
www.interjero-linija.lt