Parodos „BALDAI 2012“ metu buvo atrinkti ir įvertinti dar keli tikrai kokybiški gaminiai, kurie pasižymi: geru dizainu, patogumu ir ergonomiškumu, draugiškumu aplinkai. Pristatome Jums aštuonis produktus, iš gausybės parodoje eksponuotų gaminių, atkreipusių „Interjeras.lt“ vertintojų dėmesį, ir keletą ne parodos metu įvertintų gaminių, kurie ne tik atitiko projekto vertinimo kriterijus, tačiau išsiskyrė teigiamomis ir šiuolaikiniam žmogui aktualiomis savybėmis.

Baldų sistema „Didėja“

Autorius - Algis Beržiūnas

Gamintojas - UAB "Vektus"

Baldų sistema "Didėja" - Interjeras.LT

„Didėja“ – tai mobili baldų sistema, kurią kiekvienas vartotojas gali pasikoreguoti pagal save. Tai plačios paskirties baldas, kuris gali būti naudojamas tiek biure, tiek namie ar netgi lauko prekybai skirtose vietose. Didžiausias šio baldo privalumas – jis lengvai surenkamas bei neužima daug vietos, todėl yra patogus tiek laikyti, tiek transportuoti.

www.dideja.lt

Lentynų sistema „Littera“

Autorius – Nauris Kalinauskas

Gamintojas – UAB „Contraforma“

Lentynų sistema "Littera" - Interjeras.LT

Lentynų sistema "Littera" - Interjeras.LT


Labai talpi lentynų sistema „Littera“ yra pagaminta iš drėgmei atsparios faneros. Jos išmatavimai pagal poreikius gali būti labai įvairūs. „Littera“ gali tarnauti kaip pertvara tarp erdvių. Sistema komplektuojama su dėžutėmis arba stalčiukais.

www.contraforma.com

Fotelis „Swing“

Gamintojas – „Magrės baldai“

Fotelis "Swing" - Interjeras.LT

Fotelis „Swing“ - modernaus dizaino, švelnių, apvalių formų baldas. Jis neužima daug vietos, yra patogus transportuoti.

Fotelio kojelės chromuoto metalo, lenktos per visą baldo gylį, todėl atsisėdus baldas, veikiamas žmogaus kūno svorio, linguoja – tai papildomai suteikia komforto.

Fotelis „Swing“ yra pagamintas iš nekenksmingo aplinkai ispaniško audinio „And“.

www.magresbaldai.lt

Biuro baldai „Air“

Gamintojas – „Narbutas Furniture Company“

Biuro baldai "AIR" - Interjeras.LT

„Air“ baldai – funkcionalūs, sukurti taip, kad vadovas ir jo komanda jaustųsi patogiai. Stalo stalčiai padengti aukščiausios kokybės impregnuota oda. Posėdžių stalo stalviršyje yra ertmės bukletams, popieriaus lapams, pieštukams. Čia paslėpti ir interneto, elektros laidai, o mažasis „žemės sklypas“ stalviršyje gali būti įvairiai naudojamas.Visos spintos, spintelės ir komodos gaminamos be rankenėlių, taip kuriamas švarus, vientisas vaizdas.

www.narbutas.lt

Staliukas „Golf“

Gamintojas – Rytis Zaveckas


Staliukas "Golf" - Interjeras.LT

Staliukas „Golf“ gaminamas iš beržo ar uosio medienos. Jis gali būti įvairių spalvų ir dydžių.

www.designerwood.org

Darbo stalų sistema „ED 650 Down“

Gamintojas – AB „ROL ERGO“


Darbo stalų sistema "ED 650 Down" - Interjeras.LT

Nuo šiol galite pasirinkti darbui tinkamiausią aukštį – nuo sėdimos iki stovimos padėties. Keisdami padėtį, leidžiate pailsėti krūvį patyrusiai kūno daliai. ED Down 500/600/650 patikimumas užtikrinamas nepriekaištingu elektronikos ir metalo konstrukcijos darbu, o trijų dalių kojos užtikrina visišką konstrukcijos stabilumą.

www.statga.lt


Kėdžių ir staliukų serija „Stay“

Gamintojas ir dizainas – Tomas Jasiulis

Dekoras – Arno Blinstrubo


Kėdžių ir staliukų serija "Stay" - Interjeras.LT

„Stay“ gaminama iš uosio masyvo ir dengiama natūralia tamsios arba natūralios spalvos alyva. Dekorui naudojami natūralios odos padėkliukai su piešinių įspaudais. Seriją sudaro kavos staliukas, taburetė ir baro kėdutė.

www.yasiulis.lt


Lova „Continental Delta“

Gamintojas – „Nakts Mebeles“
Lova "Continental Delta" - Interjeras.LT

Naujausias „Nakts Mebeles“ gaminys – iš čiužinių sukomplektuota lova, priklausanti „Continental tipui, kurio ergonomiškumą sudaro dvigubų spyruoklių efektas. Šios lovos išskirtinumas yra aukštis, kuris išgaunamas dėl aukštų ortopedinių „Heavens“ čiužinių. Tai ergonomiški modernūs dvipusiai čiužiniai su kišeninėmis 18 cm aukščio ir 5 zonų spyruoklėmis, sukurti panaudojus aukščiausios kokybės natūralias medžiagas bei suderinus visas geriausias čiužinių savybes.

www.naktsmebeles.lt

www.sleepheavens.eu

Plytelių kolekcija „Verona“

Gamintojas – AB „Dvarčionių keramika“

Plytelių kolekcija "Verona" - Interjeras.LT

„Verona“ – natūralaus akmens grožis ir paprasta keraminės medžiagos priežiūra. Tai ekologiška ir higieniška medžiaga, tinkanti vidaus patalpų sienų ir grindų apdailai, deranti prie visuomeninių ir gyvenamųjų erdvių interjerų. Prabangaus klasikinio marmuro dizaino žvilgaus paviršiaus plytelių kolekciją papildo skirtingų stilių dekoras.

www.keramika.lt

Plytelių kolekcija „Alvine“

Gamintojas – AB „Dvarčionių keramika“

Plytelių kolekcija "Alvine" - Interjeras.LT

„Alvine“ kolekcijoje naujomis keraminėmis medžiagomis sukuriamas plytelės 3D piešinio efektas. Dominuoja švari skaidri spalva, virpanti vandens piešinio tekstūra ir blizgus paviršius. Kolekcijos išskirtinumas – neribotos kompozicinės galimybės, mat spalvotų plytelių stiliaus dekorai yra labai įvairūs: nuo ryškiaspalvių art deco stiliaus gėlių žiedų ir subtilių augalų ornamentų iki geometrinių arabeskos motyvų.

www.keramika.lt

Projektas „Interjeras.lt rekomenduoja“ ir toliau ieškos gero dizaino, ergonomiškų ir draugiškų aplinkai gaminių.