• Įdomybės;
 • Donatas Žukauskas: „Vertinu interjerus, kurie aklai neseka naujausių madų“;
 • Andrej Prociv: „Kurdamas visada girdžiu savo vidinį balsą ir taip gimsta demokratiška prabanda“;
 • Namai, atspindintys žavios ir švenios moters charakterį;
 • Meistriškai padidintas 36 kv. m. butas Vilniaus centre;
 • Svečius mėgstantiems šeimininkams – interjeras su daug erdvės;
 • Parketas ir tapetas. 3 Dalis;
 • Šiluma, turinti formą;
 • Unikalūs šviestuvai kuria išskirtinę aplinką;
 • Kaip apšiltinti pastatą, kai reikalaujama išsaugoti originalų fasadą?;
 • Išmanūs garso izoliacijos sprendimai Jūsų namams;
 • Baldai, kurie moko vertinti namų jaukumą;
 • Antibakteriniai dažai su sidabro jonais: už sveikesnę aplinką!
 • Interjeras.lt rekomenduoja;

 

 

Donatas Žukauskas: „Vertinu interjerus, kurie aklai neseka naujausių madų“

Donatas Žukauskas – interjero dizaineris, kuriantis ne tik savito stiliaus interjerus, bet ir projektuojantis namus bei pats savo rankomis gaminantis kvapą gniaužiančius interjero objektus. Šiandien jis pripažįsta, kad dižiausiu iššūkiu profesinėje srityje tapo užsibrėžtas tikslas pasistatyti norimą namą sau ir sutilpti į mažesnį nei 60 tūkst. eurų biudžetą. Projektuodamas namus kitiems, jis taip pat stengiasi realizuoti geriausius sumanymus, stengdamasis, kad jo užsakovai nepaleistų pinigų vėjais dėl patirties ar techninių bei kūrybinių žinių trūkumo.

Parengė Žydrė Dargužytė.

 

     

 

Andrej Prociv: „Kurdamas visada girdžiu savo vidinį balsą ir taip gimsta demokratiška prabanga“

Režisierius, choreografas, prodiuseris, interjero dizaineris Andrej Prociv pasitiko mane savo kūrybinėje studijoje sostinės centre. Įėjusi nė nespėjau apsidairyti, dar ir palto nebuvau nusirengusi, o jau girdėjau nuostabias istorijas iš Londono. Kūrėjas tik ką grįžo iš mylimo miesto, kur lankėsi dizaino parodose ir šiuolaikinio šokio spektakliuose – dabar yra pilnas įkvėpimo, kuriuo dalijasi su jam svarbiais žmonėmis visai negailėdamas. Jis tiki, kad tikrų ir asmeniškai tikrų akimirkų išgyvenimas pageda veikloje, – patyrimas atsispindi kuriamuose interjeruose bei šokio spektakliuose. Paklaustas apie didžiuosius savo įkvėpėjus, kūrėjas iškart nušvinta ir pradeda kalbėti apie savo didžiąją meilę, plaukų stilistę-visažistę Valentiną ir sūnų Andrė.

Parengė – Žydrė Dargužytė.
Nuotraukos – Dariaus Gumbrevičiaus.

 

 

Namai, atspindintys žavios ir švenios moters charakterį

Žaviai, veikliai, aprangos verslo srityje besisukančiai moteriai interjero dizaineris Rimantas Špokas 76 kv. m butą Trakuose padidino iki 103 kv. m. Suprojektavo jame antresolę ir drabužinę. Daug keliaujanti, skaitanti, muzika ir kitais menais besidominti šeimininkė prašė sukurti jaukius, šviesius namus, lakonišką, minimalistinį dizainą pagardinti įvairiomis jaukumą kuriančiomis detalėmis bei akcentais.

Parengė Gabrielė Šermukšnytė.
Interjero autorius – Rimantas Špokas.
Nuotraukos – Leono Garbačiausko.

 

 

Meistriškai padidintas 36 kv. m. butas Vilniaus centre

Mažytį, 36 kv. m naujos statybos butą miesto centre, interjero dizainerė Vismantė Tubelytė tarsi stebukladarė pavertė optiškai erdviu ir pagal užsakovės reikalavimus – su nemažai vietos sandėliuoti daiktus bei patogiu, funkcionaliu baldų išdėstymu. Nors ši erdvė skirta nuomai, savininkė neatmeta galimybės kada nors čia gyventi pati.

Parengė Gabrielė Šermukšnytė.
Interjero autorė – Vismantė Tubelytė.
Nuotraukos – Andriaus Stepankevičiaus.

 

 

Svečius mėgstantiems šeimininkams – interjeras su daug erdvės

Jauna pora pageidavo jaukių namų su polėkiu. Interjero dizainerė Indrė Sunklodienė 85 kv. m loftą, esantį „Loft Town“ rajone kūrė bandydama išlaikyti visus loftui būdingus elementus – interjere daug atviro betono, didelė juoda erdvinė krosnis, kolorite dominuoja natūralios spalvos – balta, pilka, ruda, juoda. Architektė stiklu atskyrė miegamąjį, tačiau paliko nemažai atviros erdvės. Vieną iš svarbiausių vaidmenų čia atlieka su šaltais metalų atspalviais kontrastuojanti apdaila – medis.

Parengė Gabrielė Šermukšnytė.
Interjero autorius – Studija ,,InArch"
Nuotraukos – Leono Garbačiausko.

 

 

Parketas ir tapetas. 3 Dalis

Interjerų projektavimu ir jaukių namų įrengimu užsiimu daugiau nei 20 metų. Per tą laiką susiklostė savi darbo principai bei metodai. Drąsiai galiu teigti, kad interjeras sulauks sėkmės, jei bus gerai atlikti du esminiai kūrybiniai etapai.

 

     
 

Interjeras.lt rekomenduoja

„Interjeras.LT rekomenduoja“ jau penkerius metus padeda vartotojui pastebėti inovatyvius, gero dizaino ir išskirtinio patogumo gaminius. Iš didžiulio interjero ir namų paslaugų bei produktų srauto žmogui neretai sunku išsiskirti kokybiškus gaminius. Projektas rekomenduoja tokius interjero objektus ir produktus, kurie pasižymi:

• geru dizainu;
• vartojimo patogumu ir ergonomiškumu;
• nekenksmingumu aplinkai.