• Įdomybės;
  • „Gyvenimas svajonėje“;
  • „Metai provanse“;
  • Istorija: kaip apleistas butas virto žvilgsnį prikaustančiu grožio salonu;
  • „Dvaras inkilėlyje“;
  • „Juoda / Balta“;
  • „WOW“ deriniai;
  • Naujovė baldų rinkoje: aukščiausio blizgumo lygio, itin atspari dekoratyvinė plokštė;
  • Namai: niekada iš mados neišeinantis Provanso stilius;
  • Keramokos „lieknėjimo“ metas;

 

  „Gyvenimas svajonėje“

Su butiko įkūrėja Viktorija Vaičiuliene susitikome balkonėlyje, iš kurio atsiveria Bernardinų sodas. Ten moteriškai dalinantis patirtimi atsiskleidė, ko iš kiekvienos moters laukia svajonės, kad taptų tokios pat tikros, kaip ir rytinis puodelis kavos.

Vilkėdama juodą, elegantišką, bet kartu ir mielą širdžiai... Turbūt tikitės žodžio „suknelę“, nes taip prasidėtų daugelis pasakojimų. Aš gi renkuosi „istorinį rūbą“, nes pasakojimas nėra toks, kaip daugelio, o ir pavadinti moters drabužio tik suknele aš negaliu. Kiekviena siūlė yra tikrų tikriausios istorijos etapas: jos pasakoja ir apie juodžiausias dienas, kai kyla mintis „Ką aš čia veikiu?“, „Ar man to reikia?“, ir apie gražiausias akimirkas, matant vis augantį laimingų veidų, patvirtinančių, jog kiekvienos naujos kolekcijos patobulinimai juda teisinga kryptimi, būrį.

Parengė: Justina Vabalė
Nuotraukos: iš asmeninio albumo

     

 

„Metai Provanse“

Kai atvykau pas Neringą Černiauskaitę, pasijutau lyg suaugęs vaikas, seniai lankęsis namuose. Dar nespėjus pasibelsti, tik žengdama pirmuosius žingsnius durų link, pro plačius, arkinius langus pamačiau, kad pasipuošusi plačia šypsena Neringa skuba manęs pasitikti. Taip šiltai priimti gali tik žmogus, žinantis, ką reiškia būti mama, o keturis gražučius vaikučius auginanti moteris tikrai supranta, jaučia ir išreiškia šio žodžio prasmę.

Parengė: Justina Vabalė
Interjero autorė: Neringa Černauskaitė
Nuotraukos: Dariaus Gumbrevičiaus.

 

 

Istorija: kaip apleistas butas virto žvilgsnį prikaustančiu grožio salonu

Dizainerė Inga Marechal ir savo aplinkos žmones, ir klientus stebina kūrybine drąsa. Baigusi produkto dizaino studijas Paryžiuje ir interjero dizaino studijas Milane, ji nenuleidžia rankų ir toliau dirbdama tobulina savo kompetencijas. Šiuo metu moteris gilina žinias nuotoliniu būdu studijuodama interjero dizainą „New York Institute of Art and Design“. Naujausias jos darbas – grožio salono interjeras – irgi šiek tiek primena Amerikos grožio industrijos aplinką – čia daug erdvės, funkcionalumo ir harmonijos.

Parengė: Žydrė Dargužytė.
Interjero autorė: Inga Marechal
Nuotraukos – Simono Linkevičiaus

     
 

„Dvaras inkilėlyje“

Inkilas neatsiejamas nuo šeimos lizdo – tai apkabinimų, kasdienių susitikimų, pokalbių prie bendro stalo ir poilsio vieta, o dvaras tiek dėl milžiniško ploto, tiek dėl minčių laisvės kelia erdvės, kultūros, išsilavinimo, kūrybiškumo ir plačių pažiūrų asociacijas. Visos šios vertybės susilieja po vienu stogu.

Parengė: Justina Vabalė
Interjero autorės: A. Ambrazienė ir D. Pocevičienė
Fotografijų autorius: Igoris Petinas

     

 

„Juoda / Balta“

Kaip Karlas Lagerfeldas išsiskiria savo elegancija, jaunatviškumu, minimalizmu ir spinduliuojančia ramybe, taip ir interjeras stebina moderniais stiliaus prieskoniais bei jų deriniais. Nors autorę Vaidą Žemaitytę įkvėpė ne Karlas Lagerfeldas, o Pablo Picasso paveikslas „Black and White“, šiuos menininkus vienija meilė griežtoms grafiškoms linijoms, modernui ir subtilumui, kurie užlieja ir išmeta viską, kas nereikalinga interjere.

Parengė: Justina Vabalė.
Interjero autorė: Vaida Žemaitytė.
Nuotraukos: Leono Garbačiausko.

 

  ,,WOW“ deriniai

Vieni keliauja skandinaviško, paprastumu pasižyminčio stiliaus link, o aš dairausi glamūriškų raštų ir žavesio, tad rinkdamasi tapetus atkreipiu dėmesį, ar jų vaizdas, piešinys kelia emociją. Jei žiūrint į juos neišsprūsta „wow“, jų neperku. Tapetai man – lyg meno kūrinys, kuris labai aiškiai perteikia interjero stilistiką ir nuotaiką. Norint sukurti harmoningą ir vientisą interjero veidą, visame name ar bute naudojami tapetai privalo derėti tarpusavyje geometrinėmis formomis, tematika, spalvine gama. Jei norite apsieiti be specialisto pagalbos, palengvinkite sau užduotį ir rinkitės tik iš vieno gamintojo katalogų (juose derės spalviniai ir geometriniai deriniai, tad nenuklysite nuo bendros stilistikos). „Intensyviais“ tapetais dekoruokite tik vieną sieną, t. y. pagrindinę, kurią pirmiausia matome užėję į kambarį (dažniausiai ji būna už lovos ar sofos). Visas kitas tapetuokite vienspalviais tapetais arba dažykite jiems artima spalva.