• „Moteris prie betono sienos“
 • „Pasveikinti Vilnių“
 • „Šaltinių butas“
 • „Geltonas butas“
 • „Dekorai „Nirvana“ ir „Olympus“ – pažangiam požiūriui į interjerą“
 • „Butas už optimalų biudžetą“
 • „Naujausios apšvietimo tendencijos“
 • „Sėdmaišis „Tube“ – italų dizainerio ir lietuvių gamintojo bendradarbiavimo rezultatas“
 • „Klasika grįžta į vonios kambarį sumodernėjusi“
 • „Cambria – stilingas pasirinkimas“
 • „Paskutinis strichas – grindų aksesuarai“
 • „Karšto vandens ir filtravimo maišytuvas „Mondial“ – patogesnei buičiai“
 • „Paroda „specams“ 2018 spalio 11-13 d. LITEXPO. Susitikimai su inovacijomis!“
 
 

 

„Irmina Savickienė: moteris prie betono sienos“

Ar pamatę interjerą galite pasakyti, kas jį sukūrė? Kuo ir kaip skiriasi moteriškas Interjeras nuo vyriško? Ne, šiame interviu nespręsime tokių klausimų, tačiau susipažinsime su ypatinga interjerų autore, lietuviškų dizaino namų „wãpsva“ įkūrėja Irmina Savickiene.

Interjero nuotraukų autoriai: Gintaras Miltenis, Donata Benevičiūtė – Jankauskienė, Alvydas Kučas, Martynas Makaras
Portretinės nuotraukos autorė Laima Beržinytė Gulbienė
Tekstą parengė Kristina Šapytė

 
       

 

 

„Pasveikinti Vilnių“

Pokalbį apie kūrybą ir Vilnių su tapytoju, restauratoriumi ir parodų kuratoriumi Ričardu Zdanavičiumi pradedame nuo paukščių. Menininkas pripažįsta mėgstantis juos stebėti, lesinti, laukti užklystančių iš Reformatų parko, šalia kurio gyvena. Sparnuočius vadina lygiateisiais sostinės gyventojais, kurių pavidalai atkartoja plastiškas senamiesčio pastatų ir dekoro elementų formas.

Kalbino Lina Žukauskaitė
Nuotraukos Audriaus Klimo

 

 

 

„Šaltinių butas“

Atėjus rudeniui, ryškias spalvas pamažu keičia ramesnės, pastelinės. Kupini vasaros įspūdžių grįžtame į namus, iš naujo įvertiname jų patogumą, daiktų reikalingumą. Jaunas savarankiškas vyras, norintis moderniai įsirengti savo naują būstą, kreipėsi į dizaino studiją „Rimartus“, vadovaujamą Rimanto Špoko.

Interjero autoriai dizaino studija „Rimartus“
Nuotraukų autorius Andrius Stepankevičius
Tekstą parengė Gytautė Ivanauskaitė

 
 

 

„Geltonas butas“

Besidžiaugiant vasaros prisiminimais apima noras kažką keisti. Vieni skuba įsigyti būstui jaukumo suteikiančių detalių, kiti pradeda ieškoti naujų namų. Lina Urban padėjo įsirengti jaukų, saulėtos garstyčių spalvos nušviestą erdvę jaunai šeimai Markučiuose.

Interjero autorė Lina Urban
Nuotraukų autorė Mona Avik
Tekstą parengė Gytautė Ivanauskaitė

 
       

 

 

„Butas už optimalų biudžetą“

Tarp baldų, interjero detalių gausos lengva pasiklysti. Vieni stebina savo brangumu, kiti – žema kaina, tačiau pigesni daiktai neretai tarnauja ilgiau ir neišeina iš mados. Tai įrodė ženklo „GintarėJa“ įkūrėja Gintarė Jarmalavičiūtė.

Interjero autoriai dizaino studija „GintarėJa“ (Gintarė Jarmalavičiūtė)
Nuotraukų autorius Andrius Stepankevičius
Tekstą parengė Gytautė Ivanauskaitė

 

 

 

„Naujausios apšvietimo tendecijos“

Apšvietimas yra nepaprastai svarbus kuriant namų, ofiso, pramoninio objekto ar kitos paskirties patalpos interjerą. Net geriausiai parinkti baldai, gražiausi sienų apmušalai ir brangiausi kilimai nepadės sukurti nuostabaus interjero, jei neišspręsime apšvietimo klausimų. Apšvietimo tendencijos bei galimybės keičiasi labai sparčiai, todėl eiliniam vartotojui gali būti sudėtinga nepasiklysti ir išsirinkti geriausią apšvietimo sistemą.

 
 

„Karšto vandens ir filtravimo sistema „Mondial“ – patogesnei buičiai“

Virtuvė yra bene jaukiausia namų erdvė, kurioje gimsta gardžiausi patiekalai, kur visada šilta, gera, neretai susėdama ilgam ir nuoširdžiam pokalbiui, čia laikas, rodos, sustoja. Vis dėlto kartais išties norėtųsi bendravimui, buvimui kartu skirti daugiau dėmesio – būtų gerai, kad tam tikro maisto ruošimo procesai sutrumpėtų, taptų paprastesni ir greitesni. Kaip tik tokius – kasdienę buitį ir maisto ruošimą palengvinančius – sprendimus jau daugiau nei šimtmetį siūlo šveicarų gamintojas „Franke“. Vienas naujausių sprendimų palengvinančių ir paspartinančių maisto ruošimą, – tai karšto vandens ir filtravimo maišytuvas „Mondial“. Jis sukurtas ir pritaikytas tam, kad neskirdami papildomo laiko, greitai ir patogiai turėtume iki 100 oC įkaitinto ir filtruoto vandens.

Tekstas Kristinos Noreikienės
Nuotraukos gamintojo

 

 

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“