Modernūs namai pastaruoju metu yra tapę gero skonio ir kur kas laisvesnių eksperimentų oazė. Dėl didelio gyvenimo tempo ir liberalaus požiūrio žmonės renkasi tokias apdailos medžiagas, kurios leidžia sukurti norimą vaizdą ir iš gausaus asortimento pasirinkti be apribojimų. Bendrovė „Interjero linija“, atstovaudama pasaulyje pripažintus gamintojus, rinkai pateikia platų kokybiškų apdailos medžiagų asortimentą – nuo vinilinių dizaino grindų, vinilinių ir tekstilinių sienų dangų, šviestuvų, užuolaidinių ir baldinių audinių. Įmonės atstovai, turintys daugiau kaip 15 metų patirtį, konsultuoja apie naujoves apdailos srityje bei pateikia patarimų, kaip tinkamai pasirinkti apdailą savo būstui.

„Mūsų žinios ir ilgametis bendradarbiavimas su partneriais iš Skandinavijos šalių, Europos ir Anglijos leidžia pasiūlyti ne tik šiuolaikiškam gyvenamajam būstui, bet ir visuomeninės paskirties erdvėms geriausiai tinkančius sprendimus. Viena iš naujausių interjero mados tendencijų – AMTICO SIGNATURE vinilinės dizaino grindys. Ši kolekcija pateikia neribotą laisvę sukurti savitas grindis pagal pageidaujamą motyvą arba pasirinkti iš siūlomos dizainų įvairovės. Šiuo metu labai populiarus „eglutės“ motyvas lengvai realizuojamas iš atsparių vinilinių dizaino grindų. Toks raštas puikiai tiks ir šildomoms grindims. Visuomeniniame sektoriuje didesniam komfortui pasiekti siūlomos „Amtico Acoustic“ vinilinės dizaino grindys. Jų specialus pagrindas leidžia sugerti garsą iki 18 dB, tad garantuojamas maksimalus akustinis komfortas. Paviršius lengvai prižiūrimas, o išmatavimo galimybės – neribotos“, – konsultuoja „Interjero linija“ vadovė Dainora Kizevičienė.

Tokios ilgai estetinę išvaizdą išlaikančios grindys yra atsparios dėvėjimuisi, absoliučiai nekenksmingos aplinkai, o svarbiausia, kad jas itin paprasta įrengti. Šios grindys gali būti klojamos tiesiai ant kokybiškai paruošto betono, išlyginamojo sluoksnio ar klijuotos faneros ir šildomų grindų. Tiems, kurie savo namų aplinkoje itin vertina komfortą, interjero apdailos medžiagų ekspertai pataria rinktis kilimines grindų plyteles. Jos puikiai suskaido erdvę, suteikia jai „minkštumo“ ir jaukumo pojūtį. Ši danga pasižymi ne tik puikiu dizainu, aukšta kokybe, bet ir 100 metų gamybos patirtimi JAV. Galima rinktis iš 58 skirtingų paviršių. Ne vienodas audimo būdas ir svoris leidžia eksperimentuoti – kurti autentiškus raštus aplinkoje, skaidyti funkcines zonas.

Besirūpinantiems sienų įvaizdžiu, tiks aukštos kokybės vinilinės ir tekstilinės sienų dangos. „Vinilinė danga ant medvilnės pagrindo neplyšta, netrūkinėja, yra atspari smūgiams, ilgaamžė bei higieniška. Kadangi ji atlaiko didelius temperatūrinius svyravimus (nuo -15 iki +70 ºC), ją galima naudoti virtuvėse, vonios kambariuose, laiptinėse, ūkinėse patalpose bei koridoriuose. Novatoriško dizaino vinilinių sienų dangų paviršiai puikiai derės ir interjere akcentinėms sienoms. Ieškantiems subtilios prabangos ir dekoratyvumo, patiks VESCOM tekstilinės sienų dangos. Jos puikiai tinka ir moderniuose, ir klasikiniuose interjeruose“, – aiškina „Interjero linijos“ atstovai. Tekstilinės sienų dangos žavi spalvų pasirinkimo galimybėmis, raštų įvairove, dideliu faktūrų spektru. Itin prabangiems interjerams dizaineriai iš sienų dangų asortimento rekomenduoja rinktis dangas iš šilko, lino. Visų tekstilinių dangų privalumas yra tas, kad jas lengva prižiūrėti ir valyti, nes jos padengtos specialiu sluoksniu, apsaugančiu nuo dėmių įsiskverbimo.

„Sienų apdailos galimybės neribotos – galima rinktis ne tik iš siūlomų raštų, bet ir skaitmeninę spaudą ant vinilinių sienų dangų pagal pageidaujamą piešinį. Tokiame interjere puikiai tiks skandinaviški šviestuvai. Lietuviai pamėgo mados ikona tapusius danų kompanijos „Louis Poulsen“ kuriamus gaminius. Mes neieškome lengviausio kelio formuodami asortimentą. Esame pasirinkę dirbti su savo srities lyderiais Europoje, kurių gamyba organizuojama taip pat Europoje, todėl jie gali greitai reaguoti į poreikį ir spręsti klausimus, susijusius su tiekimu, kokybės kontrole“, – apibendrina D. Kizevičienė. Modernūs

Daugiau nuotraukų: