Interjerų virtuvės receptai

 

Šiandieninės technologijos leidžia įkūnyti beribes interjero fantazijas, suteikia galimybę susikurti individualų stilių, juo stebinti ar žavėti kitus. Interjero medžiagų rinkimosi procesas kažkuo primena šventinę vakarienę: jos negalite nei persūdyti, nei nusaldinti. Turite įdėti visko tiek, kiek reikia, ir nepamiršti pagardinti žiupsneliu meilės, tik tada Jūs ir Jūsų svečiai liksite pamaloninti, nustebinti...

Kadangi šiuo metu labai populiarios kulinarinės knygos, tai ir mes nusprendėme pasidalinti su Jumis naujausiais interjerų receptais ir papasakoti, kas šiuo metu „skaniausia“ interjerų virtuvėje.

 

1 RECEPTAS

Pradėkime nuo to, kad dauguma žmonių dažniausiai ieško kuo natūralesnių spalvų, ramių tonų, šiltesnių interjero medžiagų. Tam labai tinka natūralaus akmens, medžio imitacijos plytelės – jas šiais laikais gali atskirti tik įgudusi akis. Pačios populiariausios šviesaus akmens rūšys, kaip antai Callacata, Statuario, Crema Marfil, Agata, tačiau naujausios tendencijos palankios gerokai tamsesniems akmenims, pavyzdžiui, Nero Marquina, Portoro, Brasilian Stone... Taip pat stebina augantys formatai, kaip antai 120 x 120, 120 x 240, 160 x 320 cm, kurie suteikia galimybę pajusti šių akmenų didybę.

 

REX STATURAIO, PORTORO, BRASILIAN

 

2 RECEPTAS

Ragaukime toliau... Plytos imitacijos plytelės BRICKS.  Išklokite šiomis plytelėmis bent vieną namų sieną, kad ji primintų gynybinės tvirtovės mūrą ir galėtų tapti Jūsų interjero reliktu ateinančioms kartoms. Palikite ką nors po savęs.

 

LEONARDO DISTRICT, MIRAGE REVE, RAGNO EDEN

 

3 RECEPTAS

Jei norite interjerą paskaninti spalvomis, ornamentais – visada prašome... Šiandien populiarūs ornamentiniai motyvai, geometrinės formos, įvairūs jų deriniai. Tai kaip lengvas, žaismingas salotų patiekalas, atgaivinantis po sunkios darbo dienos.

 

EQUIPE DECO, CAPRICE

 

4 RECEPTAS

Tekstilė. Namuose ar terasoje vėsų vakarą visada gera apsigaubti šiltu pledu ir gėrėtis romantiška žvakių liepsna. Plytelių gamintojai ir tuo pasirūpino. Nustebsite sužinoję, kad iš plytelių galima išausti net persišką kilimą. Juo nepaprastai malonu vaikščioti, be to, jis praktiškas, todėl jį lengva prižiūrėti.

 

APARICI KILIM, MIRAGE REVE

 

5 RECEPTAS

Kokia gi šventinė vakarienė be įmantraus deserto? Pobūviui baigiantis, visada norime nustebinti savo svečius. Mes taip pat turime ką pasiūlyti, gal net paskaninti šafrano prieskoniu... Plytelės, imituojančios žydinčių augalų motyvus, paslaptingas džiungles, gal net papūgas (juk jas ne visi turime galimybę auginti namuose). Kūrybai pasitelkite savo fantaziją.

 

VALLELUNGA GENUS, PLUMA

 

APARICI MAKRAHAM

 

6 RECEPTAS

Pabaigai paliekame intrigą, paskutinį patiekalą prie vyno taurės. Tai – staigmena ir vakaro kulminacija. Plytelės su meniškais potėpiais leis namuose pasijusti it bohemiškoje meno galerijoje...

 

FONDOVALLE ACTION


Taigi rengdami savo namus bent akimirką tapkime savo interjero virtuvės šefo padėjėju, o gal net ir pačiu šefu...

Skanaus!