Krosnelių dizaino tradicijas laužantis perlas


 

Rinkdamiesi ugniakurą vertiname ne tik technines savybes, bet ir jo dizainą. Tai suprasdama norvegiškų krosnelių gamintoja „Jøtul“ pasiūlė krosnelę „Jøtul F 305“ – dizaino perlą tarp šių gaminių.


Šią krosnelę kūrė pasaulyje pripažintų dizainerių Torbjørn Anderssen and Espen Voll tandemas. „Jøtul F 305“ įvertinta prestižiniu dizaino apdovanojimu „Red Dot“. Tai vienas svarbiausių ir labiausiai vertinamų pramoninio dizaino apdovanojimų Europoje. Ši išskirtinio dizaino krosnelė taip pat yra pelniusi Norvegijos dizaino tarybos apdovanojimą.

„Geras produktas sukuriamas plėtojant tradicijas, o išskirtinis gaminys – jas sulaužant“, – sėkmės formulę atskleidžia krosnelę „Jøtul F 305“ sukūrę dizaineriai.

 

Konvekcija ir efektyvumas

Ši krosnelė iš kitų išsiskiria ir konvekcinėmis savybėmis – įmontavus specialią sistemą krosnelę „Jøtul F 305“ galima statyti mažesniu atstumu nuo degių medžiagų, todėl tinkamą vietą interjere rasite dar paprasčiau. Šio modelio krosnelė yra horizontalios konstrukcijos – lengva įdėti malkas, o šiluma greitai pasklinda po kambarį. Krosnelę paprasta naudoti, ja galima apšildyti iki 140 kv. m plotą, pasiekiamas net 79 proc. šildymo efektyvumas.

Galima rinktis du šio modelio variantus – su ketaus pagrindu malkoms laikyti arba tik kojelėmis. Pastarasis modelis gali būti dengtas moderniu baltu emaliu. Palyginti su tradicinėmis krosnelėmis, „Jøtul F 305“ degimo kamera yra pakelta, todėl stiklas išlieka švarus, nes ugnis dega toliau nuo stiklo.

 

Daugiau informacijos: www.jotul.lt