Jei kada teko šaltą naktį pabusti sustirusiems ir keltis ieškoti šiltesnio apkloto (arba eiti miegoti apsiklojusiems tortą primenančiais keliais jų sluoksniais), jums bus pravartu žinoti, kad tinkamai pasirinkta antklodė padeda išvengti šių problemų – ji kuria idealų mikroklimatą, užtikrinantį visavertį poilsį.

Mes praleidžiame lovoje trečdalį savo gyvenimo. Miegas yra būtinas atsigauti kūnui ir dvasiai, todėl skirkite daugiau laiko ir dėmesio kokybiškesnių patalų paieškoms. Gerai išsimiegoti ir išvengti daugelio su nekokybišku poilsiu susijusių negalavimų galėsite tik pasirinkę tinkamą antklodę. Renkantis ją reikėtų turėti omenyje, kad savų pranašumų turės tiek natūralių, tiek novatoriškų užpildų apklotai. Kad gerai išsimiegotumėte, nesušaltumėte ir neperkaistumėte, nemažą reikšmę turės ir antklodės dydis bei storis. Šaltajam sezonui užkariaujant ne tik spintas, bet ir miegamuosius, patalynės salonai „1000 ir 1 naktis“ pristato naujieną – austrų kompanijos „Hefel“ specialaus dygsniavimo „BodyFit“ ypač gerai prie kūno priglundančias antklodes su ir įvairiais užpildais: kašmyru iš Himalajų, kupranugarių vilna iš Mongolijos, minkštu Kinijos šilku, tenceliu (100 % biologinės kilmės medžiaga, išgaunama iš eukaliptų, visiškai suyranti gamtoje) bei novatoriškais pluoštais „Primaloft“. Dygsniavimas „BodyFit“ padeda antklodėms geriau priglusti ir užtikrinti šilumą, jaukumą bei komfortą: apima toks jausmas, tarytum miegotum miegmaišyje (papildoma šiluma išsaugoma orui cirkuliuojant arčiau kūno). Naudojant šią technologiją sukurti keli skirtingi antklodžių modeliai.

Termoreguliacijai – vilnos antklodė „Pure Camel“

Jei užmiegate sušalę, o vidury nakties pabundate išpilti prakaito, rekomenduojame Mongolijos kupranugario vilnos antklodę „Hefel Pure Camel“ – ji puikiai sušildo ir išgarina drėgmę. Šį antklodės efektą sustiprina 100 % tencelio pluoštas, padedantis pašalinti kūno drėgmę dar greičiau ir neleidžiantis miegančiajam suprakaituoti, o kupranugario vilnos užpildas ir dygsniavimas „BodyFit“ užtikrina, kad nesušalsite.

Šąlantiems naktį – antklodė „Cashmere Wool“

Dygsniuotos kašmyro ir prancūziškos merinosų vilnos antklodės ypač tinka šalti linkusiems žmonėms. Toks derinys užtikrina absoliučią šilumą: itin kokybiškas ir nedaug sveriantis kašmyras gaunamas iš Kašmyro ožkų, gyvenančių 5000 m aukštyje, vilnos. Tai – viena iš prabangiausių natūralių vilnų, išsiskirianti savo minkštumu ir puikiai išlaikanti šilumą. Dygsniuotos kašmyro antklodės iš visų natūralių yra lengviausios, lyginant kokią šilumą gali suteikti.

Ploniausios gijos – geriausia šilumos izoliacija

Antklodės „Hefel PrimaLoft“ yra neįtikėtinai lengvos. Jų pluošto gijos – ploniausios rinkoje, todėl jis lengvesnis už įprastinius net iki 70 %. Susipynusios plonos gijos sukuria daug mažų oro kišenėlių – taip pagerinamos termoreguliacinės savybes, pluoštui suteikiama minkštumo (jis niekuo nenusileidžia tikriems žąsų pūkams). Pasilepinkite itin lengva antklode su dygsniavimu „BodyFit“ ir mėgaukitės ramiu poilsiu!

Vilnius:
“Ozas”, Ozo g 18, “Interjero galerija” 2a
“Domus galerija”, P.Lukšio g 32
“Europa”, Konstitucijos pr. 7A
Klaipėda:
“Studlendas”, H.Manto g 90-1

www.patalyne.lt