Namuose daugiausiai laiko praleidžiame, kur jauku ir malonu, kur jaučiamės šiltai ir patogiai. Būtent tokia trauka pasižymi Danijoje gaminamos krosnelės „Scan 68“ – jos tampa išskirtine interjero detale ir suburia namiškius jaukiems vakarams.

Krosnelių „Scan 68“ dizainas atkartoja kultinių krosnelių „Scan 58“ seriją, kuri yra daniško dizaino etalonas ir labiausiai visame pasaulyje perkama malkomis kūrenama krosnelė.

Unikalus dizaino sprendimas – atverti ugnies vaizdą iš šono – skatina šią krosnelę rinktis ir tuos, kurie svarstė apie židinį, bet ieškojo efektyvaus šilumos šaltinio. Elipsės forma ir dideli stiklo paviršiai kviečia atsipalaiduoti prie ugnies, į kurią galima žiūrėti įvairiais kampais.

„Mes, dizaineriai, dieviname šią formą. Ji leidžia lengvai pritaikyti krosnelę neiškreipiant bendros aplinkos idėjos”, – sako krosnelę kūrę dizaineriai Thomas Harrit ir Nicolai Sørensen.

Kūrybiškiems žmonėms

„Scan 68“ serija skatina kūrybiškumą ir individualumą – pirkėjai gali lengvai pritaikyti krosnelę interjere, kad ugniakuras įsilietų į būsto aplinką bei ją papildytų. Pavyzdžiui, galima rinktis kabinamą modelį, statomą ant stovo ar kolonos. Stovas gali būti uždaras ar atviras. Galima rinktis aliuminio ar juodomis juostelėmis padailintą modelį. Norintiems daugiau šilumos, tiks „High Top“ modeliai su sistema „Heat Storage System“, kuri suteikia galimybę džiaugtis šiluma iki 12 val. nuo paskutinės įdėtos malkos.

Naujoje „Scan 68“ linijoje teršalų emisija sumažinta 63 %, o efektyvumas padidintas 6 % – iki 80 %.

Daugiau apie šį ir kitus „Scan“ gaminius: www.scan.dk.