Aukšto slėgio laminatų rinkos perlas – Abet Laminati (Italija) šiais metais stebina technologinių ir kūrybinių sprendimų meistryste. Nuo seno, dizainerių bei architektų įvertinti tamsios koloristikos laminatai, naudotojų buvo kritikuojami dėl priežiūros sudėtingumo. Vos vienas prisilietimas ir visi prisilietusiojo pirštų antspaudai lyg ant kriminalisto tyrimo stalo. Tačiau tai vakar diena. Šiandiena Abet Laminati pristato kolekciją Poliaris. Tai aksomo glotnumas ir pavyzdinis patvarumas bei atsparumas net pirštų atspaudams. Spalvinė paviršių gama tarytum užburianti žvaigždynų kelionė per ribinį neskaidrumą nuo šaltų ligi šiltų tonų. Viso – dešimt skirtingų paviršių, pasidalijančių kolekcijos erdvę lygiomis dalimis: penki šalti ir penki šilti atspalviai. Išraiškingi spalvinės gamos vingiai nuo ypatingai gilios juodos iki baltos, einančios per smėlio smilčių lengvumą į perlinį sodrumą bei intensyvų pilkumą. Abet Laminati Poliaris spalvinė kelionė tai neskaidrumo ir atsparumo tango, įkvepiantis atrasti kitokias tendencijas bei eleganciją.

Abet Lamishield Abet polaris – key (raktas) Abet poliaris Triennale

Abet Laminati technologijų meistrystės aukštumos įnoringąjai publikai šiemet taip pat pateikia ir revoliucinę naujovę – antibakterinius Lamished laminatus. Tai BioCote sidabro jonų integravimo į viršutinį dekoratyvinį sluoksnį technologija, kurios dėka yra maksimaliai sumažinama infekcijų bei kryžminio bakterinio užterštumo riziką paviršiuose. Lamished – tai meistriškas sprendimas laboratorijoms bei aukščiausius higienos reikalavimus išpildančioms erdvėms.

Abet polaris – string (pavasaris) Abet polaris – three (trys) Abet polaris – water (vanduo)

Neapsiribodami vien technologiniais sprendimams Abet Laminati sukurė ir naują vizualiosios estetikos siurprizais praturtintą 2016 – 2018 metų kolekciją, susidedančią iš 32 skirtingų galimybių. Erdviniai dekoracijų efektai, natūralios medienos pojūčiai bei išraiškingos popieriaus imitacijos ir, žinoma, jau įprastais tapusę spalviniai sprendimai. Kolekcijos perlai – Papier, Root ir Cros. Papier - popieriaus aliuzijos ir matinis ypatingumas. Root – išraiškinga ir tvirta vigiuotų ženklų iškalba, subtiliai perteikianti medienos esatį, skleidžiančią natūralią šilumą ir ramybės energiją. Cros - vingiuotų linijų gijos ir gilūs vizualiniai efektai žaidžiantys šešėlių idėjomis.

Abet Finish – Cross Abet polaris – flower (gėlė) Abet Finish – Root (šaknis)

Oficialus Abet Laminati astovas Lietuvoje - In Pleno Prekyba (greitas pristatymas ir krikščioniška kaina).

www.hpl.lt