LOVOS „BOXSPRING “: IŠ AUKŠTOS KLASĖS VIEŠBUČIŲ – Į PRIVAČIUS MIEGAMUOSIUS

 

 

Vis daugiau žmonių ima suprasti, kad tik maksimalus komfortas užtikrina gerą poilsį miego metu . Čiužinių bei lovų gamintojo iš Belgijos „Velda“ kuriamos LOVOS „BOXSPRING“ pasaulyje populiarėja nepaprastu greičiu. Kartą išsimiegoję tokioje lovoje įvertinsite minkštą gulimą paviršių ir ATPALAIDUOJAMĄSIAS lovos savybes .

 

Tradiciškai miego sistemos „BOXSPRING“ sudarytos iš spyruoklinių pagrindo ir čiužinio. Lovos pagrindą sudaro stabilus rėmas, kuriame įmontuotos specialios spyruoklės, o pagrindas ir čiužinys tobulai papildo vienas kitą . Lovų gamintojas „BOXSPRING“ siūlo atrasti iki šiol nepatirtą KOMFORTĄ, BESIMĖGAUJANT unikaliomis savybėmis – lovos prisitaikymu prie žmogaus kūno poreikių, aukštos kokybės medžiagomis ir funkcionaliomis svarbiausio miegamojo baldo detalėmis . Čiužinių bei lovų gamintojas iš Belgijos „VELDA“ didelį dėmesį skiria kokybiško miego tyrimams, naujausias technologijas, estetiką bei funkcionalumą derina pirmiausiai atsižvelgdamas į bekompromisį komfortą.

 

Lova Versus RECTO 2C. Kaina: 1 598,00 Eur. 


Į ką reikėtų atkreipti
dėmesį renkantis savo miegamojo lovą?

Patogi ir tinkama kūno padėtis miego metu. Miegodamas žmogus ne kartą keičia kūno padėtį, tad reikėtų turėti omenyje, kad prie kūno kintant padėčiai prisitaiko tik kokybiška lova ir čiužinys.

Tinkamas lovos dydis.
Optimalu, kai lova yra bent 20–30 centimetrų ilgesnė nei miegančiojo ūgis ir yra pakankamai vietos išsitiesti. Lovos plotis priklauso nuo žmogaus kojų ilgio ir pečių pločio. Žmonėms, kurių kojos ilgos, reikia pakankamai lovos pločio, kad miegodami ant šono galėtų patogiai jas sulenkti. Neramiai miegantiems lovoje taip pat reikia daugiau vietos, o tinkamas baldo plotis turėtų būti bent 90 centimetrų.

Lovos pagrindas. Galvodami apie patogų poilsį ir fiziologinius faktorius, turime prisiminti fizikos dėsnius. Lovos pagrindas privalo tinkamai išlaikyti čiužinio spaudimą. Kokybiškas, tvirtas ir tinkamas pagrindas čiužiniui yra reikalingas tam,
kad išlaikytų svorį, reguliuotų drėgmę ir užtikrintų čiužinio ilgaamžiškumą. Čiužinio pagrindas turi ne tik amortizuoti padidėjusį spaudimą žmogaus pečių ir dubens srityse, bet taip pat išlaikyti ir kitas kūno dalis. Negalima pamiršti
ir natūralių fiziologinių stuburo linkių. Kiekvienas tinkamai palaikomas kūno taškas yra taškas geros lovos naudai.

 

Lova Versus 2c NELSON. Kaina: 2 131,00 Eur

 

Čiužinys ir jo pagrindas turi papildyti vienas kitą. Kitaip net geriausias čiužinys praras savo vertę. Lovos „Boxspring“ – puikus šio principo pavyzdys: jas sudaro lovos dėžė su puikiai jai pritaikytu spyruokliniu čiužiniu (tiek čiužinys, tiek lova yra tokio pat pločio bei ilgio). Be to, „Boxspring“ sukurtos taip, kad čiužinys ne tik tobulai tinka lovai, bet ir turi dar vieną puikią ypatybę – niekada neslysta. 

Tobula lova atitinka stuburą bet kokioje kūno padėtyje. Ji taip pat turi būti ir individuali (kitaip tariant, atitinkanti žmogaus fiziologiją), todėl čiužiniai ir jų pagrindai su fiksuotomis zonomis negali būti naudojami universaliai. „Veldeman Bedding“ apie tai pagalvojo, todėl, pavyzdžiui, kai kurios dvigulės šio gamintojo lovos turi du atskirus, kiekvieno vartotojo fiziologijai pritaikytus spyruoklinius čiužinius. 

Gera lova kūną išlaiko tolygiai, kad mes nebūtume priversti gulėti tik vienoje pozoje. Atitikimo lygis nusako miego sistemos vertę. Žmonės, kenčiantys, pavyzdžiui, dėl hiperlordozės (per didelio stuburo išlinkimo į priekį arba „įdubusios nugaros“), arba turintys specifinių nusiskundimų, tokių kaip skoliozė (stuburo išlinkimas į šoną), tiesiog privalo turėti galimybę įsigyti tokią prie kūno tobulai prisitaikančią miego sistemą. Čiužinio ir jo pagrindo optimalus suderinamumas ypač svarbūs, turint omenyje ir prevenciją. Juk ji daug pigesnė, nei sveikatos sutrikimų, galinčių atsirasti būtent dėl nepatogaus miegamojo baldo, gydymas ateityje.
„Boxspring” – į privačius miegamuosius iš aukštos klasės viešbučių ateinanti tradicija – nepriekaištingos kokybės lovos, užtikrinančios maksimalų komfortą poilsio metu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Virvių ir spyruoklių istorija


Ji prasidėjo 1954 m., kai virvių ir laidų pirklys susitiko pažįstamą, dirbusį baldų parduotuvėje Runksto miestelyje, Hasselto rajone Belgijoje. Du vyrai nusprendė suvienyti jėgas ir pagamino savo pirmąjį čiužinį „Velda“, laidais sujungę krėsluose naudojamas spyruokles, užbaigę patogiu viršutiniu sluoksniu, baze ir dekoratyviniu galvūgaliu. Taip virvių ir laidų pirklys Valère Veldemanas tapo čiužinių gamintoju. Pirmąsias dirbtuves jis įkūrė prie savo parduotuvės. Šiandien kompanija, kurioje dirba beveik 400 darbuotojų, yra pripažįstama kaip viena svarbiausių žaidėjų lovų sektoriuje. Ją ir šiandien valdo Veldemanų šeima. Šio gamintojo kolekcijas sudaro rafinuoti išskirtinės kokybės produktai, sukurti visiems, norintiems kokybišką miegą derinti su puikiu stiliumi.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Daugiau nuotraukų:

 

 

 

 

Lovų ir čiužinių gamintojo iš Belgijos
„Velda“ atstovas Lietuvoje – „EASE . Mano namų stilius“

     

Daugiau informacijos: www.easebaldai.lt
Programėlė, padedanti išsirinkti sau tinkamiausią čiužinį (Google Play ar Apple Store parduotuvėse) – „SmartNite“