Vokiečių gamintojas „Hansgrohe“ 2017 m. Frankfurto parodoje ISH pristatė naują programą - plautuvių ir maišytuvų kombinacijų sistemą, kuri iš esmės keičia požiūrį į virtuvės vartojimo kultūrą. „Mes manome, kad plautuvė ir maišytuvas virtuvėje yra tarsi vienas elementas, todėl turi atitikti vienodus dizaino ir funkcijos reikalavimus, – sako Janas Chaisterhagenas, „Hansgrohe“ viceprezidentas. – Nuo šiol vartotojams siūlome taip pat žiūrėti į svarbiausią virtuvės funkcinį elementą.“


Naujoviška valdymo technologija

Dažnai valdyti maišytuvą nepatogu, nes reikia ištiesti ranką vandens srovės bėgimo zonoje, todėl šiame gaminyje maišytuvo valdymo mechanizmas perkeltas į priekinę dešiniąją plautuvės dalį. Čia valdymo rankenėlę patogu pasiekti bet kam: vaikams ir net neįgaliesiems. Ja reguliuojamas vandens srovės stiprumas ir temperatūra. Vandens įjungimui ir išjungimui skirtas „Select“ mygtukas, kurį nesunku rasti vandens išbėgimo zonoje ant paties maišytuvo. Vienu judesiu jūs galite paleisti ar sustabdyti srovę.

Kito modelio plautuvėje mygtukas „Select“ pritvirtintas ant priekinės briaunos, kuris ne tik paleidžia ir sustabdo vandenį, bet ir atlieka automatinio plautuvės vožtuvo uždarymo funkciją. Tai iš tiesų daug patogesnis valdymo būdas, nes jūs galite liesti šį mygtuką viršutine plaštakos dalimi ar net alkūne. Juk taip dažnai rankos gaminant valgį būna susitepusios ar užimtos. Ši technologija išskirtinai mechaninė, todėl jai nereikalinga nei elektra, nei papildoma įranga spintelėje.

Išmanus sprendimas spintelėje po kriaukle

Novatoriška sBox sistema skirta sklandžiam ištraukiamos žarnos valdymui: žarna laisvai juda plokščiame latake ir tai leidžia optimaliai išnaudoti atlaisvintą vietą po plautuve. Šis latakas pritaikytas visoms standartinėms spintelėms, jis apsaugo ištraukiamą žarną. Sistema sBox aprūpinama visais reikalingais tvirtinimo elementais ir detalėmis. Dėl jos maišytuvo dušelis ištraukiamas net iki 76cm (26 cm daugiau, palyginti su modeliais, kurie neturi sBox sistemos) aplink stacionariąją dalį ir leidžia pripildyti puodus nelaikant jų virš plautuvės.

Individualių sprendimų rinkinys

Plautuvė ir maišytuvas gali būti derinami pagal individualius pageidavimus: montuojami po stalviršiu arba ant jo, siūlomi įvairūs dydžiai. Plautuvės yra gaminamos iš dviejų aukštos kokybės medžiagų: nerūdijančio plieno ir įvairių spalvų granito. Todėl plautuvės tarnaus ilgai, o jas valyti ir prižiūrėti bus labai lengva. Kadangi komplektas tiekiamas kaip vienas gaminys, išvengsite netikėtumų montuodami..


Pripažintas geriausiu

Šie produktai jau pelnė ne vieną prestižinį dizaino apdovanojimą: IF Design Award 2017, Reddot Award 2017 (best of the best), German Design Award 2018, IF Design Award 2018 ir t.t. O Kelno baldų parodoje nepriklausoma organizacija LifeCare pripažino vertu „KitchenInnovation of the Year® 2017“ apdovanojimo, kuris įteiktas už unikalius integruotus valdymo sprendimus ir nepriekaištingą produkto dizainą.

Daugiau: Hansgrohe.lt