Paolos Lenti lauko baldų kokybė išlavintam skoniui

 

Paola Lenti – tai italų dizainerė, įkūrusi kompaniją, pavadintą savo vardu vos prieš šiek tiek daugiau nei dvidešimt metų. Dizaino pasaulyje kompanija yra tapusi atskaitos tašku tekstilės inovacijose, o prekinis ženklas – sinonimu originalumui, grožio estetikai ir praktiškumui. Nuolat sulaukianti pripažinimo, Paola Lenti šiemet buvo apdovanota prestižiniu apdovanojimu „German Design Award2015” („Vokietijos dizaino apdovanojimai 2015”) „Lifestyle” („Gyvenimo būdo”) kategorijoje už skėtį „Bistro”, kuris buvo suprojektuotas kompanijos viduje. Tarptautinis įvertinimas įrodo, kiek daug pasiekė ši  kompanija, sugebėjusi apjungti tradiciją ir modernumą, lengvumą ir formų tikslumą, estetiką su funkcionalumu ir ergonomika.

 

 

Kompanija išties išsiskiria savo itin plačia spalvų palete, visi audiniai yra dažomi tik Paolos Lenti sukurtomis spalvomis. Detalus atspalvių studijavimas praturtina formų harmoniją ir suteikia balansą, kuris veda į tylų dialogą su gamta, baldo pritaikymą kasdienybėje, o taip pat – santykį, kurį žmogus užmezga su jį supančia aplinka ir jo paties būseną, kaip jis jaučiasi joje.

Nuolatinis žvelgimas į priekį apibrėžia dizainerės Paolos Lenti dvasią, nes ši kompanija nuo rimtų technologinių procesų niekada neatsiejo vaizduotės, kai formų geometrija, žaismas tarp konkretumo ir spalvų praturtina gyvenimo kokybę patiriant visomis juslėmis.

 

 

Paolos Lenti gaminiai kalba patys už save. Gyvybine energija trykštanti kompanijos vizija – nuolatinės estetikos paieškos, nutolusios nuo menkiausios banalumo užuominos. Šios paieškos niekada nėra pasikartojantis ar mechaninis veiksmas, priešingai – nuolatinis ekspermentavimas, įgūdžių lavinimas ir naujų formų stebėjimas. Verta paminėti, jog Paolos Lenti produkcijai pasirenkami tik aukščiausios kokybės pluoštai – jie tiekiami geriausių amatininkų ir gamybininkų, prieš tai jų sudėtį ir audimo būdą sukūrus  technologinėse ir kūrybinėse Paolos Lenti laboratorijose.  Naudojamos medžiagos yra draugiškos vartotojui, pritaikytos ir žiemai, ir vasarai, minkštos,  jausmingos, lengvai prižiūrimos, taip pat atsparios vandeniui, chlorui ir ultravioletiniams spinduliams. Jos turi tokias funkcines savybes kaip patvarumas, atsparumas ir deformacijos išvengimas.

 

     
   
   
     
       
   
   

 

www.idnvilnius.lt