SPECIALISTO DIENA pavasario seminarų ciklą baigė renginiu „Dizaino savaitėje“

 

2016 m. gegužės 5 d. naujai duris atvėrusiame namų apdailos centre UNIDECO įvyko seminarų ciklo SPECIALISTO DIENA paskutinis pavasario susitikimas su architektais ir interjero dizaineriais.
Prekybos centras sukvietė visus norinčius išgirsti naujienų apie naujausias dizaino tendencijas į „Dizaino savaitės“ juosta papuoštą EXPO zoną.

 

 

Vilniuje buvo skaitomi visi pranešimai, kurie SPECIALISTO DIENOS renginyje pristatyti  Kaune ir Klaipėdoje. Pranešimu „Gamtos dovanos  statybai amžių kaitoje“ renginį pradėjo gerbiama doc. architektė Gitana Šukaitytė iš KTU Statybos ir architektūros fakulteto,  Architektūros ir urbanistikos katedros.

Pranešimo metu architektė dalinosi įspūdžiais iš įvairių, šiais metais aplankytų parodų keliose užsienio šalyse, demonstravo atsivežtus medžiagų pavyzdžius bei atkreipė dėmesį į realizuotus sprendimus, kurių statybai buvo pasirinktos natūralios medžiagos iš gamtos.

Žalumos ir gaivos suteikė Ilonos Stakėnienės pranešimas „Trosų žalioji simfonija. Vittorio Peretto – mūsų žalia aplinka tai muzika“. Įmonės „IN PLENO“ vadovė ne tik papasakojo, kaip pasitelkus trosus buvo įgyvendinti grandioziniai projektai tolimoje Australijoje, bet parodė, kad viskas įmanoma ir Lietuvoje – ji pranešimą pagrindė pavyzdžiais, realizuotais Vilniaus „Manhetane“.

Giedrius Melnikas savo pranešimą „Šviesos diodai ir linijinių sistemų renesansas 2016 metais! Tiesiai iš Light+building`16 parodos Frankfurte“ skaitė remdamasis patirtimi, įgyta įgyvendinat projektus visuomeninėse bei biuro patalpose. UAB „Green energy“ vadovas išsamiai atsakė į iškeltą klausimą, kaip paversti dizaino idėjas ir koncepcijas materialiais šviesos techniniais sprendimais.

 

       
 Gitana Šukaitytė. Pranešimas – ,,Gamtos dovanos  statybai amžių kaitoje“    Ilonos Stakėnienės pranešimas „Trosų žalioji simfonija. Vittorio Peretto – mūsų žalia aplinka tai muzika“    Giedrius Melnikas. Pranešimas – „Šviesos diodai ir linijinių sistemų renesansas 2016 metais. Tiesiai iš Light+building`16 parodos Frankfurte“

 

Pertraukos metu vieni klausytojai ilsėjosi, o aktyviausi SPECIALISTO DIENOS dalyviai prisijungė prie projekto „Interjeras.lt rekomenduoja“ komisijos.  Jau tradicija tapęs vertinimas pirmą kartą įvyko UNIDECO prekybos centre. Komisijos balsus surinko ir rekomenduojamu ženklu buvo pažymėti šie gaminiai:

  • New Light WC kolekcija iš salono „Iris“
  • Compakt sistema su durų modeliu 8Z, varčia „KNYGA ir Roto sistema su durų modeliu 8D“ iš salono „Belida“
  • Stumdomų durų sistema „MAGIC“, skirta medžio plokštei ir stiklui bei stumdomų durų sistema „SOLO VETRO“ buvo įvertintos salone „Top Spynos“.
  • Durys „TOSKANA 7 + tylaus uždarymo spyna“ buvo pažymėtos rekomendaciniu ženklu salone „DURŲ PASAULIS“.
  • „Bobo lamina“ matinė plytelė SL4“, pasižyminti ypatingu plonumu, 4,8 mm buvo įvertinta salone „ARESNALAS“.
  • „PERGO“ vinilinė danga premium click V2107-40054“ įvertinta naujame grindų dangos salone tuo pačiu pavadinimu „PERGO“.
  • „Quick Step“ atsparios vandeniui impresive laminuotos grindys IM1848“ rekomendaciniu ženklu pažymėtos salone „GRINDŲ TRUGUS“.
  • Tapetas „Nashira“ NAI1066 vertinimui buvo pateiktas salone „Varduva“.

 

       

 

Dar vienas Ilonos Stakėnienės pranešimas buvo išgirstas iš karto po kavos pertraukos ir projekto dalyvių vertinimo. Šį kartą ji nagrinėjo grindų ir įvairių visuomeninių patalpų paviršių dekoravimo temą: „HPL šiandien yra ateitis: dizainas + technologija + gamta“. Praturtintas įgyvendintų pavyzdžių adresais, ypač patvarios ir atsparios laminuotos dangos pristatymas pradėjo antrąją intensyvios dienos dalį.

Vaidotas Bijūnas, įmonės UAB „JUNG Vilnius“ projektų vadovas, pristatė išmanias namo funkcijas. Pranešimas „Architektūriniai Vokietijos telefonspynių lyderio „Siedle“ sprendimai“ nukėlė klausytojus į estetikos ir išmaniųjų technologijų pasaulį, kuris gali tapti kiekvieno įnoringo kliento svajonės išsipildymu.

Sukaupęs ilgametę patirtį vėdinimo ir kondicionavimo srityje, pranešėjas Tomas Kučinskas, įmonės UAB „OCTUS“ vadovas, papasakojo „Kaip suderinti interjero dizainą įrengiant vėdinimo ir kondicionavimo sistemas“. Remdamasis garsių prekinių ženklų sprendimais, T. Kučinskas parodė, kaip tokie sprendimai gali būti įgyvendinti Lietuvos interjerų dizainerių užsakovų namuose. Seminarui pasibaigus, išmaniųjų technologijų pranešimai buvo papildyti demonstracija.

Visus dalyvius, klausytojus bei pranešėjus po seminaro maloniai priėmė jaukusis salonas „Bijūnai prie namo“. Svetingoji salono direktorė Jolita Černiauskienė pasirūpino gaivinančiais gėrimais, kurie buvo pateikti iš salono asortimente esančių indų.

 

     
 Vaidotas Bijūnas. Pranešimas „Architektūriniai Vokietijos telefonspynių lyderio „Siedle“ sprendimai“.    
   Tomas Kučinskas. Pranešimas – „Kaip suderinti interjero dizainą įrengiant vėdinimo ir kondicionavimo sistemas“
         
       

 

„Mes labai džiaugiamės, kad šiais metais SPECIALISTO DIENOS renginys Vilniuje vyko naujajame namų apdailos centre UNIDECO. Šis projektas lankytojams suteikė puikią progą susipažinti ir su architektūros, interjero dizaino naujienomis bei jų tendencijomis, ir apsilankyti pačiame prekybos centre UNIDECO. Neseniai duris atvėrusio namų apdailos centro prekybininkai taip pat dalyvavo projekte „Interjeras.lt Rekomenduoja“, kurio metu jų produkcija buvo vertinama susirinkusių architektų bei interjero dizainerių. Atrinkta ir įvertinta daugiau kaip 10 inovatyvių, šiuolaikiškų ir kitomis gero dizaino savybėmis pasižyminčių gaminių. Mūsų, kaip prekybos centro vystytojo, užduotis yra sukurti patogią ir funkcionalią erdvę pirkėjams, pardavėjams, idėjų kūrėjams ir idėjų įgyvendintojams, tapti susitikimų centru. Todėl dalyvavimas tokiuose renginiuose mums padeda šią savo viziją paversti realybe nuo pat pirmų veiklos dienų“, – džiaugėsi prekybos centrą valdančios bendrovės „MC grupė“ rinkodaros vadovas Andrius Šilovas.

Dėkojame gausiai susirinkusiems klausytojams ir kaip žadėjome visų pranešimų video įrašus jau galite rasti portale www.interjeras.lt.

Apie „Specialisto dieną“ rašėme ČIA

Programa>>

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seminarų pranešimai:

   
         

Ilona Stakėnienė, įmonės "IN Pleno" UAB vadovė, skaitė pranešimą „HPL šiandien yra ateitis: dizainas + gamta“

 

  Vaidotas Bijūnas, įmonės UAB „JUNG Vilnius“ projektų vadovas, pristatė išmanias namo funkcijas. Pranešimas „Architektūriniai Vokietijos telefonspynių lyderio „Siedle“ sprendimai“   Pranešėjas Tomas Kučinskas, įmonės UAB „OCTUS“ vadovas, papasakojo „Kaip suderinti interjero dizainą įrengiant vėdinimo ir kondicionavimo sistemas“.
         
   
         
Doc. architektė Gitana Šukaitytė. Pranešimas – ,,Gamtos dovanos  statybai amžių kaitoje“   Ilonos Stakėnienės pranešimas „Trosų žalioji simfonija. Vittorio Peretto – mūsų žalia aplinka tai muzika“   Giedrius Melnikas. Pranešimas: „Šviesos diodai ir linijinių sistemų renesansas 2016 metais! Tiesiai iš Light+building`16 parodos Frankfurte“