Stiklas – vienas ryškiausių elementų moderniojoje architektūroje, tiek eksterjeruose, tiek ir interjeruose. Vandens inžinerinių sistemų gamintojas, vokiečių koncernas TECE, kurio didžiąją dalį produkcijos sudaro įranga, kurios interjere nematyti, didžiulį dėmesį skiria būtent interjerui.


Tik dešimtadalis TECE produktų yra matomi – WC vandens nuleidimo plokštelės, dušo latakų dangteliai ir dar keletas, kurie kuriami kaip dizaino objektai. Jie sudaro nuoseklią stilingų akcentų visumą moderniuose vonios kambario interjeruose.

Ekologiškas, visiškai perdirbamas ir natūralus stiklas yra nesenstanti ir autentiška medžiaga, kurią lengva derinti su bet kuria kita ir dėl savo medžiagiškumo, ir įvairaus spalvyno. Jis visada gerai atrodo bet kurioje architektūrinėje aplinkoje.

Nepamainoma stiklo savybė – skaidrumas, funkciškai pritaikyta gaminant vonios kambario įrangą ir prietaisus. Vienas naujausių kompanijos gaminių –TECElux WC terminalas ir elektroninė TECElux Mini balto arba juodo stiklo vandens nuleidimo plokštelė. Tamsiame vonios kambaryje ji atlieka nedidelio, neįkyraus šviestuvo vaidmenį. Užėjus į kambarį įsižiebia besiūliai kontūrai, jo skleidžiamos šviesios pakanka orientuotis aplinkoje, tačiau ne per daug, todėl ypač patogu naktį, kai nereikia išsibudinti.


Vietoj techninių metalinių durelių - stiklas

Stiklas naudojamas ne tik vonios kambaryje. TECE ko gero yra vienintelis gamintojas, pasiūlęs elegantišką ir stilingą šildymo, vandentiekio ir kitų namų inžinerinių įrenginių uždangą prieškambaryje iš stiklo, kuria kiekvienas mielai pakeistų grubias dureles iš metalo ar plastiko. Techninę, dažnai iš konteksto iškrentančią, bet neišvengiamą detalę šis gamintojas pavertė ramia interjero dalimi.

Grindų šildymo TECEfloor grindinio šildymo kolektorius ar termostatas taip pat gaminamas iš stiklo, tarnauja ir kaip interjero dizaino elementas.

Stiklas - higieniška, medžiaga, jį lengva valyti. Tai dar viena savybė, dėl kurios jis mėgstamas ir privačiuose, ir visuomeniniuose interjeruose – biuruose, restoranuose, viešbučiuose ar gydymo įstaigose.

www.tece.lt