Visos TECE produkcijos ekspozicija nuolat veiks Vilniuje

 

Pasaulyje inovacijomis ir atradimais vandens inžinerinių sistemų srityje garsėjanti vokiečių bendrovė TECE Vilniuje atidarė ekspozicinį centrą, skirtą visam Baltijos regionui. Ekspozicinis centras yra pirma ir kol kas vienintelė vieta regione, kurioje pristatomi visi gamyklos produktai.

 


„Mūsų informacinio biuro durys atviros kiekvieną darbo dieną. Kad tokia nuolat veikianti ekspozicija reikalinga, įsitikinome jau seniai. Bet kuriam žmogui, kai jis įsirenginėja namus, svarbu savo akimis pamatyti, paliesti daiktus, kurie taps interjero dalimi. Dauguma tik taip suvokia proporcijas, spalvas ir atspalvius. Dažniausiai jiems aktualūs vandens nuleidimo mygtukai, kurių turime labai didelį asortimentą. Mūsų prekybos partneriai ne visada savo parduotuvėje gali parodyti tai, kas tiktų ir patiktų. Rinktis tenka iš paveiksliuko kataloge ar internete. Bet daug patogiau rinktis iš ekspozicijos ne tik dėl to, kad matai, kaip atrodo, bet ir dėl to, jog gali pasižiūrėti, kaip mygtukas gali būti montuojamas ant sienos ar lygiai su sienos paviršiumi, kaip jis veikia“, – pasakojo bendrovės komercijos direktorius Regimantas Mikučionis. Pasak jo, įmonė, kurdama produktus, apgalvoja visas detales, kad prietaisus būtų patogu naudoti ir nesudėtinga montuoti.

 

 

Montuotojams TECE darbuotojai ekspozicijos centre turi ypač daug ką papasakoti. Darbui su sudėtinga šiuolaikine inžinerine įranga reikalingos specialios žinios. Ekspoziciniame centre veiks TECE akademija, bus rengiami seminarai, kursai tiek patyrusiems meistrams, tiek būsimiems santechnikams, profesinio mokymo centrų mokiniams. Užsukti ir pasitarti su profesionalais kviečiami net ir tie, kurie patys meistrauja savo namuose.

Įrengiant vandentiekio, nuotekų, grindinio šildymo inžinerinius tinklus daugiausia klaidų, ypač individualiuose namuose, padaroma dėl to, kad dirbama be projekto. Perkantiems TECE medžiagas projektą bendrovės specialistai parengia nemokamai. „Gamyklinės produkcijos ekspozicijoje konsultuojame ir projektuotojus. Čia labai patogu parinkti tinkamus vamzdžius, jungtis, kitas sudėtines dalis, akivaizdžiai išsiaiškinti konkrečias situacijas ir poreikius. Dirbant pagal projektą sutaupoma ir laiko, ir pinigų“, – pastebėjo R. Mikučionis.

 

 

Architektai ir interjero dizaineriai centre gali atrasti produktų, atveriančių didesnes erdvių vonios kambaryje planavimo bei dizaino galimybes. „Turime gausų dušo latakų grotelių asortimentą. Sumaniai derinant medžiagas ir spalvas, dušo zona gali būti taip nepastebimai integruota į vonios kambarį, kad pats kambarys įgaus įprastos gyvenamosios erdvės bruožų. „TECElux Mini“ vandens nuleidimo mygtukas atlieka ne tik savo tiesioginę funkciją, bet ir tarnauja kaip mažas šviestuvėlis. Potinkinių rėmų, ant kurių kabinami unitazai, įvairovė taip pat leidžia laisviau planuoti jiems skiriamą erdvę. Dėl inžinerinių sistemų modulių prietaisai gali būti montuojami ne tik prie kambario sienų, tačiau ir bet kurioje kitoje patogioje vietoje. Espoziciniame centre galima savo akimis pamatyti, kaip visa tai atrodo ir kaip veikia“, – interjerų kūrėjams aktualius gaminius vardijo įmonės komercijos direktorius.

 

TECE ekspozicinis centras yra įsikūręs Vilniuje, Verkių g. 34B, šalia kelių didžiausių interjero ir apdailos prekių prekybos centrų.
Tel. + 370 5 215 96 48.
Daugiau informacijos:  tece.lt