„TECE Baltikum“ komercijos direktorius Regimantas Mikučionis

Vokiečių vandens inžinerinės įrangos gamintoja TECE kviečia Lietuvos architektus ir interjero dizainerius bendrai kurti. Sukurta speciali interneto svetainė tecepro.lt, kurioje nuolat bus keičiamasi idėjomis. Vonios kambarius projektuojantys ir jų interjerus įrengiantys specialistai kviečiami jame dalytis savo darbais.


TECE pasaulyje garsėja inovacijomis, naujais sprendimais, kurie architektams suteikia daugiau laisvės improvizuoti ir kurti. Įmonės vadovų teigimu, nauji inžineriniai sumanymai ir produktai gimsta iš pokalbių su vartotojais, konstruktoriais, montuotojais, dizaineriais, stengiantis išgirsti ir suprasti, kas jiems būtų patogiau, gražiau, funkcionaliau ar tiesiog – paprasčiau.

Tecepro.lt – tai erdvė internete, kur lietuvių architektai gali dalintis ne tik savo projektais, bet ir įžvalgomis, pageidavimais, patarimais. Neabejoju, kad jie turi originalių idėjų. Jei joms įgyvendinti trūksta techninių sprendimų – galbūt TECE konstruktoriai pasiūlys išeitį, taip gims dar viena inovacija“, – apie projektą pasakojo bendrovės „TECE Baltikum“ komercijos direktorius Regimantas Mikučionis. Jis pastebėjo, jog jau sukurti produktai suteikia pakankamai daug laisvės planuojant vonios interjero erdves.

Kartais užtenka tik žinoti, kad reikalingas prietaisas ar konstrukcija jau yra, ir mokėti ją pritaikyti. TECE produktai sudaro preciziškai suderintą atskirų konstrukcinių vienetų sistemą, kurią įvaldę interjero profesionalai gali susikurti savitą stilių ir sutaupyti laiko, nes kiekvieną kartą nebereikės iš naujo spręsti techninių klausimų.

Už į tecepro.lt įkeltus projektus įmonė skirs lojalumo taškų ir dovanos vertingų prizų. Bet, pasak R. Mikučionio, didžiausia šio projekto vertybė – bendravimas, vieta profesionaliems pokalbiams bei diskusijoms apie inžineriją ir dizainą.

TECE Akademija

Nemaža dalis TECE gaminių ir sprendimų yra paženklinti tarptautiniais prestižiniais dizaino bei inovacijų apdovanojimais, tokiais kaip „If“, „Red Dot“ bei kitais.

Gyvai visą TECE gamyklinę produkciją galima pamatyti TECE akademijoje, Vilniuje, Verkių g. 34B. Čia veikia vienintelis Baltijos šalyse įmonės ekspozicinis centras, rengiami seminarai, kursai, susitikimai su įvairių susijusių profesijų atstovais: pardavėjais, konstruktoriais, architektais bei interjero dizaineriais.

„Įmonės šūkis – „Close to You“ – nėra tik skambi frazė. Akademijos durys Vilniuje visiems suinteresuotiems atviros kiekvieną darbo dieną. Bet kas gali bet kada užeiti, apsižiūrėti, iki menkiausių smulkmenų išsiaiškinti, kokie produktai jiems tinkamiausi, palyginti alternatyvas, skirtumus, sužinoti, kaip kas montuojama, derinama ir pan. Turime dizaineriams pritaikytą erdvę, kur jie gali patogiai dirbti, atsivesti klientų, pasitarti. TECE inžinerinės konstrukcijos yra genialiai paprastos ir patogios naudoti, tačiau, kaip ir su visomis naujovėmis, su jomis reikia susipažinti. Tam ir įsteigtas ekspozicinis centras“, – pasakojo R. Mikučionis.

Daugiau informacijos: www.tecepro.lt

Žurnalas: „Centras“