Tripmaker.lt žemėlapiai ant drobės

 

Tripmaker.lt žemėlapiai ant drobės – geriausia dovana kelionių mėgėjui, originali interjero detalė ir solidi verslo dovana. Spalvingus Tripmaker.lt  pasaulio žemėlapius, atspausdintus ant natūralios drobės, jau galima aptikti ne tik lietuvių namuose, bet ir užsienyje.

 


Dovana draugui tapo verslo idėja

Tripmaker.lt įkūrėjas Irmantas Smilgys pasakoja, kad šiandien jau gerokai įsismarkavęs verslas prasidėjo nuo gimtadienio dovanos draugui paieškų.  

„Pirmąjį žemėlapį ant drobės atspausdinau prieš 10 metų. Tuomet, neradęs tinkamos dovanos draugui, kuris dievina keliones ir svajoja aplankyti visą pasaulį, sumaniau ją pagaminti pats. Žemėlapis, kuriame smeigtukais galima žymėti aplankytas valstybės, susilaukė daug komplimentų ir didelio dėmesio. Ilgainiui žemėlapiai pradėjo keliauti draugams, pažįstamiems gimtadienių, įkurtuvių proga. Žinia pasklido iš lūpų į lupas, pasipylė prašymai pagaminti tokių žemėlapių draugų draugams. Taip kilo mintis dovanų idėją paversti verslu“ – prisimena Irmantas.

 

 

 

Žemėlapių gamybos technologijai keliami aukšti kokybės standartai

Šiandien profesionaliai pagamintus Tripmaker.lt žemėlapius sunku ir palyginti su tais, kurie buvo gaminami prieš dešimtmetį.

„Pirmųjų žemėlapių dizainas priminė mokyklinius, kuriuos buvome įpratę matyti geografijos pamokose. Per tą laiką stipriai patobulėjome. Šiandien mūsų pirkėjai gali rinktis įvairių spalvų, dydžio ir dizaino žemėlapius. Siekiame, kad jie ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų kokybiški, ilgaamžiai. Visi mūsų žemėlapiai yra spausdinami ant muziejinės kokybės, visiškai natūralios drobės. Taip pat naudojame tokią pačią spaudos technologiją, kokia yra gaminamos aukštos kokybės paveikslų reprodukcijos. Tam, kad žemėlapis, kabantis ant sienos išliktų gražus, ryškus, naudojame specialius, ilgaamžius bekvapius dažus, taip pat drobės paviršių padengiame apsauginiu laku, kuris ją apsaugo nuo subraižymo, pirštų atspaudų, dulkių. Todėl pirkėjai gali būti ramūs, kad jų keliones žymintis žemėlapis tarnaus tikrai ilgai“, – šypsodamasis pasakoja I. Smilgys.

 

 

Ir namų interjerui, ir verslo dovanai

Tripmaker.lt gaminamus žemėlapius klientai įsigyja ne tik norėdami dovanoti kitiems, bet ir siekdami papuošti savo namų interjerą. Žemėlapiai išsiskiria plačia spalvine gama –  juos galima pritaikyti ir pastelinių spalvų, žaismingame, ir klasikiniame, skandinaviškame ar labai moderniame, minimalistiniame interjere. Ant drobės atspausdintas pasaulio žemėlapis pagyvina interjerą, gali tapti išskirtiniu jo akcentu, pasakojančiu namų ar biuro kabineto šeimininko kelionių istoriją.

Unikalius žemėlapius gaminančios įmonės įkūrėjas pastebi, kad vis dažniau juos atranda ir įmonės. Su kai kuriomis iš jų tęsiasi ilgalaikė draugystė.  

„Dažnai mūsų žemėlapius užsako įvairios įmonės, ieškančios originalių, išskirtinių interjero detalių savo biurui. Štai, visai neseniai į mus kreipėsi tarptautinis parfumerijos tinklas, kuris, persikėlęs į naujas patalpas, užsisakė žemėlapį, kuris tiktų jų ryškiame ir moderniame interjere. Taip gimė rožinės spalvos pasaulio žemėlapis, kurį dabar gali įsigyti kiekvienas mūsų pirkėjas. Džiaugiamės nuolatiniais savo pirkėjais, kurie reguliariai užsako mūsų žemėlapius kaip verslo dovanas savo partneriams, klientams. Tai rodo, kad mūsų darbai yra vertinami ir mes tinkamai reprezentuojame mumis pasitikinčias įmones“, – teigia Irmantas.

 

 

 

Pirkėjai sugrįžta dovanų vėl ir vėl

Tripmaker.lt iš konkurentų išskiria ir komandos požiūris į darbą: visi klientai sutinkami kaip draugai.

„Kiekvieną užsakymą atliekame labai atsakingai, lyg gamintume žemėlapį savo geriausiam draugui. Stengiamės įsiklausyti į kiekvieno pirkėjo pageidavimus, lūkesčius. O jų būna labai įvairių. Nors turime labai didelį jau paruošto dizaino žemėlapių pasirinkimą, tačiau sulaukiame ir išskirtinių, labai individualių prašymų. Pavyzdžiui, kūrėme JAV žemėlapį, turėjusį tapti dovana žmogui, kurio svajonė yra kelionė automobiliu garsiuoju „66-uoju greitkeliu“. Nutinka ir taip, kad dovanų pas mus ieškoma paskutinę dieną ar net valandą prieš gimtadienio vakarėlį. Tai mūsų neišgąsdina – visada esame pasirengę padėti, todėl skubius užsakymus galime atlikti ir per valandą. Ko gero, dėl to nemažai mūsų pirkėjų sugrįžta pas mus vėl ir vėl. O smagiausia girdėti, kai į mus kreipiasi ir tie, kurie gavę dovanų mūsų žemėlapį, juo taip džiaugiasi, kad panašų nori padovanoti ir savo draugams. Geresnio įvertinimo tikriausiai ir būti negali“, – sako I. Smilgys.

 

 

 

Tripmaker.lt gaminami pasaulio žemėlapiai ant natūralios drobės gimtadieniams, įkurtuvėms, vestuvėms ar kaip verslo dovanos keliauja ne tik po visą Lietuvą, puošia garsių įmonių ir gerai žinomų žmonių namus, bet jau yra radę savo namus Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Norvegijoje.

Daugiau informacijos:  tripmaker.lt