Išskirtiniai Turkijos gamintojų baldai Lietuvoje

Baldų komplektas „Titanyum“


Minkštieji baldai – vieni iš svarbiausių namų erdvės objektų. Įprastai jų kokybė ir funkcionalumas nulemia interjero visuminį įvaizdį. Pagal baldus galima spręsti, ar namų savininkas jaučia estetinį grožį ir ar jam rūpi kokybė.

Išskirtinio Turkijos gamintojo „Ladin Mobilya“ baldus šiuolaikiškiems būstams ekskliuzivinėmis teisėmis Baltijos šalyse atstovauja įmonė „Furnifabs“, suteikianti galimybę ne tik išsirinkti iš siūlomo asortimento, bet ir patiems susikurti norimą baldą elektroninėje parduotuvėje.

30 metų patirtį turintis gamintojas naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Baldų kūrėjai stengiasi, kad net mažiausios detalės būtų tobulos.

 


Baldų komplektas „Almeda“

 


Baldų komplektas  „Istanbul“


„Nepriekaištinga dizaino ir funkcionalumo harmonija yra tai, ką labiausiai vertina mūsų klientai. Sofos, krėslai pasižymi ne tik elegancija ir solidumu, bet ir išskirtiniais savo mechanizmais, dėl kurių transformuojant baldą į miegamojo lovą, nereikia jo atitraukti nuo kambario sienos. Didžiuojamės gamintojų meistriškumu – naudojami metaliniai sofų rėmai, patikimi mechanizmai, ilgus metus nesusidėvintys gobelenai”, – apie atstovaujamus baldus kalba „Furnibabs“ vadovas Aurimas Nenorta.

Internetinė parduotuvė sukurta taip, kad klientams būtų užtikrintas saugus atsiskaitymas, greitas užsakymo priėmimas, nemokamas baldų pristatymas ir profesionalūs ekspertų patarimai laiku ir vietoje.

 

 


Baldų komplektas  „Meric“

 


Baldų komplektas „Ruzgar“


Be viso to, suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo ir 24 mėnesių gaminio kokybės garantija. Vienetiniai gaminiai tiesiai iš gamintojo be tarpininkų – tokia vizija ir tvirtas tikėjimas pasirinktu partneriu veda perspektyvią lietuvių kompaniją į priekį. Juk daugeliui žmonių, kuriančių savo namus, išskirtinumas ir kokybė – esminiai bruožai renkantis baldus.

Gamintojas, atsižvelgdamas į klientų poreikius, kuria tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Nepriekaištinga kokybės kontrolė, dėmesys kiekvienai detalei – visa tai kasdienis procesas, suteikiantys laisvę pasiūlyti rinkai tokius sprendimus, kurie potencialiam pirkėjui garantuoja galimybę mėgautis savo pasirinkimu.

 

Daugiau informacijos:

www.furnifabs.lt