Vilniuje – naujas namų apdailos prekybos centras UNIDECO

 

 

Į namų apdailos rinką atėjo tikras pavasaris – kovo mėnesį Vilniuje, Verkių g., duris atvėrė naujas prekybos centras UNIDECO. Pirkėjams čia siūlomas platus įvairiausių namų apdailai reikalingų prekių asortimentas – grindys, durys, plytelės, santechnika, tapetai, langų uždangos, šviestuvai ir kita. Naują prekybos centrą atidarė statybinių ir namų apdailos medžiagų rinkoje 15 metų veikiantis „Medžio centras“.

 

   

 

„Šiame prekybos centre po vienu stogu subūrėme specializuotas apdailos prekių parduotuves. Dėl šios priežasties pirkėjams galime pasiūlyti ypač platų svarbiausių namų apdailos prekių asortimentą – klientai gali rinktis įvairių kainų, kokybės ir stiliaus prekių“, – sako UNIDECO valdančios UAB „MC Grupė“ valdybos pirmininkas Audrius Mockus.

Namų apdailos centras, kurio prekybinis plotas sudaro daugiau nei 6500 kv. m, veikia klasterio principu kaip ir „Medžio centras“. Čia pirkėjams savo paslaugas ir produkciją siūlo daugiau nei 30 skirtingų namų apdailos sričių prekybininkų. Planuojama, kad ateityje dar atsiras 5 – 7 tiekėjai.

A. Mockaus teigimu, naujasis prekybos centras taip pat gali pasigirti tuo, kad čia siūloma didžiausia grindų ir durų pasiūla Vilniaus mieste – grindis klientai gali išsirinkti iš devynių tiekėjų, duris – iš aštuonių.

 

   

 

„Norėdami savo klientams pasiūlyti geriausią aptarnavimo ir prekių kokybę bei siekdami suformuoti kuo didesnį prekių pasirinkimą, pasirinkdami nuomininkus iš jų reikalaujame patirties ir plataus asortimento“, – tikina A. Mockus.

UNIDECO klientų prekybos centre laukia ne tik didelis prekių pasirinkimas ir patrauklus jų išdėstymas, bet ir papildomos paslaugos – nuo prekių atvežimo iki meistrų paslaugų. Kai kurie prekybininkai taip pat gali pasiūlyti ir dizainerių konsultacijas.

Interjero dizaineris Rimantas Špokas, išskirdamas pagrindinius naujojo prekybos centro privalumus, pabrėžia ne tik vienoje vietoje esančią didelę prekių įvairovę, bet ir itin patogų darbo laiką – jis atidarytas darbo dienomis iki 20 val.

„Daugelis namų apdailos parduotuvių dirba įprastomis valandomis, o tai labai nepatogu dirbantiems žmonėms. Pastebiu, kad mano klientai, su kuriais planuojame susitikimus prekybos centre, tai vertina kaip labai didelį privalumą“, – teigia R. Špokas.

Be to, anot jo, ir dizaineriams, ir pavieniams pirkėjams labai svarbus ir pardavimo personalas – malonu apsipirkti, kai prekybos centre dirba profesionalai, galintys patarti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus.

Naujasis apdailos prekybos centras taikosi į vidurinį pirkėjų segmentą. Anot valdybos pirmininko A. Mockaus, siekiama, kad UNIDECO pritrauktų pirkėjus, ieškančius geriausio kokybės ir kainos santykio.

 

Galerija:

 

 
 
         
   

 

 

Žurnalas:Interjeras.lt pataria