• Įdomybės;
 • Dailininkas Romas Klimavičius: „Jei primėtyta kiaulės galvų ir duonos kepalų – man tai nėra menas“;
 • Isroildžonas Baroti: „Įmanoma įprasminti save net ir toli nuo gimtinės“;
 • Vilniuje – naujas namų apdailos prekybos centras UNIDECO;
 • Lietuviškumą spinduliuojantis butas;
 • Biuras – namai 36 kv. m. lofte – tai įmanoma! ;
 • Kas yra namų interjeras? ;
 • Pakeliamos lovos – atradimas mažose erdvėse;
 • Lininiai kilimai – inovatyvaus interjero puošmenos;
 • Kaip teisingai pasirinkti vonios kambario baldus? ;
 • Šildomos grindys: taupios ir efektyvios šildymo sistemos;
 • Kuo išskirtinis kalkinis tinkas? ;
 • Interjeras.lt rekomenduoja;

 

 

Dailininkas Romas Klimavičius: „Jei primėtyta kiaulės galvų ir duonos kepalų – man tai nėra menas“

Pažintis su dailininku, grafiku, skulptoriumi, scenovaizdžio kūrėju, interjerų dekoruotoju Romu Klimavičiumi – gaivus, kaip bundantis pavasaris, įkvėpimas. Praleidusi su menininku ir jo kūriniais ne vieną valandą, aiškiai suvokiau, kad viename interviu apie šį išskirtinį kūrėją nepavyks atskleisti net vienos tūkstantosios informacijos dalies. Veikiausiai užtektų reikšmingų faktų ir gyvenimo įvykių kelioms knygoms, o aš bandau interviu mintis ir emocijas surikiuoti į kelis žurnalo puslapius, tikėdamasi, jog man pavyks sužadinti jums smalsumą ir norą patyrinėti dailininko kūrybą iš arčiau.

Parengė Žydrė Dargužytė.

     

 

Isroildžonas Baroti: „Įmanoma įprasminti save net ir toli nuo gimtinės“

Iš Tadžikijos kilęs ir jau beveik tris dešimtmečius Lietuvoje gyvenantis keramikas bei vienos iš seniausių Lietuvoje Baroti galerijos įkūrėjas – Isroildžonas Baroti – žavi savo atkaklumu, pavydėtinu optimizmu ir užsibrėžtų tikslų įgyvendinimu. Būdamas studentas ir reziduodamas gimtinėje, jis svajojo studijuoti Vilniuje, tačiau tuomet dar nežinojo, kad kelias į šalį, kurią dabar jau drąsiai vadina savo namais, bus toks sunkus. Prireikė kelerių metų, kad svajonė taptų realybe. Baigęs studijas, vėl grįžo tėvynę, tačiau neilgam – gyvenimo vėjai burias nukreipė į uostamiestį – čia kūrėjas pradėjo aktyvią kultūrinę ir meninę veiklą.

Parengė – Žydrė Dargužytė.
Nuotraukos – iš asmeninio I. Baroti albumo.

 

 

Vilniuje – naujas namų apdailos prekybos centras UNIDECO

Į namų apdailos rinką atėjo tikras pavasaris – kovo mėnesį Vilniuje, Verkių g., duris atvėrė naujas prekybos centras UNIDECO. Pirkėjams čia siūlomas platus įvairiausių namų apdailai reikalingų prekių asortimentas – grindys, durys, plytelės, santechnika, tapetai, langų uždangos, šviestuvai ir kita. Naują prekybos centrą atidarė statybinių ir namų apdailos medžiagų rinkoje 15 metų veikiantis „Medžio centras“.

 

 

Lietuviškumą spinduliuojantis butas

Profesionalus vargonininkas, dirigentas, choristas Darius ir jo draugė – taip pat choristė, prancūzų kalbos vertėja – Indrė turi kelis bendrus hobius. Jie domisi istorija bei mėgsta sudarinėti giminių medžius, bet vienas iš svarbiausių šios išsilavinusios, plačių pažiūrų poros pomėgis – gražiai priimti Vilniaus miesto svečius, bendrauti, pasakoti apie šalį, sužinoti apie jų gimtasias vietas ir išgirsti svečių įspūdžius iš kelionių.

Parengė Gabrielė Šermukšnytė.
Interjero autoriai – „4 plius“.
Nuotraukos – Leono Garbačiausko.

 

 

Biuras – namai 36 kv. m. lofte – tai įmanoma!

Eglė Skulsčiūtė, kaip pati sako, netelpa į vienos profesijos rėmus. Ji – ir marketingo vadybininkė, ir interjero dizainerė. Studijos „Interjero guru“ įkūrėja, kultūrinius renginius, meno ir dizaino paskaitas, gerus filmus, pasivaikščiojimus po Vilniaus se0namiestį ir susitikimus su draugais mėgstanti moteris sumanė įsirengti namus-biurą.

Parengė Gabrielė Šermukšnytė.
Interjero autorius – Eglė Skulsčiūtė
Nuotraukos – Eglė Skulsčiūtė.

 

 

Kas yra namų interjeras?

Kiekviena mano gyvenimo diena yra kūryba. Tikriausiai niekada nepavargsiu stebėti aplinkos, kurioje pilna įvairiausių elementų, kurie mane įkvepia. Visa mano kūryba – tai ne darbas, o tai – kuo aš kvėpuoju. Mano kurti interjerai kvepia paprastumu ir natūralumu. Dėl to, matyt, antrus metus iš eilės laimiu svarbiausią metų interjero konkursą ir esu apdovanota kaip geriausio visuomeninio interjero kūrėja’2014 ir geriausio privataus interjero kūrėja’2015.

 

     
 

Interjeras.lt rekomenduoja

„Interjeras.LT rekomenduoja“ jau penkerius metus padeda vartotojui pastebėti inovatyvius, gero dizaino ir išskirtinio patogumo gaminius. Iš didžiulio interjero ir namų paslaugų bei produktų srauto žmogui neretai sunku išsiskirti kokybiškus gaminius. Projektas rekomenduoja tokius interjero objektus ir produktus, kurie pasižymi:

• geru dizainu;
• vartojimo patogumu ir ergonomiškumu;
• nekenksmingumu aplinkai.