• Interjero dizainerė Eugenija Augulienė: „Dizaino, kaip ir kulinarijos, paslaptis – menas dozuoti ingredientus“;
 • Dizainerė Eglė Jagelavičiūtė: „Niekada nemaniau, kad būsiu interjero dizainerė“;
 • „Stilingas natūralumas“;
 • „Verslininkų namuose – moderni ramybė“;
 • „Meniškoms sieloms skirtas industrinis buto interjeras Užupyje“;
 • „Dizaineris ragina prisiminti fanerą“;
 • „Pirkdami sofą galvokite apie... save“;
 • „Santūrumas ir prabanga“;
 • „Šveicariška kokybė skandinavišku stiliumi“;
 • „Naujiena Letuvoje: granuliniai lauko šildytuvai“;
 • „Modernus interjero akcentas – kompaktinė plokštė“;
 • „Interjeras.lt rekomenduoja“.

 

 
 

Interjero dizainerė Eugenija Augulienė: „Dizaino, kaip ir kulinarijos, paslaptis – menas dozuoti ingredientus“

Interjero dizaino studijos „ebi“ įkūrėja ir dizainerė Eugenija Augulienė – mergina, aiškiai susidėliojusi savo profesinius tikslus. Ji žino ir atvirai deklaruoja, kad jos, kaip samdomos specialistės, era jau seniai baigėsi. Dabar kūrėja atsidavusi savai veiklai, tačiau šeima jai išlieka prioritetu „numeris vienas“. Kad ir koks svarbus būtų darbas, akistatoje su šeima jis visada pralaimi. Nepaisant to, Eugenija kryptingai ir daug dirba – neretai jos projektai prasideda tada, kai namas dar nepastatytas, o klientas jau nekantrauja matyti interjero sprendimus. Būdama sau ir direktore, ir sumanymų vykdytoja, dizainerė darbe patiria mažiau streso. Kaip pati sako, „kai išmoksti dirbti viena, tampa daug lengviau“.

Tekstą parengė Žydrė Dargužytė
Nuotraukos iš asmeninio albumo

 
       

 

Dizainerė Eglė Jagelavičiūtė: „Niekada nemaniau, kad būsiu interjero dizainerė“

Eglė Jagelavičiūtė – interjero dizainerė iš Kauno, visada siekianti geriausių rezultatų. Nors oficialiai jos studija duris atvėrė visai neseniai ir laikinosios sostinės padangėje ji vis dar yra savo nišą interjero dizaino srityje bandanti rasti kūrėja, jauna ir ambicinga moteris nesėdi rankų sudėjusi. Ji stažuojasi užsienyje, nuolat ieško naujovių, kad galėtų jas pritaikyti Lietuvoje, dirbdama su savo užsakovais. Eglei tai tikrai atsiperka, mat klientų pasitenkinimas atliktu darbu dovanoja naujų galimybių – rekomendacijos vėl užkuria darbų variklį. Taip ir bėga dienos, jaukiai stebint senamiestį ir ieškant tinkamiausių interjero dizaino sprendimų.

Parengė Žydrė Dargužytė
Nuotraukos Snieguolės Leonavičiūtės, Leono Garbačausko

 
       

 

„Stilingas natūralumas“

Pagrindinė architektūros ir statybos studijos „Prusta“ užduotis buvo sukurti praktiškus, natūralumu spindinčius namus jaunai šeimai. 150 m2dviejų aukštų namas Vilniaus priemiestyje traukia akį medžio ir akmens tekstūromis, o pasirinkti pažangiausių Italijos gamintojų produktai žavi kokybe ir patvarumu.

Projekto autorė architektė Ieva Prunskaitė
Architektūros ir statybos studija „Prusta“
Nuotraukų autorius fotografas Karlas
Tekstą parengė Ingrida Kaliukevičiūtė

 

 
 

Verslininkų namuose – moderni ramybė

90,93 m² buto „Pušų terasose“, Antakalnyje, šeimininkai – verslininkai sutuoktiniai ir šešiolikmetis jų sūnus dizaineriui pasakė kelis raktinius žodžius, turinčius atspindėti interjero esmę: verslas, „Apple“, S. Jobsas, A. Einsteinas, išmanumas, praktiškumas ir futbolas. Užsakovai sukasi reklamos gamybos versle, o laisvalaikiu mėgsta pakeliauti, leisti laiką su draugais. Į tai interjero studijos „Rimartus“ įkūrėjas Rimantas Špokas atsižvelgė kurdamas jaukų, svetingą, ramų, tačiau įsimintiną būstą.

Teksto autorė Gabrielė Šermukšnytė
Interjero autorius Rimantas Špokas
Nuotraukų autorius Leonas Garbačauskas

 
       

 

„Meniškoms sieloms skirtas industrinis buto interjeras Užupyje“

Interjero projektavimo kūrybinės grupės „In.formus“ dizainerės Kristina Česonytė ir Raminta Kupčiūnaitė gavo užsakymą sukurti originalaus dizaino, savito charakterio, modernias tendencijas atitinkančio 62,6 m² buto Užupyje interjerą. Namai skirti nuomai, tad tuo pat metu jie privalėjo būti maksimaliai funkcionalūs bei praktiški. Pats Vilniaus miesto rajonas padiktavo įsivaizduojamų nuomininkų charakteristiką – tai šiuolaikiški, kūrybingi žmonės, mėgstantys išskirtinį gyvenimo būdą.

Parengė Gabrielė Šermukšnytė
Interjero autorės interjero dizainerės Kristina Česonytė ir Raminta Kupčiūnaitė
Nuotraukų autorius Leonas Garbačauskas

 

 

„Santūrumas ir prabanga“

Interjerų projektavimas man nėra tik darbas, tai – mano gyvenimas, hobis ir tam tikra aistra. Apipavidalindama erdves stengiuosi, kad jos atrodytų „skaniai“, kad jose tarpusavyje derėtų medžiagos, struktūros, spalvos, o kartu – grindys ir sienos. Šiandieną dauguma interjerų eklektiški, individualistiniai. Tai lemia nemažai veiksnių, tačiau pagrindiniai jų – milžiniška interjero gamintojų produkcijos pasiūla bei užsakovų drąsa, domėjimasis naujausiomis pasaulinėmis tendencijomis bei noras eksperimentuoti savo būste. Tokie projektai, kuriuose dizaineriams galima išreikšti visas kūrybos galimybes, visada yra tarsi desertas.

Lina Klios, interjero dizaino studijos „InCaprice“ įkūrėja

 

 
       

Žurnalas:Interjeras.LT pataria