• Įdomybės;
 • „Įkvėpimas ateina dirbant“;
 • „Architektas, kasdien atiduodantis duoklę visuomenei“;
 • „Mada, Vilnius ir saviraiška";
 • „Grafiški 124 m2 Venecijos kvartale“;
 • „Lengvumas. Žaismingumas. Praktiškumas“;
 • „Interjero puošmena – kompaktinės plokštės“;
 • „Svarbiausia balduose tai, kas nematoma akimis“;
 • „Renkuosi būstą – renku / kaupiu informaciją“;
 • „Moderni elegancija“;
 • „Moderni spintos transformacija“;
 • „Interjeras.lt rekomenduoja“.

„Įkvėpimas ateina dirbant“

Gintarei Jarmalavičiūtei prireikė ne vienų metų, kad tvirtai stovėtų ant kojų interjero dizainerių žemėje. Užauginti pasitikėjimą savimi ir užsitarnauti vertinamos specialistės vardą buvo nelengva: reikėjo kantriai triūsti, rasti būdą, kaip suderinti darbą ir šeimą, pasirinkti kūrybos kryptį. Šiandien Gintarė džiaugiasi ne tik nuosava studija Vilniaus senamiestyje, bet ir ją įkvepiančiais užsakymais, patenkintais užsakovais. Ji tvirtai žino, jog svarbiausia – dirbti, o įkvėpimas, kaip pati sako, „prisijungia bedirbant“.

Parengė Žydrė Dargužytė
Nuotraukos iš asmeninio albumo

„Architektas, kasdien atiduodantis duoklę visuomenei“

Algirdas Kaušpėdas visuomenėje žinomas ne tik kaip architektas, bet ir roko atlikėjas, aktyvus Sąjūdžio laikotarpio veikėjas. Šiandien jis kartu su žmona vadovauja penkiolikos architektų komandai, nuolat domisi architektūriniais virsmais Lietuvoje ir pasaulyje. Jis įsitikinęs, jog architektūra – tai kolektyvinė kūryba, todėl stengiasi viskuo domėtis ir neskirstyti darbų kolegoms pagal principą „čia mano – čia tavo“.

Parengė Žydrė Dargužytė
Nuotraukos iš asmeninio archyvo

„Mada, Vilnius ir saviraiška"

2015 m. Chanel kolekcijos ir nepakartojamos Vilniaus senamiesčio panoramos įkvėpta interjero stilistinė idėja žavi savo darna ir įvairove. Architektė, interjero dizainerė Akiko Tutlys 190 m2 butą pavertė elegantišku ir moderniu verslininkų poros kampeliu, skirtu pailsėti po varginančios darbo dienos.

Parengė Ingrida Kaliukevičiūtė
Interjero autorė Akiko Tutkys
Nuotraukos Leono Garbačausko

„Grafiški 124 m2Venecijos kvartale“

Jaunos, veiklios, mažylį auginančios poros pageidavimai interjero dizaineriui Rimantui Špokui buvo tokie: juodos, baltos ir pilkos spalvos koloritas, jaukumas bei patogumas ir neperkrautos erdvės – minimalizmas ir aiškus ribų apibrėžimas. 124 m2 ploto butas, esantis Venecijos kvartale Vilniuje, išties dvelkia jaukumu, ramybe ir šeimine idile, tačiau yra itin šiuolaikiškas, stilingas ir traukiantis akį.

Parengė Gabrielė Šermukšnytė
Interjero autorius Rimantas Špokas
Nuotraukos Andrius Stepankevičius

„Lengvumas. Žaismingumas. Praktiškumas“

Jaunos vilniečių šeimos interesas – šviesus, šiuolaikiškas būstas, gausus tylių spalvų. 67 m2 ploto butas įsikūręs 8-ojo dešimt mečio daugiabutyje, todėl architektei Ainei Bunikytei teko užduotis rasti sąsajų tarp tuometinio dizaino bei šiuolaikinių tendencijų ir sukurti vientisą, prie pastato architektūros derantį interjerą.

Parengė Ingrida Kaliukevičiūtė
Interjero autorė Ainė Bunikytė
Nuotraukos Leono Garbačausko

„Moderni elegancija“

Sutiksite, kad šiandien dizainas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Jį matome visur – aprangoje, namų apyvokos reikmenyse, technologiniuose įrenginiuose, eksterjere ir interjere. Labai džiaugiuosi, kad esame vis mažiau abejingi sau ir mus supančiai aplinkai, vis dažniau dairomės drąsesnių sprendimų, išeiname iš komforto zonos ir bandome rasti tai, kas būtent mus padaro gražesnius tiek iš išorės, tiek iš vidaus.

Interjero dizainerė Eugenija AugulienėŽurnalas Interjeras.Lt pataria