• Įdomybės;
  • „Gyvenimas gamtos prieglobstyje“;
  • „Angelų kūrėjas“;
  • „Spalvų džiaugsmas";
  • „Beribis praktiškumas“;
  • „Šviesos žaismas“;
  • „Atskirų erdvių harmonija“;
  • Interjero apdailos medžiagos: kas naujo rinkoje?;
  • Karščiausia šių metų interjerų tendencija;
  • Potinkinio WC rėmo montavimas;

 

   
 

„Gyvenimas gamtos prieglobstyje“

Užmiesčio ramybe dvelkiantis gyvenamasis namas Valų kaime, įsikūręs šalia Vilniaus miesto, netoli Grigiškių, išsiskiria nepaprasto grožio gamta ir draugų bendruomenės idėjagyventi tiesiog kaimynystėje.

Sekmadienio popietę susitikę su būsto šeimininkais Laurynu ir Giedre kalbamės apie tai, kaip kurti namus, kurie atspindėtų juose gyvenančius žmones, apie laikui nepavaldžius daiktus, kuriuos gera prikelti naujam gyvenimui ir draugus, su kuriais smagu dalintis kaimynystės džiaugsmais ir kurti jauną, aktyvią ir savarankišką bendruomenę.

Parengė: Julija Belickienė
Nuotraukos: Artūro Moisiejenko

   
         

 

„Angelų kūrėjas“

Vaidas Ramoška – talentingas skulptorius, geriausiai žinomas kaip angelų skulptūrų kūrėjas, savo kūriniais papuošęs daugybę viešųjų ir privačių miesto erdvių. Daugiau nei 300 V. Ramoškos sukurtų gerųjų būtybių šypsosi nuo namų stogų, balkonų, Vilniaus miesto ženklų bei kitų į miesto erdvę įsiliejančių objektų. Skulptūros virsta angelais sargais, saugančiais ir privačias gyvenamąsias erdves, namų jaukumą ir šeimos gerovę, o kartais angelai suplasnoja ir nutūpia svečiose šalyse.

Su Vaidu susitikę viename Vilniaus miesto parkų kalbamės apie kūrybą ir namus, į kuriuos visada gera sugrįžti.

Parengė: Julija Belickienė

   

 

„Spalvų džiaugsmas"

Gyvendami krašte, kuriame spalvingoji vasara neužsibūna ir ilgus mėnesius aplinkui tvyro pilkuma, trokštame savo namuose kuo ilgiau išsaugoti šiltojo meto likučius, tačiau bijome drastiškų spalvinių dermių ir remiamės šiuolaikiniuose interjeruose įsivyravusiais ramių ir neutralių tonų derinimo principais. Įprastai interjerui suteikia gyvybės tik kelios spalvingos detalės. Tačiau šiuolaikinės tendencijos tinka ne visiems. Būtent todėl architektė, interjero dizainerė Mingailė Marcinė sukūrė išskirtinius namus žmonėms, kurie troško išsaugoti teigiamą spalvų sukurtą atmosferą.

Parengė: Ingrida Kaliukevičiūtė.
Interjero autorė: Mingailė Marcinė.
Nuotraukų autorius: Laimonas Ciūnis.

   
         
 

„Beribis praktiškumas“

Nemenka dalis savarankišką gyvenimą pradedančių jaunuolių apsigyvena nedidelio ploto vieno kambario bute. Jame nori gyventi taip pat patogiai, kaip tėvų namuose, rasti vietos draugams ir, žinoma, išsaugoti erdvės pojūtį. Todėl nepaprastai svarbu mažoje erdvėje visas funkcines zonas įrengti taip, kad būtų patogu, praktiška ir, žinoma, stilinga.

Parengė: Ingrida Kaliukevičiūtė.
Interjero autorė: Vėjūna Kasinskienė.
Fotografijų autorius: Leonas Garbačauskas.

   
         

 

„Šviesos žaismas“

Daugelis žmonių nežino, kaip galėtų savo butą ar namą paversti jaukesniu ir praktiškesniu. Galvoje įkyriai kirba mintis: kaip slegiančius, tamsius užkaborius paversti šviesesniais? Architektė, interjero dizainerė Laura Byčenkova įrodė, kad, tinkamai perplanavę buto funkcines zonas, galime pasiekti norimų rezultatų.

Parengė: Ingrida Kaliukevičiūtė.
Interjero autorė: Laura Byčenkova.
Nuotraukos: Leono Garbačiausko.

 

   

 

„Atskirų erdvių harmonija“

Naujame projekte ieškau netradicinių sprendimo būdų, šviežumo dvelksmo ir išskirtinumo. Kiekvienas užsakovas man unikalus, dėl to jų unikalumą perteikiu interjere pritaikydama šiuolaikines tendencijas ir netikėtus derinius, kurie geriausiai atspindi asmens pasaulėžiūrą ir išskirtinumą.

Kad žmogus kiekviename savo būsto kampelyje jaustųsi puikiai, svarbiausia atrasti bendrą erdvių estetinį elementą – detalę, spalvą, raštą ir pan., kuris sietų atskiras patalpas, tačiau neįkyrėtų. Paieškas galime pavadinti namų interjero tematikos, pavyzdžiui, geometrinės grafikos, atskleidimu...