KITE – modernus,
elegantiškas šviestuvų komplektas, skirtas baldams ir interjerui.

Diodų ilgaamžiškumas 3–5 kartus viršija taupiųjų
lempučių tarnavimo laiką.

METRIS – modernus analogas baldiniams halogeniniams šviestuvams.

Mąstote apie jaukumą namuose ir jau kurį laiką esate nepatenkintas akis dirginančiu erdvių apšvietimu? Vienas iš galimų šios situacijos sprendimo būdų – LED apšvietimas. Šviesos diodas (angl. LED – light-emitting diode), skleidžia tolygią nemirgančią šviesą, nedirgina akių. Be to, tokių apšvietimo elementų gamyboje nenaudojamas gyvsidabris, jie naudoja dvylika kartų mažiau energijos nei kaitrinės lemputės ir šviečia tris kartus efektyviau nei liuminescensinės lempos.

Diodų ilgaamžiškumas 3–5 kartus viršija taupiųjų lempučių tarnavimo laiką. Galima rinktis diodų šviesos spalvą – šiltą arba šaltą.

Dėl patvarumo, ilgaamžiškumo, ekonomiškumo ir ekologiškumo šviesos diodų pritaikymas sukėlė revoliuciją visose srityse – nuo pramoninės automobilių, baldų gamybos iki reklamos sferos bei plataus pritaikymo kasdieninėje buityje.

Šiais metais UAB „Brasa“ papildė savo asortimentą naujais diodinio apšvietimo produktais, iš atstovaujamų pasaulyje pripažintų LED apšvietimo sistemų gamintojų „Hafele GmbH & Co“ (Vokietija) ir „Domus Line s.r.l.“ (Italija). Asortimente pristatomi sertifikuoti produktai: LED juostos, įvairių tipų LED šviestuvai, jiems skirti maitinimo šaltiniai, jungikliai ir kiti priedai.

Viena iš ryškiausių asortimento naujienų – LED šviestuvų komplektas KITE iš „Domus Line“. Tai italų dizainerio Giuseppe Bavuso koncepcija: trijų šviestuvų rinkinys su integruotu sensoriniu jungikliu bei konverteriu. Galimi du korpuso spalvų variantai – balta ir pilka. KITE – modernus, elegantiškas šviestuvų komplektas, skirtas baldams ir interjerui. Šiame šviestuve puikiai dera novatoriškos technologijos ir modernus dizainas.

Kitas naujos kartos LED šviestuvas METRIS – modernus analogas baldiniams halogeniniams šviestuvams. Jį montuojant nereikia kiaurai frezuoti plokštės, nes šviestuvas yra mažų matmenų ir nekaista.

Reikšminga asortimento naujiena – įfrezuojami ir išoriniai profiliniai LED šviestuvai. Pagal individualius užsakymus gaminami pageidaujamo ilgio šviestuvai, kuriuos galima komplektuoti su pasirinkto tipo jungikliais.

LED šviestuvams galima pasirinkti skirtingo veikimo tipo jungiklius. Be įprastų paspaudžiamų jungiklių, asortimente yra ir sensorinių – įjungiamų rankos judesiu arba atidarant baldo dureles, taip pat judesio daviklių, veikiančių per atstumą nuo žmogaus kūno judesių bei lietimui jautrių įtaisų, skirtų šviesos stiprumui reguliuoti.

Kokybiški komponentai užtikrina paprastą, saugų apšvietimo sistemų montavimą ir veikimą.

www.brasa.lt