Dar visai neseniai dekoravimo ir mados pjedestale pirmavo blizgūs paviršiai. Dabar, šalia jų, atsirado matinė danga – šviežias, šiuolaikiškas ir nepaprastai stilingas pasiūlymas. Aksominė, maloni lietimui ir nepaprastai elegantiška medžiaga tapo tikru bestseleriu – taip pat ir baldų gamybos srityje. Taigi, jei esate tokio tipo apdailos mėgėjas, mes nusivesime Jus į trumpą matinių paviršių kelionę.


Aksominė apdaila – graži ir maloni lietimui

Gamintojai, baldų dizaineriai ir architektai sutinka: būtent tokie paviršiai suteikia interjerui unikalų charakterį ir yra itin malonūs liečiant.

Naujausios „RAUVISIO brilliant noble matt“ kolekcijos šūkis – pajausk grožio prisilietimą. Jog grožis yra ne tik tai ką matome, bet ir tai ką mes liečiame. Aksominis, subtilus, malonus liesti paviršius... Speciali, šiuolaikiška „Soft Touch“ danga yra atspari pirštų atspaudams, o kiekvieną kontaktą su baldo struktūra paverčia tikru malonumu.

Naujos spalvos – naujas gyvenimas Jūsų interjerui!

Baldų plokščių kolekcija „RAUVISIO brilliant noble matt“ – tai 8 harmoningos spalvos, su kuriomis galėsite sukurti efektyvią, harmoningą ir laikui atsparią dangą. Tarp jų rasite ir juodą spalvą, ir antracito, pilkų ar visiškai ryškių atspalvių – nuo grynos baltos iki subtilių vanilės tonų. „RAUVISIO noir“ kolekcija buvo papildyta 4 atspalviais, įkvėptais kasdienio miesto gyvenimo ir gamtos. Čia taip pat rasite baltos, grietinėlės, pilkos, juodos, nuostabios jūros smaragdų, alyvuogių ar smėlio atspalvius.

Abi kolekcijos puikiai dera tarpusavyje, todėl drąsiai ir lengvai galėsite derinti spalvas ir pasiekti norimus rezultatus.

„HPL noir“ plokštė puikiai tiks stalviršiui. Tai puiki danga, skirta vertikaliam naudojimui. Ją naudodami lengvai sukursite gerai apgalvotą, funkcionalią ir gražią kompoziciją.

Aksominė tekstūra – kokiems pasirinkimams?

Šį mūsų naujausia matinių paviršių kolekcija geriausiai atrodys būtent su šia apdaila. Ji puikiai tiks bet kokiam interjerui! Platus ir universalus matinių paviršių spalvų pasirinkimas subtiliai papildys įvairių stilių erdves. Juodos arba baltos spalvos patiks tiek mėgstantiems minimalistines erdves, žavingo stiliaus gerbėjams.

Grožis, ilgaamžiškumas ir aukštesni higienos standartai

Nepaprastai svarbus aspektas – tai medžiagos patvarumas. Naujieji baldų paviršiai atitinka aukščiausius kokybės standartus – matinės plokštės yra ypač atsparios karščiui, drėgmei, įbrėžimams ir smūgiams. Tokios medžiagos savybės užtikrina, kad Jūsų įsigyti gaminiai – tai puiki investicija, kuri daugelį metų puoš Jūsų interjerą.

Be šiuolaikišką išvaizdą ir funkcionalumą, „RAUVISIO noble matt“ kolekcija vartotojams garantuoja ir antibakterines savybes. Tai reiškia, kad baldai puikiai tinka erdvėms, kurioms yra nustatyti higienos standartai. Tai gali būti ne tik virtuvės, bet ir specialios paskirties vietos, pavyzdžiui, gydytojų kabinetai.

Taigi, jeigu norite ne tik gražiai, funkcionaliai, bet ir labai stilingai įsirengti savo namų arba darbo erdvę, pasinaudokite mūsų šiuolaikiškais sprendimais ir pasiūlymais...

Sužinokite daugiau čia: http://www.rehau.lt/virtuve