Apsauginės
dažymo juostos

Apsauginės
dažymo juostos

Apsauginės
dažymo juostos

Rengdamiesi atlikti interjero darbus dažniausiai susimąstome tik apie pagrindines medžiagas – glaistus, dažus, dekoravimo medžiagas. Tačiau kiekvienas, kuris bent kartą pats rūpinosi būsto įrengimu ar remontu, puikiai žino kokią didelę reikšmę galutiniam rezultatui gali turėti pagalbinių medžiagų pasirinkimas. Kalbant apie paviršių dažymo ar dekoravimo darbus, labai svarbu atkreipti dėmesį į apsaugines dažymo juostas ir plėveles.

Kuo gi ypatingos šios juostos? Svarbiausia jų užduotis – patikimai apsaugoti greta dažomų paviršių esančius plotus. Dažymo juosta turi patikimai prilipti prie apsaugomo paviršiaus, neleisdama dažams patekėti po savimi, o atlikus dažymo darbus – sklandžiai nusiklijuoti, nesugadinti paviršių ir nepalikti ant jų klijų likučių. Tik tuomet, kai dažymo juosta puikiai atlieka šią užduotį, galima tikėtis, kad neteks papildomai išlaidauti ir gaišti laiką taisant nepatenkinamus dažymo rezultatus.

Tačiau tai ne vienintelė užduotis, kurią gali atlikti dažymo juostos. Kompanija tesa greta kitų dažymo juostų ir plėvelių siūlo keletą ypatingų produktų. Tai juostos, pagamintos iš ypatingai plono japoniško WASHI popieriaus. Jas naudojant galima išgauti ypatingai lygų dažymo kraštą. Tai ypatingai svarbu dažant vieną paviršių keliomis ryškiomis spalvomis, dirbant su tonuotais lakais ar blizgiais dažais.

Ryškiai geltonos spalvos juosta tesa Precision Indoor skirta dažymo darbams patalpose. Be minėtos savybės palikti ypatingai lygius dažymo kraštus, ji puikiai tinka įvairiems dekoravimo darbams. Labai patvarus popierius atlaiko neplyšdamas netgi įvairiais būdai tepamus ar trinamus struktūrinius dažus, glaistus, lazūras. O akriliniai klijai leidžia juostą laikyti priklijuotą ant įvairių paviršių (tame tarpe ir aliuminio bei kitų metalų) iki penkių mėnesių.

Švelniai rausvos spalvos juosta tesa Precision Sensitive skirta apsaugoti jautrius paviršius patalpose – šviežiai išdžiūvusius dažus ar švairių rūšių tapetus. Specialūs juostos klijai prilimpa švelniai bet patikimai. Juostą sklandžiai nuklijuosite nuo jautrių paviršių net po septynių dienų.

www.tesa.lt

Dalyvauk žaidime „Tvirtink kaip galiūnas – sportuok su Žydrūnu!“ (žaidimas vyksta iki 2013.06.30)

Susiję straipsniai:

Kad nereikėtų gadinti sienų

Ypač stipri dvipusio lipnumo juosta

Lipnios juostos jaukaus interjero kūrimui

Aplinkai draugiškos lipnios juostos