Ateities vonios kambariai: vonios kambarys – ramybės oazė


 

Kaip atrodys vonios kambarys ateityje? Tendencija yra pakankamai aiški: mes norime turėti privačią erdvę, kurioje galime bent trumpam atsiriboti nuo pasaulio ir beprotiškų tempų. Tačiau ateities vonia taip pat turi būti aprūpinta naujosiomis technologijomis ir sprendimais, įgalinančiais išpildyti kiekvieno tobulos vonios svajonę.

Mažas Spa centras, išklotas itališkomis plytelėmis, laisvai pastatoma vonia vienoje patalpoje su bekontakčiais vandens nuleidimo mygtukais ir WC puodas, turintis bidė funkciją – tai yra mūsų ateities vonios kambarys. Šiai patalpai gyvenamuosiuose namuose skiriamas vis didesnis plotas, kuriame galima įgyvendinti naujas idėjas – be įprasto dušo ar tualeto, čia atsiranda ir patogi kėdė skaitymui, tuo pačiu metu neužimant vietos masyviais ir nepraktiškais baldais. Visa ergonomika vonioje parenkama derinant skirtingas funkcijas ir gero dizaino sprendimus, pavyzdžiui, vietoje atskirų WC ir bidė puodų, renkamės WC puodą su apiplovimo funkcija.

 

Vienintelė privati erdvė jūsų namuose

Vaikai, darbas, susitikimai su draugais, namų ruoša – vis mažiau  laiko lieka tik sau. Juolab kad kiekvienas kambarys namuose užimtas ir vienintelė vieta, kur galima užrakinti duris bei skirti laiko sau, yra vonios kambarys.

Būtent todėl mūsų vonios kambarys tampa ramybės oaze – vieta, kur galima ramiai paskaityti knygą, atsipalaiduoti ar pasilepinti. Vonios kambario dekoras vis labiau primena mažą namų Spa, kuriame randame viską – nuo aukštos klasės plytelių ar netgi tapetų iki pačios moderniausios vonios įrangos.

Modernūs sprendimai ateities vonios kambariui

Patogu ir lengva. Tai pagrindiniai raktažodžiai, naudojami kuriant ateities vonios kambarį, paremtą moderniais sprendimais. Štai keletas technologijų, kurios mūsų vonios kambarį pavers daug patogesniu:

  • Pakabinamas WC puodas vietoje pastatomo – ir išvalyti vonios kambarį yra kur kas lengviau. Daugiau jokio vaikščiojimo keliais, siekiant išvalyti visus kampus. Viskas daug paprasčiau, kai tualetas pakabintas ant sienos. Nepamirškite ir puikaus dizaino, primenančio Spa.
  • Vandens nuleidimo mygtukai, kurių nereikia liesti – daugiau jokios bakterijų sklaidos nešvariomis rankomis. Naudojant bekontaktę technologiją, higiena visada yra prioritetas.
  • Potinkiniame WC bakelyje įmontuota blogų kvapų surinkimo ir oro filtravimo sistema neleis nemaloniam kvapui pasklisti po visa vonios kambarį.
  • WC puodai su apiplovimo funkcija – intymi higiena kūno temperatūros vandeniu suteikia išskirtinį sveikatingumo potyrį.

Daugiau jokio blogo kvapo! Geberit DuoFresh yra Sigma 40 vandens nuleidimo mygtuko ir specialaus potinkinio rėmo su integruota filtracijos sistema potinkiniame bakelyje komplektas, skirtas surinkti blogą kvapą tiesiai iš WC puodo. Kartu su standartiniu pakabinamu WC puodu tai gražus ir šiuolaikiškas sprendimas. Kaina nuo 2 297 litų. Sigma 40, galimos 5 skirtingos spalvos/dizainas.

Sigma 40

 

Sigma 10IR, galimos 8 spalvos

 

Sigma 80, juodas arba veidrodinis stiklas, 5 programuojamos IR spalvos

Neliečiamas grožis. Vandens nuleidimo mygtukai, kurie suveikia pamojavus ranka, apsaugo nuo bakterijų sklaidos. Geberit Sigma 80 ir Sigma 10 vandens nuleidimo mygtukai turi puikų nepriekaištingo dizaino ir naujausios technologijos derinį. Kaina: Sigma 80 - nuo 3 354 litų, Sigma 10 - nuo 1 806 litų.

 

WC puodas su apiplovimo funkcija Geberit AquaClean - tualetas yra išskirtinis sveikatingumo ir Spa potyris. Geberit AquaClean asortimente yra tiek WC dangčiai, tiek ir visas WC puodas. Visi gaminiai turi pagrindinę funkciją - malonus nuplovimas kūno temperatūros vandeniu. Kai kuriuose modeliuose taip pat įrengtas džiovintuvas bei vartotojo atpažinimo funkcija. Kaina nuo 2 489 iki 18 567 litų.

 

 

Kontaktinis asmuo:
Karolis Bacevičius, Geberit atstovas Lietuvoje

karolis.bacevicius@geberit.com, +370 620 61 040