Atidaryta nauja parduotuvė „Grindų Turgus“

"Grindų turgus"

"Grindų turgus"

"Grindų turgus"

„Grindų Turgaus“ istorija siekia 2009 metus. Jau tada UAB „Vilkonda“ atidarė pirmąją Lietuvoje elektroninę grindų parduotuvę www.grinduturgus.lt, kurioje pradėta siūlyti pirkti grindis internetu. Kodėl internetu? Nes taip pigiau – svetainėje galima įsigyti kokybiškas grindis už itin patrauklią kainą.

Po kurio laiko šalia jau visiems žinomo „Vilniaus Parketo“ prekinio ženklo, UAB „Vilkonda“ atidarė naujas parduotuves Kaune ir Klaipėdoje tuo pačiu pavadinimu – „Grindų turgus“. Šios parduotuvės išsiskiria tuo, kad jose galima rasti daugiau gerų grindų pasiūlymų, akcijų, taip pat likučių išpardavimų. Klientas gali įsigyti žinomų gamintojų grindis geriausiomis kainomis – tai ir Quick Step bei Witex laminuotos grindys, ir ParlaFloor suomiškos parketlentės ir daugybė kitų itin kokybiškų prekių. Grindų kainos – nuo 13,99 Lt/m2.

Norėdami užbaigti „Grindų Turgus“ parduotuvių plėtrą, UAB „Vilkonda“ atidarė dar vieną „Grindų Turgaus“ parduotuvę Vilniuje, kuri gali pasigirti ne tik geromis kainomis, bet ir unikalia vieta. Parduotuvė įsikūrusi naujai restauruotame „Medžio centre“ (Verkių g. 44, A korpusas), kur po vienu stogu rasite net 5 skirtingas grindų dangų parduotuves iš karto. Tad  pasirinkti tikrai bus iš ko.

Daugiau info www.parquet.lt