Atnaujintas biuras – daugiau grožio, stiliaus, harmonijos

 

Biuro įrengimas – nemenkas galvosūkis. Jį pasunkina tai, kad pastaruoju metu didžiausias dėmesys skiriamas darbuotojų produktyvumui didinti. Aštuonios ar dar daugiau valandų ištisinio darbo prie kompiuterio stipriai vargina ne tik akis, bet ir visą organizmą. Dėl to, formuojant biuro aplinką, tenka daug dėmesio skirti baldams, funkcionalumui bei papildomoms erdvėms.

 


 

Įmonė „Idėjų parkas“ neseniai padėjo atnaujinti biurą, kuriame įsikūrę „Nortal“ darbuotojai. Užsakovai norėjo papildyti ir pagyvinti esamą erdvę naujais, jaukumo suteikiančiais elementais ir augalais. „Idėjų parko“ komanda įnešė naujų vėjų į biuro interjerą. Buvo patobulintos jau esamos biuro patalpos: poilsio zonos, vaikų kampelis, virtuvėlė ir t. t.

Biure pasirinktas vientisos stilistikos dekoras iš natūralių medžiagų. Šių ilgaamžių, unikalumo suteikiančių medžiagų naudojimas pastaruoju metu tapo ryškia tendencija. „Idėjų parko“ klientą sužavėjo galimybė ant sienos išgauti 3D efektą, tarsi parodantį inovatyvios įmonės braižą bei suteikiantį jaukumą. Būtent todėl naudoti prie juodos MDF plokštės priklijuoti ąžuolo tašeliai. Gyvų palmių kompozicijos dideliame vazone sukuria namų atmosferą, dalija erdves. Ilguose koridoriuose, kur patenka mažiau natūralios šviesos, atsirado dirbtinių augalų kompozicijos. Vaikų kampelyje – juoda kreidinė lenta, staliukas su kėdutėmis. Prie mini bibliotekos sukurta sienos dekoracija iš medžio, metalo ir žalumos.

Tai tik parodo, jog kiekvienas biuras gali būti gražus, kai pasitelkiami stilingi interjero elementai. Niekada nevėlu atsinaujinti – jums gali pagelbėti profesionali „Idėjų parko“ komanda.

Nutraukų galerija:

           

Daugiau informacijos: idejuparkas.lt