Nuotraukos: Leono Garbačausko
Vieta:
Druskininkai
Įgyvendinta:
2016 m.
Plotas:
77 m2
Interjero autorė:
Kristina Lastauskaitė

Apartamentai įsikūrę „Aura“ gyvenamajame name Druskininkuose, visai priešais Druskonio ežerą ir parką. Neoklasikinio stiliaus pastatas davė toną interjerui. Kadangi šis būstas yra atostogų namai, į kuriuos atvykstama tik ilsėtis, buvo svarbu sukurti ypač jaukią atmosferą. Teko šiek tiek pakeisti erdvę pagal užsakovų pageidavimus: iš vieno didelio miegamojo buvo suformuoti du, nes norėta patogiai ilsėtis ne tik su šeima, bet ir su svečiais.

Tik atidarius duris patenkama į itin siaurą prieškambarį, kuriame nebuvo numatyta galimybės įrengti drabužinę ar kokį kitą taip reikalingą baldą lauko drabužiams, tad šią problemą teko spręsti projektuojant baldus. Taip svetainėje atsirado drabužinės funkciją atliekanti spinta su suoliuku. Baldas gražiai papildo erdvę, jos neužgožia ir suteikia savito žavesio.

Rengiant interjerą buvo pasirinktas modernaus ir klasikinio stiliaus derinys. Išlaikyti subtilią pusiausvyrą padėjo šiuolaikiškas pagrindas. Svarbiausiu namų akcentu tapo pilkos lubos. Nors jos nebuvo aukštos, norėta plokštumą išskirti tamsesniu tonu, suteikiančiu itin jaukų, tarsi apgaubiantį efektą. Šiame būste gausu šviesos šaltinių. Balduose įmontuoti šviestuvai padėjo sukurti ypač jaukią atmosferą. Reguliuojant dalies lempų šviesos srautą galima nustatyti tiek intensyvų, tiek intymų apšvietimą.

Ryškus grafinis interjero elementas – nostalgiškos eglutės rašto grindys bei blokelių motyvas vonios kambaryje. Čia vyrauja natūralios medžiagos: alyvuota ąžuolo fanera, ąžuolo parketlentės, riešutmedžio stalas, odos detalės, vilna, medvilnė ir linas. Pastelinių, pilkšvų tonų paletę, medienos motyvus praskaidrino keletas ryškesnių akcentų. Svarbia, miela detale tapo baldų rankenėlės, padedančios sukurti namų aplinkos pojūtį, suteikiančios baldams žaismingumo.

Daugiau nuotraukų: