Pastaruoju metu vis daugiau vartotojų pageidauja atviro dizaino savo dušo erdvėje. Šiandien tai – ne tik įmanoma, bet ir lengvai įgyvendinama dėl visame pasaulyje veikiančios Europos rinkos lyderės santechnikos gaminių srityje „Geberit“ grupės siūlomų sprendimų.

Dušo erdvei be dušo padėklo skirtos „Geberit“ sistemos siūlo individualius išskirtinio dizaino sprendimus, garantuoja funkcionalumą, estetiką, aukščiausią kokybę ir unikalų nuotekų sistemos įrengimo know-how, kurio privalumus įvertins tiek montuotojai bei inžinieriai, tiek klientai. Platus asortimentas suteikia galimybę pasirinkti tiksliai statybinę situaciją atitinkančius patikimus ir ilgaamžius gaminius. Dušo erdvės be dušo padėklo įrengimą palengvina ir padaro įmanomą „Geberit Setaplano“ dušo paviršius, „Geberit“ sieniniai dušo latakai bei ypatingas dizainas grindims, taip pat „Geberit CleanLine“ dušo latakai, įrengiami grindyse.

„Geberit Setaplano“ dušo paviršius yra švelnus ir šiltas liečiant, nes gaminamas iš aukštos kokybės itin atsparios ir neporėtos vientisos medžiagos, kurią ypač lengva valyti. Be to, nuotekų anga suprojektuota be kraštų, kuriuose galėtų kauptis purvas. Svarbu, kad „Geberit Setaplano“ dušo paviršiui įrengti reikiamų dalių skaičius sumažintas iki minimalaus: gamykloje surinktas metalinis rėmas ir hidroizoliacija leidžia paprasčiau ir saugiau atlikti įrengimo darbus.


„Geberit“ siūlo dviejų tipų lengvai įrengiamus dušo paviršiaus sifonus. Juos galima užfiksuoti prie dušo pagrindo su gamykliniu laikikliu ir prijungti prie nuotekų vamzdyno, pasukant reikiamu 360 laipsnių kampu. Stabilus ir naujai statybai tinkamas mėlynas montavimo rėmas iš milteliniu būdu dengto plieno gali būti įvairių matmenų. Kojelių aukštį nesunkiai pritaikysite prie grindų aukščio, naudodami standartinius įrankius ir dirbdami iš viršaus. Vėliau kojeles tereikės užfiksuoti laikikliais joms skirtose rėmo vietose.


„Geberit“ sieninis dušo latakas – tai naujoviškas gaminys, suteikiantis galimybę įrengti išskirtinio dizaino dušo erdvę, netgi atliekant remontą ten, kur erdvė šiam darbui yra labai ribota. Įmontuotas į sieną arba pertvarą, jis išsiskiria ne tik elegancija, bet ir aiškia planavimo, įrengimo ir priežiūros pridėtine verte. Papildomai prie sienos galima įtaisyti vandens surinkimo kolektorių: jis palengvins nuolydžio įrengimą ir nukreips visus nešvarumus tiesiai į dušo trapą.

„Geberit CleanLine“ dušo latakai išsiskiria elegantiška išvaizda ir lengvu įrengimu grindyse, o dėl naujoviškos sistemos visi nešvarumai nuplaunami nuo vandens surinkimo dangtelio. Šie dušo latakai, atsižvelgiant į erdvės matmenis, tiesiog montavimo vietoje gali būti sutrumpinti iki reikiamo ilgio. Latakų dizainas dera prie bet kokios grindų dangos, jie gali būti įrengti tiek prie pat sienos, tiek dušo erdvės viduryje.

„Geberit“ grindinis dušo trapas universali vandens surinkimo ir nutekėjimo sistema, pasižyminti kompaktiška konstrukcija (80 × 80 mm dydžio grotelės) ir funkcionalumu. Grotelių aukštis, nuolydis ir pozicija lengvai reguliuojami, kad atitiktų grindų plytelių ilgį. Tai neabejotinai pats geriausias variantas ten, kur įrengimas turi būti kuo paprastesnis, o kaštai – ypač riboti.

Visi išvardyti gaminiai sukurti optimaliai higienai: jie turi nešvarumų ir plaukų gaudykles, kurias prireikus galima lengvai išimti ir išplauti. Tai ne tik padeda palaikyti švarą, bet ir sumažina riziką užsikimšti.

Visa tai ne tik palengvina dušo erdvės įrengimą, daro ją funkcionalią, šiuolaikišką ir saugią, bet ir dar sykį patvirtina „Geberit“, kaip vieno ir pasaulyje pirmaujančių sanitarinės technikos gamintojų, vardą.

Daugiau: geberit.lt

Žurnalas: „Interjeras.lt pataria“