Atvirų durų savaitė salone „Aktyvus sėdėjimas“

   

Atvirų durų savaitė su Humanscale biuro ergonomika salone Aktyvus sėdėjimas Vilniuje kovo 16-21 dienomis adresu Paplaujos g. 3a Vilniuje.

Visą savaitę nuo 14 iki 18 val. (šeštadienį nuo 10 iki 14 val.) laukiame architektų, interjero dizainerių, verslo atstovų, studentų ir visų besidominčių paprastais, estetiškais ir itin kokybiškais aktyvaus biuro sprendimais. Pamatysite ir išbandysite tai, ko Lietuvoje iki šiol nebuvo, o sudominusį produktą pristatysime į Jūsų darbo vietą savaitės trukmės naudojimui.

Humanscale – amerikiečių itin funkcionalios biuro įrangos gamintojas – įžengė į Lietuvą bendradarbiaujant su MB Aktyvus sėdėjimas. Žmogaus judesio laisvė, aktyvumas ir ergonomika darbo vietoje pasiekiama neįtikėtinai paprastais sprendimais, be mygtukų, svirtelių, reguliavimo... Intuityvios kėdės, reguliuojamo aukščio darbo stotys, biuro priedai, leidžiantys žmogui būti laisvam, aktyviam ir sveikam. Tokia yra Humanscale filosofija ir tokie yra jų produktai. Bekompromisinė kokybė, paprastumas, funkcionalumas ir, kas mūsų laikams nebeįprasta, neįtikėtinas ilgaamžiškumas!

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti Lietuvoje tai, kas geriausia pasaulyje.

Išankstinė registracija nebūtina, tačiau jei pranešite apie savo dalyvavimą, galėsime paruošti konkrečiai Jus dominančios informacijos.

Kontaktiniai telefonai 8 685 54 341 ir 8 5 250 48 00.

   

www.aktyvussedejimas.lt